BtcTürk kimin güvenilir mi ve Btcturk batar mı, bilgilendiriyoruz. Btcturk te al-sat bitti ve BtcTurk mağdurları yorumlarını birlikte inceleyelim.

BtcTürk kimin güvenilir mi, sorusunun cevabına baktığımız zaman 2013 yılında Türk Lirası ile ilk defa bir Bitcoin alım – satım işlemi yapılan Türk Lirasının altyapısına sahip kripto borsa platformudur.

1 Temmuz 2013 yılında iş insanı Kerem TİBUK tarafından kurulan ancak 2018 yılı itibariyle QNB Finansinvest CEO’su Özgür GÜNERİ adlı iş insanı tarafından satın alınmıştır. Denizbank, Ziraat Bankası, Fibabanka ve Vakıfbank, Papara ile ödeme yapılması konusunda bu kuruluş ile işbirliği yapmıştır.

BtcTürk Güvenilir Mi

BtcTürk güvenilir mi, sorusunun yanıtı ise şöyledir. BtcTürk, Türkiye’de alanında ilk ve hemen hemen tek olduğu için oldukça güvenilir bir platform özelliğindedir.

Btcturk te al-sat bitti

Btcturk te al-sat bitti konusu sosyal medya ve online blog platformlarında dedikodu haline gelerek büyümüş durumdadır. Btcturk te al-sat bitti mi sorusuna yanıtımız kesinlikle hayır olacaktır.

BtcTürk Yasal Mı

BtcTürk yasal mı, BtcTürk tamamıyla yasal olup para yatırım işlemleri serbesttir. Bu platforma kayıt olup istediğiniz miktarda para yatırarak alım – satım yapabilir ve bunun sonucunda da herhangi bir yaptırım uygulanmamaktadır. Çünkü tamamen yasal bir platformdur.


Daha fazla ilgili içerik;


Kerem Tibuk Serveti

Kerem Tibuk Serveti

Kerem Tibuk serveti, son zamanlarda büyük merak konusu olmuştur. Ancak Kerem TİBUK’un serveti hakkında çok net bir bilgi bulunmamaktadır. BtcTürk’ün kurucusu olduğu düşünülürse, serveti konusunda çok fazla olduğu yönünde bir tahmin yapabiliriz; fakat net bir bilgi bulunmadığı için bir sayı vermek çok zor olacaktır.

BtcTürk Batar Mı

BtcTürk Batar Mı

BtcTürk batar mı, yatırım yapmak isteyen kullanıcıların merak ettiği bu sorunun net bir cevabı bulunmamaktadır. Ancak şunu söylemek gerekirse BtcTürk Türkiye pazarında alanında tek olduğu için batması gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Çünkü İnsanlar kripto paraya yatırım yapmak istiyor. Yatırım yapan insanlar ise BtcTürk’ü tercih ediyor. Bu sebepten ötürü BtcTürk kolay kolay batacak bir şirket değildir.

BtcTürk Nasıl Para Kazanılır

BtcTürk nasıl para kazanılır, sorusu genellikle yeni yatırım yapmayı düşünen insanların dikkatini çekmektedir. Bu sorunun en net cevabı şu şekilde olacaktır:

  • BtcTürk’e belli bir miktar para yatırmak,
  • Bu paraya uzman ekonomistleri dinleyip onların tavsiyelerine uyup alım – satım yapmak,
  • Açgözlü olmayıp paranızı çekmeniz gereken yere iyi bilmek.

Bunları yaparsanız BtcTürk’ten para kazanabilirsiniz.