Bim Çamaşır Makinesi Fiyatları 2022 – Keysmart Program Süreleri

Bim çamaşır makinesi fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim’e gelen çamaşır makinesi ve Bim çamaşır makinesi 9 Kg işte detaylar.

Bim markette belli aralıklarda teknolojik ürünlerde uygun fiyata satılmaktadır. Bunun için BİM aktüel katalogları takip ederek her üründen haberdar olabilirsiniz. BİM çamaşır makinesi olarak Arçelik markası olan Keysmart çamaşır makinesi satmaktadır.

Keystmart çamaşır makinesi ile ilgili bilgiler şöyledir;

  • Çamaşır makinesi 8 kiloluktur. Zaman geciktirme özelliği ile çamaşırlarınızı suda bekletebiliyorsunuz. 15 tane programı vardır. Kapak büyüklüğü XL’dır. E enerji sınıfındadır. Makinenin ağırlığı 67 kilodur. Yıkama kapasitesi 8 kilodur. Dakikada 1000 devir yapmaktadır. 74dBA ses seviyesine sahiptir. Enerji tüketimi 82kwH’dır. Led gösterge tiplidir. 2 yıl garantisi vardır.

Çamaşır makinesini aldıktan sonra kurulum yapılması için isterseniz internet üzerinden https://digital.arcelik.com.tr/s/selfservis linkinden ya da isterseniz 0850 210 0 888 numarayı arayarak kurulum için randevu alabilirsiniz. Keysmart çamaşır makinesinin BİM satış fiyatı; 3.699 TL’dir. Özel kampanyalarda bulunan keysmart çamaşır makinesi 2022 yılında en yakın zamanda satışa sunulacaktır.

Bim Ürün Fiyatları

Bim’e Gelen Çamaşır Makinesi

BİM markette satışa sunulan çamaşır makinesi Arçelik markası olan Keysmart’tır. Çamaşır makinesi gayet uygun fiyatlı ve birçok özelliğe sahiptir. 8 kilo kapasitesi ile de geniş aileler için gayet uygundur. 1000 devirli olmasıyla da çamaşırların daha iyi sıkılmasını sağlar. Analog olan düğmesi ile de ayarlanması gayet kolaydır. 15 ayrı özellikleri vardır. 2 yıllık Arçelik garantisiyle Keysmart 8 kg çamaşır makinesini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Bim Çamaşır Makinesi 9 Kg
Bim Çamaşır Makinesi 9 Kg

Bim Çamaşır Makinesi 9 Kg

BİM’ in satmış olduğu Arçelik markası olan Keysmar çamaşır makinesi 8 kiloluktur. Bim marketlerinde çamaşır makinesinde 9 kiloluk yoktur. 8 kiloluk kapasitesi ile de geniş aileler için gayet uygundur. Hem Arçelik garantisi hem de diğer markalara göre daha uygun fiyat olması ile çoğu kişinin tercihi oluyor. Ama maalesef Bim de satışı belli bir kota üzerinden olduğu için almak için erken davranmak gerekir.

Bim Çamaşır Makinesi Yorumları

BİM marketin satmış olduğu Keysmart çamaşır makinesi için şikayetleri de güzel yorumları da sizler için araştırdık. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki gerçekten teknoloji aleti şans işidir. Bazı kişilerin yaşamadığı sorunları siz yaşayabilirsiniz. Baktığımız da şikayetler genellikle teslim süresiyle alakalı, çamaşır makinesi ile sorun yaşayan birkaç kişi var. Çevrenizde çamaşır makinesini kullanan kişilerden bilgi almanızda fayda var. Keysmart çamaşır makinesi kullanan memnun olan ya da şikayeti olan kişilerin yazımızın altına yorum yaparak bizleri de bilgilendirmesinden memnun oluruz.

Bim TV Fiyatları

Bim Telefon Fiyatları

Bim Deterjan Fiyatları

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu