Burgerkingdeneyimi Nasıl Yapılır

Burgerkingdeneyimi nasıl yapılır sorusunun cevabı vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Yeni başlatılan Burger King deneyimi, anket doldurma ve fırsatlar hakkında tüm detayları sizler için ele aldık.  

Burger King Deneyim sayesinde birçok fırsat ve kampanyadan yararlanabilirsiniz. Burger King yüzde 50 indirim fırsatı sunmaktadır. King seçim kampanyasından şifre ve doğrulama kodu elde ettikten sonra 15 gün içinde bu fırsatı değerlendirmeniz gerekiyor. Burger King ikili menü ve birçok menü de bu fırsatı kullanabilirsiniz. Peki Burger King Deneyimi nasıl yapabilirsiniz? Sizler için maddeler halinde ele aldık.  

  • Burger King restoranlarından yaptığınız alışverişinizde verilen fişleri saklamanız gerekir. 
  • Ardından burgerkingdeneyimi resmi web sayfasına gidin.  
  • Restoranlardan aldığınız fişin üzerindeki şifreyi kullanarak karşınıza gelen anketi doldurun.  
  • Anketi doldurduktan sonra karşınıza gelen doğrulama kodunu bir yere kaydedin.  
  • Fişinizin üzerinde bulunan boşluğa doğrulama kodunu yazın ve Burger King restoranlarına giderek kampanyada yararlanın.  
Bk deneyimi nedir?  

BK Deneyimi Nedir?

Burger King müşterilerine daha iyi hizmet vermek için birçok uygulama ve özellik getirmiştir. Bu özelliklerden biri de BK deneyimidir. Burger King restoranından aldığınız hamburgerleri değerlendirerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Deneyimlerinizi anlatmak için anket doldurmanız gerekir. Anket doldurduktan sonra karşınıza doğrulama kodu gelir. Bu kod sayesinde king tercihleriniz ücretsiz gerçekleşir. Ancak bunun içinde menü almanız gerekir. Menü aldıktan sonra king tercihleri sizlere hediye edilir.  

Burger king anket doldurma 

Burger King Anket Doldurma

Burger King tarafından yapılan birçok kampanya ve fırsat müşteriler tarafından beğenilmektedir. Müşterilere sunulan fırsatlardan biri anket doldurarak küçük boy seçimlerinde büyük boy olarak verilir. Aradaki seçim farkı king tarafından karşılanır. Anket doldurarak bu fırsattan yararlanmanız için ilk olarak Burger King restoranlarından alışveriş yapmanız gerekir. Alışveriş yaptıktan sonra verilen fiş üzerindeki şifreyi kullanarak anket doldurabilirsiniz. Anket doldurmak için yapacağınız adımlar; 

  • İlk olarak linkine tıklayarak anket doldurma ekranına gidebilirsiniz. 
  • Karşınıza gelen ekranın alt kısmında yer alan oka tıklayarak diğer sayfaya geçiş yapın. 
  • Alışveriş yaptığınız zaman Burger King’den aldığınız fişlerinin ön kısmında yer alan anket kodunu girin ve devam edin. 
Anket kodunu
  • Karşınıza gelen ekranda deneyimlerinizi Burger King’le paylaşın ve en sonundaki doğrulama kodunu fişin üzerine yazın.  

Bu adımları tamamladıktan sonra kolayca küçük boy seçimlerinizi fark ödemeden büyük boy kullanabilirsiniz. Doğrulama kodu aldıktan sonra 15 gün içerisinde kullanmanız gerektiğini unutmayınız.  

Burger king anket kodu nerede yazıyor

Burger King Anket Kodu Nerede Yazıyor

Anket doldurarak seçim farkı olmadan büyük boy menülere ulaşmak için anket doldurarak deneyimlerinizi paylaşmanız gerekir. Burger King deneyim ekranına ulaşmak için de fiş üzerinde yazan anket koduna ihtiyacınız var. Restorandan yaptığınız alışverişlerinizde sizlere verilen fişlerin ön kısmında anket kodunu görebilirsiniz. Fişin ön kısmında WC için şifre yazan kısmın üst tarafında yer alan doğrulama kodunu ele almanız gerekir. Doğrulama kodu şeklinde yazan kısmın hemen yanında kod yer almaktadır. Bu kod sayesinde anket doldurma ekranınıza ulaşabilirsiniz.  

Burger king kampanya kodu kullanma 

Burger King Kampanya Kodu Kullanma

Burger King menülerde indirim kazanmak için kampanya kodu kazanabilirsiniz. Obilet gibi birçok uygulama Burger King menülerinde kullanabileceğiniz kampanya kodu kazanma fırsatı sunmaktadır. Kampanya kodunuzu ödeme yapmadan önce kampanya kodu alanına girmeniz ya da kasa görevlisine söylemeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde aldığınız menülerde uygun fiyat uygulanır.  

Kampanya kodu kazanabileceğiniz diğer yöntemlerden biri anket doldurmadır. Anket doldurduktan sonra Burger King anket sonunda kampanya yani doğrulama kodu verecektir. Bu kod sayesinde ve eski fişinizle birlikte restoranlara gittiğiniz zaman seçim farkı olmadan büyük boy alma şansınız olacaktır. Merak ettiğiniz konuları alt kısımda yer alan yorumlara yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Burger Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Burger Coin Yorum

Bu Zamana Kadar Duymadığınız McDonald’s İle İlgili Enteresan Bilgiler

Köfteci YUSUF Menü Fiyatları 2022, Tüm Ürünler Güncellendi

 

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥