Bülent börekçilik fiyatları 2024 yılında porsiyon başına 105 TL’den başlamaktadır. Börekleri ister porsiyon başına, isterseniz de tepsi ile satın alabilirsiniz. Kilo hesabı alınan böreklerde tepsi depozitosu talep edilmektedir.

Yazımızın devamında, Bülent Börek 1 kg kaç TL, Bülent Börek 1 porsiyon kaç dilim ve Bülent Börek kıymalı fiyat listesini bulabilirsiniz.

1 porsiyon 250 GR (Peynirli)105 TL
Yarım Kilo 500 GR (Peynirli)177,50 TL
1 Kilo (Peynirli)310 TL
1 porsiyon 250 GR (Kıymalı)108 TL
Yarım Kilo 500 GR (Kıymalı)182,50 TL
Bülent Börek Fiyatları

Bülent Börek 1 kg kaç TL

Bülent Börekçilik Menü Fiyatları

Bülent Börek 1 kg kaç TL, seçenekleri çok çeşitli olmayan bir börekçidir. Adana usulü peynirli böreklerden kilo hesabı satın alabilirsiniz. Bülent Börek 1 kg kaç TL sorunuzun yanıtını yukarıdaki fiyat tablomuzda vermiş bulunuyoruz.

Bülent Börek 1 Tepsi Fiyatı

Bülent Börek 1 tepsi fiyatı; 2 kg için depozito 24 TL; 4,5 kg için tepsi depozitosu 54 TL. Bülent Börekçilik’ten aldığınız bir börek tepsi için satın alma sırasında tepsi depozitosunu da ödemeniz gerekir. Ancak tepsiyi geri getirmeniz halinde depozitonuzu da geri alabilirsiniz.

Bülent Börek 1 tepsi fiyatı, tepsi boyutuna göre çeşitlenmektedir. Tepside börek satın aldığınızda tepsiyi de yanında götürürsünüz. Ancak tepsilerin maliyetinin yüksek olması ile birlikte birçok firma gibi Bülent Börek de tepsi depozitosu almaktadır.

Tepsiyi geri getirmek isterseniz depozito bedelini geri alabilirsiniz. Tepsiyi geri teslim etmemeniz halinde depozito yanacağından ücret iadesi almak mümkün olmamaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;


Bülent Börek Eve Sipariş

Bülent Börek Paket Servis Sipariş

Bülent Börek eve sipariş, sipariş almaktadır. Size en yakın Bülent Börek şubesinin telefon numarası üzerinden paket siparişi yapabilirsiniz.

Bülent Börek Çeşitleri

Bülent Börek çeşitleri itibari ile yöresel Adana böreğinin Türkiye’nin çeşitli yerlerinden satın alınmasına imkan tanımaktadır. Bülent Börek’te peynirli börek çeşitlerini satın alabilirsiniz. Börekte Adana adı geçtiğinde Adana böreğinin hası peynirli olandır.

 • Bülent Börek çeşitleri;
  • Peynirli
  • Patatesli
  • Kıymalı

Peynirli börekler kaşar peyniri ve beyaz peynirin yanı sıra sadece Bülent Börekçilik tarafından bilinen bazı püf noktalar ile hazırlanmaktadır. Peynirin Adana’dan getirildiği de bilinmektedir. Bülent Börek’te pek fazla çeşit olduğunu söylemek mümkün değil.

Bülent Börek çeşitleri yönünden pek seçenek sunan yerlerden biri değil. Ancak Bülent Börek’te yiyeceğiniz peynirli böreği de her yerde bulamayabilirsiniz. Adana böreğinin Türkiye’nin farklı şehirlerdeki şubeleri desek yanlış olmaz.

Bülent börek neler var?

Bülent börek börekçilik ve gıda sektöründe sınıfının birincisi denilecek seviyeye ulaşmış durumdadır. Zengin börek çeşitleri ile müşterilerinin damak zevkine uygun börekler pişirmeye tüm hızı ile devam etmektedir.
Börek Çeşitleri
– Peynirli Börek
– Kıymalı Börek
– Akdeniz Tüm Peynir Çeşitleri

Bir tepsi börek kaç kişilik?

Normal şartlarda 1.5 porsiyon ile insana doyma hissi veriyor. 1 Tepsi ile kaç kişi doyar? Yaklaşık 6 kişi 1 tepsi ile rahatsız olacak şekilde doyabilir.

Bülent börek 1 porsiyon kaç dilim?

Bülent Börek’te 1 porsiyon börek, ortalama 11 dilim olarak servis edilir. Bu dilim sayısı, böreğin boyutuna ve kalınlığına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, büyük boy bir börek, daha küçük boy bir böreğe göre daha fazla dilime bölünebilir.

Bülent Börek’in porsiyon fiyatları, böreğin boyutuna ve içeriğine göre değişmektedir. Örneğin, 500 gramlık peynirli böreğin porsiyon fiyatı 150 TL, 750 gramlık peynirli böreğin porsiyon fiyatı 200 TL’dir.

250 gr Bülent börek kaç kalori?

Bülent Börek’in 100 gramında 259 kalori bulunmaktadır. Bu da, 250 gramlık bir böreğin 647 kalori içerdiği anlamına gelir.

Bülent Börek’in kalori içeriği, böreğin içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, peynirli börek, kıymalı böreğe göre daha az kalori içerir.

Bülent Börek’in kalori içeriği şu şekildedir:

 • Peynirli börek: 259 kalori/100 gram
 • Kıymalı börek: 280 kalori/100 gram
 • Patatesli börek: 262 kalori/100 gram
 • Ispanaklı börek: 270 kalori/100 gram
 • Sebzeli börek: 240 kalori/100 gram

Bülent Börek, yüksek kalorili bir yiyecektir. Bu nedenle, günlük kalori alımınızı göz önünde bulundurarak tüketmeniz önemlidir.

Bülent börek kime ait?

Bülent Börek, 1992 yılında Malatya’da Mahmut Oğuzbey tarafından kurulmuştur. Oğuzbey, 10-15 kişiyle beraber çıktığı bu yolculukta, her gün daha çok büyümüş ve 72 şehirde, yüzlerce şubede milyonlarca kişiye hizmet veren geniş bir aile olmuştur.

Bülent Börek, 2022 yılında kahvaltı sektöründe pazarın lider börek markası olarak Türk Patent Enstitüsü tarafından “Tanınmış Marka” statüsünde tescillenmiştir.

Bülent Börek’in şu anda Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Belçika, Hollanda ve Polonya’da da şubeleri bulunmaktadır.