Borç Para Veren Hayırseverler

Borç para veren hayırseverler hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Allah rızası için borç para verenler işte detaylar.

Borç para veren hayırseverler, ekonomik olarak zor bir durumdan geçtiğimiz bu dönemde insanların çoğu bu konuyu merak etmektedirler. Bankalardan kredi çekemeyenler ve borcu olan insanlar ne yapacağını bilememektedir. Son zamanlarda her şeyin pahalılaşması sebebiyle evi geçindirmek giderek zor bir hale gelmiştir. Bazı kurumlar sizlere borç para vermektedir. Bankalardan herhangi bir sebepten dolayı kredi çekemiyorsanız sizlere birkaç öneride bulunabiliriz.

 • İlk olarak operatörlerin para verdiğini biliyor muydunuz? Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi operatörlerden 25.000 TL kredi çekebilir ve 24 ay taksitlendirme imkânınız vardır.
 • Diğer bir seçenek ise hayırseverler aracılığıyla senet imzalayarak borç almadır. Bu işlemin tefecilerle alakası yoktur. Senet imzalatmanın sebebi sizleri net tanımadıkları için güvence amacıyla senette imza attırırlar. Borcunuzu ödemediğiniz zaman senet ile bu durumu belgeleyebilir ve yasal yolla hakkını aramaktadırlar. Faiz uygulaması yapmazlar. Kısa vade de borcunu geri ister. Bu hayırseverler ise kuyumcular, vakıflar veya dernek yetkilileri bu işlemi yapmaktadır.
 • Kuyumcular sizlere borç para verirler ama dediğimiz gibi bu borç kısa vadeli ve senetle gerçekleşir. Kuyumcular size nakit para değil altın, dolar vermektedir.
 • Derneklerden borç ile para alabilirsiniz. Vakıflar bir diğer borç alabileceğiniz kurumlar arasındadır. Oto galericiler, emlakçılar, iş adamları, faktöring firmalardan aynı şekilde borç para alabilirsiniz.
 • Faktöring dediğimiz firmalar ise ipotek karşılığında para vermektedirler. Bu konuda faktöring firmalarına bakarken BBDK tarafından onaylı olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.
 • Yardım yapan sosyal medya fenomenlerine yazarak borç para istemek diğer yöntem gibi gözükse de biraz zor ve imkânsız yöntemdir.

Allah Rızası İçin Borç Para Verenler

Allah rızası için borç para verenler, pandemi ile birçok insan sıkıntı yaşamıştır. Ülkemizde işten çıkarılma oranları artmıştır. Bu yüzden bazı kişiler borçlarını ödemekte zorlanabilir. Ya da ekonomik olarak sıkıntı yaşayabilirler. Bankalardan kredi notu düşük olduğu için kredi çekemeyenler için bazı önerilerimiz bulunmaktadır. Bazı dernekler ve kuruluşlar borç para vermektedir. Bu derneklerden bazıları şunlardır;

 • Vakıflar
 • Kuyumcular
 • BBDK onaylı Faktöring firmalar
 • Operatörler
 • Galericiler
 • İş adamları

Bu dernek veya firmalardan çoğu senet ile sizlere nakit para verirler ama kesinlikle tefeci ile alakaları yoktur. Bazı firmalar ise ipotek ile sizlere borç para verirler.

Karşılıksız Para Veren Kurumlar
Karşılıksız Para Veren Kurumlar

Karşılıksız Para Veren Kurumlar

Karşılıksız para veren kurumlar, ekonomik olarak zor durumdaysanız sizlere birçok kuruluş ve dernek yardımcı olacaktır. Her derneğe tek tek başvurarak işin peşini asla bırakmayın. Karşılık beklemeden borç veren kurumları sizler için listeledik.

 1. Ahbap derneği karşılık beklemeden sizlere borç para vermektedir. ahbap.org linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.
 2. Holdinglere başvuruda bulunabilirsiniz. Koç Holding bu konuda çoğu insana yardım etmektedirler. İlk olarak gerçekten ihtiyaç sahibi olduğunuzu kanıtlamanız gerekir. Başvurudan sonra kriterleri geçerseniz yardım alabilirsiniz.
 3. Yardım Eli ve Beşir derneğinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yardım Eli Derneğine başvuru yapmak isterseniz yardimeli.org.tr linkine tıklayarak kolayca yapabilirsiniz. Beşir derneğine başvuruda bulunmak isterseniz www.besir.org.tr linkine tıklamanız yeterlidir.
 4. E devlet sisteminden sosyal ekonomik destek hizmetine başvuruda bulunabilirsiniz.
 5. En zor ve biraz imkânsız olan seçeneğimiz ise fenomenlerden maddi yardım isteyebilirsiniz. Ama dediğimiz gibi biraz imkansızdır.

Kimden Para İsteyebilirim

Kimden para isteyebilirim, ekonomik olarak sıkıntı yaşıyorsanız birçok kurum bu konu için sizlere yardım etmektedir. Bu kurumlara başvurarak gerçekten ihtiyacınızın olduğunu belirtirseniz bu hayırseverler ya da kurumlar sizlere yardımcı olacaktır. Yardım isteyebileceğiniz kurum ve hayırseverleri listeledik gelin beraber bakalım.

 • Yardım ve Dayanışma için kurulmuş derneklere başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Yardımlaşmak için kurulmuş Vakıflardan yardım isteyebilirsiniz.
 • Holdinglerden yardım başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • İş adamları, fenomenlerden yardım alabilirsiniz.
 • Devletin ihtiyaç sahiplerine verdiği maddi desteklerden yararlanabilirsiniz.

Instagramda Nasıl Para Kazanılır

Unutulan Rapor Parası Nasıl Alınır

ATM Para Çekme Limiti

Süt Parası Ne Kadar

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

22 Yorum

 1. Acil nakite ihtiyacınız varsa yardımcı oluyorum on ödeme almiyorum 05543863991 arıya bilirsinix

 2. Selamlar cok acil 23 binehe ihtiyac duymaktayım acı verici ıcler acısı bir nedende sebepte dolayı geri odeme olanagiyla garanti belgeside verebilirim taksitli ***4 52 ıletısım nom rıcaaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu