Bimcell genç paket ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Birçok avantajı beraberinde getiren bu genç pakete nasıl sahip olabilirsiniz ve paket içeriği neler tüm detaylarla karşınızdayız.

Bim market tarafından sunulan Bimcell yeni bir paket çıkardı. Bimcell paket tarifeleri arasında yerini alan ve sadece gençlere özel olan bu paketin detayları şu şekildedir;

SMS250
İnternet20 GB + 5 GB Sosyal
Arama750 Dakika

Bimcell tarafından çıkartılan gençlere özel bu pakete aylık olarak 123 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu paketin içerisinde Bimcell sil süpür uygulamasını kullanarak daha birçok fırsatı elde etme şansınız vardır.

Bimcell Genç Tarife Nasıl Yapılır?

Bimcell Genç Tarife Nasıl Yapılır

Genç tarifeye geçmek için bazı şartları sağlanmanız gerekir. Bu pakete geçiş yapacak olan kişiler şartları sağlıyorsa kolayca başvuru yapabilirler. Bimcell faturasız tariflerden biri olan bu pakete geçiş yapmak için alttaki adımları takip edin.

İlk önce Bimcell Genç abonesi olmak için; 4551 telefon numarasına KAYIT BIMCELL GENC yazıp boşluk bırakarak kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün/ay/yıl şeklinde sms atmanız gerekir. Ardından alttaki başvuru kanalları üzerinden genç pakete geçiş yapabilirsiniz.

  • 4551 telefon hattına BIMCELL GENC 25GB yazabilir,
  • Mobil online işlem merkezi üzerinden,
  • Bim mağazası üzerinden,
  • 9333 telefon hattını arayarak müşteri hizmetlerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Bimcell Genç Tarifesi Başvuru Şartları

Bimcell tarafından oldukça uygun fiyata sunulan genç tarifesine geçmek istiyorsanız 7 ile 25 yaş aralığına sahip olmanız gerekir. Bu yaş aralığındaysanız ilk olarak genç abonesi olmanız ardından tarifeye geçiş yapmanız gerekir. Ayrıca bu paketi satın almadan bilmeniz gereken bazı detaylar şu şekildedir;

  • Paket kapsamı sadece Türkiye içerisinde geçerlidir. Kısacası yurtdışında ya da KKTC’de paket kapsamından faydalanamazsınız.
  • Ayrıca ücretsiz data kullanımı VPN ile kullanılan uygulamalarda geçerli değildir.
  • WhatsApp’ta dış link kullanımı ücretsiz data kullanımına dahil değildir.
  • Gençlere özel bu paket faturasız olarak kullanılacak olup herhangi taahhüt sınırı bulunmamaktadır.

Gençlere özel olan bu tarifeyi nasıl buldunuz? Fikirleriniz, yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.