Bimcell İndir – Doğru Uygulama Hangisi? Online Paket Yükle

Bimcell indir seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer Bimcell kullanıcısıysanız hattınıza dair tüm işlemleri online yapmak için mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Android işletim sistemli akıllı cihazlarda Google Play üzerinden hızlıca uygulamayı indirebilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

  • Cihazınızdan Google Play Store uygulamasını açın.
  • Üst kısımda yer alan arama çubuğuna ‘’Bimcell’2 yazarak aratın.
  • Çıkan sonuçlar arasından Bimcell uygulamasına tıklayıp indir alanına dokunun.
  • İndirme tamamlanınca uygulamayı açın ve gerekli bilgilerinizi girerek şifrenizi oluşturun.

Bu kısa adımlardan sonra hattınızla ilgili TL yükleme, sorgulama, paket değiştirme ve daha pek çok işleminizi online olarak uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Bimcell i̇ndir - doğru uygulama hangisi? Online paket yükle

Bimcell Uygulaması Var Mı?

Bimcell uygulaması var mı sorusu yeni Bimcell kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Bimcell operatörü kullanıcılarına online işlem yapabilmeleri adına mobil uygulama sunuyor. Uygulamayı indirerek tüm işlemlerinizi uygulama üzerinden hızlıca takip edebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Online

Bimcell tl yükleme online

Bimcell TL yükleme online nasıl yapılır diye merak ediyorsanız hemen ayrıntılarını aktaralım. Online TL yükleme işlemi için izlemeniz gereken adımlar kısaca şu şekildedir;

  • Bimcell.com.tr adresine erişim sağlayın.
  • Ana sayfada yer alan TL yükleme alanına tıklayın.
  • Ardından çıkan seçenekler arasından yüklemek istediğiniz TL miktarını seçin.
  • Sonraki adımda bakiyenin çekileceği kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi girin.
  • Yükleme yapmak istediğiniz telefon numarasını yeniden girerek işleminizi tamamlayın.

Bu adımlardan sonra birkaç dakika içerisinde TL bakiyeniz hattınıza tanımlanır. Yoğunluğa bağlı olarak bu süre 15 dakika kadar da sürebilir. Eğer yükleme sonucu hata hattınız yansımazsa 444 4 551 numarası üzerinden hemen Bimcell müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bimcell Online indir

Bimcell online indir seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz. Android işletim sistemli cihazlarınızdan Google Play Uygulamasına erişim sağlayın.

Arama çubuğuna Bimcell Online İşlemler yazarak aratın. Çıkan sonucun üzerinde göreceğiniz indir alanına tıklayın. İndirme tamamlanınca uygulamaya hemen giriş yaparak online olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BİMcell hangi hatta ait?

Bimcell hatlar Türk Telekom mobil alt yapısını kullanıyor. Bimcell hem hat hem de TL satış işlemlerini TT mobil satış kanallarından yapamazsınız. Direk BİM şubelerinden ya da online işleler uygulamasından işlem yapabilirsiniz.

BİMcell hatta nasıl geçilir?

Bimcell hatta geçmek için en yakın BİM mağazasına gitmeniz gerekiyor. Kimlik fotokopinizi de yanınıza alarak BİM marketlerde verilen ilgili formları doldurmanız gerekiyor. Formları doldurduktan sonra hattınız verilecektir.

Bimcell Karma Paketler

Bimcell Geçiş Kampanyaları – Hediyeli Faturalı ve Faturasız

Bimcell Faturasız Hat Fiyatları – Bimcell Sim Kart Ne Kadar Fiyat

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥