Bim Fiyat Listesi 2024 (Aktüel Ürün Kataloğu)

Bim markette ucuz ve uygun fiyatlara ürün alabilirsiniz. Bim Aktüel markette en çok merak edilen ürünleri sizler için derledik. Bim marketlerinde ucuza alabileceğiniz ürünlerin fiyat listesini en güncel bir şekilde yazımızda bulabilirsiniz.

Bim marketteki katalogları takip ederek ürünleri oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Bim’de Gıda Fiyatları

Bim market zincirlerinde gıda ürünlerini ucuza almanız için tüm gıda ürünlerin fiyat listesini sizler için araştırdık. Yazımızı okuyarak marketler arasında karşılaştırma yapabilir ve uygun fiyata ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Bim markette olan gıda ürünleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir;

Bu Cuma Gelecek Ürün Fiyatları

Bim bu hafta cuma günü gelecek aktüel ürünleri inceliyoruz. Aktüel katalog fiyat listesi ve ürünleri hafta hafta fiyatlarıyla size getirdik. Şimdi bu hafta neler gelecek inceleyelim.

Bim Bayram Şekeri 2024

Bim Bayram şekeri, çikolatası ve kolonya fiyatları belli oldu. Buono, Damla, Ülker ve kahve dünyası fiyat listesi incelendi.

  • Frutty Duos Yumuşak Şeker 23 TL
  • Damla Meyve Dolgulu Şeker 22 TL
  • Buono Çikolata Kaplı Badem Draje 25 TL
  • Marmara Parfümlü Kolonya 25 TL
  • Marmara Limon Kolonyası 25 TL
  • Ülker Yumuşak Şeker 34 TL
  • Miskos Kastamonu Sade Çekme Helva 45 TL
  • Koska Gül Aromalı Lokum 39 TL
  • Wonne Sütlü-Bitter Çikolata 49 TL
  • Kahve Dünyası Hazır Kahve 25 TL

Bim 26 Aralık Salı Bim Aktüel Katalog

Bim fiyat listesi

Bim bu hafta cuma günü gelecek ürünler arasında TV, Şarjlı Süpürge, Blander Seti, Saç Kurutma Makinesi ve Akıllı Saat var.

Bim fiyat listesi
Bim fiyat listesi

Bim 29 Aralık Cuma Bim Aktüel Katalog

Bim fiyat listesi
Bim fiyat listesi
Bim fiyat listesi

Bim’de Bu Hafta

Bim'de bu hafta
Bim’de bu hafta

Bim markette her hafta yeni katalog çıkarak ürünleri uygun fiyata alabilirsiniz. Her hafta başka bir ürüne indirim uygulanmaktadır. Bim market zinciri ülkemizde en uygun bulunan marketlerdendir. A101, Şok ve Bim market zincirlerinde her hafta bazı ürünlere indirim gelmektedir. Bim market zincirinde bu hafta gelecek olan ürünleri ve indirimlere linkten ulaşabilirsiniz. Bim Katalog linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Katalogları takip ederek ürünleri uygun fiyata alma şansınızı kaçırmayın.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥