Bimcell Paket Tarifeleri

Bimcell Paket Tarifeleri ve Bimcell Karma Paketler hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bimcell Paket Nasıl Yapılır işte detayları.

Bimcell paket tarifeleri, karma ve kullanıcı dostu tarife paketlerinin fiyatları ve bol bol konuşma, internet ve mesajlaşma kampanyaları ile ön plana çıkmıştır. Son yıllarda ucuz konuşma, sms ve internet kullanmak isteyen mobil kullanıcılarının tercihleri ​​arasında yer alan Bimcell, sayısız tarife ve paket seçenekleri ile kullanıcılarını memnun edebiliyor.

Bimcell tarifelerinde yer alan klasik tarife paketi, mesajlaşma açısından da büyük avantajlar sunuyor. Bimcell tarife paketini satın alan kullanıcılar, ülkenin herhangi bir yönüne 20 kuruş karşılığında kısa mesaj gönderebiliyor. Tek seferde 25 TL ve üzeri yüklemesi durumunda tüm Bimcell kullanıcıları 1 GB İnternet ve 500 SMS alır. Bimcell tarifesinin son özelliği kazanan internettir. Ayrıca tek seferde 25 TL daha fazla alan Bimcell kullanıcılarına bir adet GB internet çekilişi veriliyor.

Bimcell Hediye internet 2021

Bimcell Karma Paketler

Bimcell karma paketler, 25 TL ve üzeri yüklemeler için 500 SMS ve 1 GB ücretsiz internet sağlıyor. Karma paket detayları aşağıdaki gibidir;

  • 4 GB İnternet Dost: aylık 23 TL, 750 dakika ve SMS
  • Dost M GB: 8 GB internet ayda 28 TL, 750 dakika ve SMS
  • Dostu L GB: 12 ​​​​ Ayda 32, 750 dakika ve SMS
  • Dost XL GB: 20 Ayda 42, 750 dakika ve SMS

Kampanyalara katılmak için “DOST”, “DOST M”, ” DOST L” “DOST XL” yazıp 4551’ e SMS göndermelisiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri 444 4 551

Bimcell Paket Nasıl Yapılır

Bimcell paket nasıl yapılır sorusunun cevabı şu şekildedir; * 120 # tuşladığınızda Bimcell paketlerine ulaşacaksınız. Paketi satın almak için gelen ekranda ilgili paket numarasını girmeniz gerekmektedir. İnternet paketi için tür olarak “İnternet Paketleri”ni seçin. Seçiminizden sonra istediğiniz paket numarasını giriyorsunuz.

Bimcell aboneleri, mevcut oranından memnun olmadıklarında veya farklı bir tarifeye ihtiyaç duyduklarında tarifelerini değiştirmek isteyebilirler. Bimcell tarifenizi değiştirmek için Bimcell müşteri hizmetleri 444 4 551’i arayabilirsiniz. Bimcell kullanıcıları, dilerlerse gitmek istedikleri tarifenin açıklamalarında yer alan numarayı kısa mesaj göndererek Bimcell tarife değiştirme işlemini başlatabilirler.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatları 2021

Bimcell Geçiş Kampanyaları 2021

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu