Bim Kaçta Açılıyor 2022 – Bim Hafta Sonu ve Tatil Günleri Çalışma Saatleri

Bim açılış saati hafta içi ve hafta sonu 09.00’dır. Marketten alışveriş yapmak üzere sabah 09.00’da kapı açılışı ile birlikte alışverişe başlamak mümkündür. Marketin açılış saati özellikle Cuma günleri olan aktüel ürün günleri için önem taşıyor.

Marketin Cuma günleri açılış saatinde kapısında kuyruk olduğunu görebilirsiniz. Bu durumun nedeni ise aktüel ürünlerin dışarıdaki piyasaya oranla çok daha uygun fiyatlar ile her hafta Cuma günü satışa sunulmasıdır.

Satışa sunulan ürünlerin belirli bir stok ile şubelere dağıtılması beraberinde alıcıların da ürün yönünden stok sorunu yaşamasına neden oluyor. Tam da bu noktada marketin açılış saatinde kuyruk oluşmasının nedeni de ürünlerin kısıtlı stokla gelmesi oluyor. Bim aktüel marketin genel itibari ile açılış saati sabah 09.00’dır.

Yazımızın devamında Bim marketlerin bayramda, arefe gününde ve diğer özel günlerde saat kaçta açıldığını öğrenebilirsiniz.

Bim Kaçta Açılıyor Hafta Sonu?

Bim açılış ve kapanış saati hafta içi ve hafta sonu için aynıdır. Hafta sonu Bim market açılış saati 09.00 iken kapanış saati ise 21.00’dır. Bu saat aralığında herhangi bir öğle arası olmadan marketten doğrudan hizmet alabilirsiniz.

Hafta sonu kapsamında cumartesi ve Pazar günleri Bim marketlerden tıpkı hafta içinde olduğu gibi alışveriş yapabilirsiniz. Müşterileri için sunduğu kampanyalar ve haftalık aktüel ürün avantajları ile sevilen Bim marketin hafta sonu çalışma saatlerinin hafta içi ile aynı olması müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendiriliyor.

Bim Bayramın İlk Günü Açık Mı?

Hayır. Ramazan ve Kurban Bayramı ilk gününde Bim market tamamen kapalıdır. Bayramın kalan günlerinde çalışmaya devam etmektedir.

Bim Arefe Günü Kaçta Açılacak?

Bim market Kurban Bayramı Arefe’si olan Cuma gününde tam zamanlı olarak çalışacaktır. Sabah 09.00 ile akşam 21.00 arasında marketten alışveriş yapabilirsiniz.

Bim Bayramda Kaçta Açılıyor

Bim Bayramda Kaçta Açılıyor?

Bim Bayramın ilk günü kapalı olacak. Bayramın kalan günlerinde normal zamanlı olarak çalışacak olan marketin bayramların ilk günlerinde kapalı olması durumu her yıl gerçekleşen bir durumdur. Ramazan ve Kurban bayramlarında bayramın ilk günü faaliyet göstermeyen Bim personellerinin de bayramın ilk gününü aileleri ile geçirmesi için böyle bir uygulama yapmaktadır.

Bayram boyunca sadece ilk günü kapalı olacak olan Bayramın İkinci Günü Bim, diğer kalan günlerde 09.00 ile 21.00 arasında her zamanki Çalışma Saatleri ile hizmet vermeye devam edecek.

Bim Cuma Günü Kaçta Açılıyor?

Bim Arefe günü olan Cuma gününde normal saatinde açılmaktadır. Normal çalışma saatleri olan sabah 09.00 ile akşam 21.00 arasında Arefe gününde de tam zamanlı olarak Bim marketler açık olacaktır.

Bim marketlerin Arefe benzeri günlerde kapanmadığı biliniyor.  Bayramlarda ise marketlerdeki eleman sayısı düşürülerek vardiyalı olarak gün boyunca marketin açık kalması sağlanıyor. Bim marketlerden Arefe günü olan Cuma günü de alışveriş yapabilirsiniz.

Bim Bayram Şekeri

Bayramda Marketler Açık Mı – Bim, Şok, Migros Kaça Kadar Açık

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu