Didim Polis Kampı 2024 Fiyatları – Yorumlar ve Telefon

Didim Polis kampı 2024 fiyatları yılı için açıklandı. Aydın’ın Didim ilçesinde yer alan polis kamp alanına tüm şehit yakınları, Emniyet Teşkilatı mensuplarının eşleri ya da çocukları katılım sağlayabiliyor. Her yıl kamp fiyatları güncelleniyor. İlk kez Didim polis kampında tatil yapacak kişiler fiyatlarını ve kaç gün kaç geceden meydana geldiğini merak ediyor. Güncellenen fiyatlar ve ayrıntıları 2024 yılında şu şekilde yansıyor;

V Blok Tek Katlı Oda Seçenekleri5460 TL (3 kişilik oda) / 7.110 TL (4 kişilik oda)5730 TL (3 kişilik oda) /7380 TL (4 kişilik oda)
A, B, C ve D, K Blok Standart Oda Seçenekleri5040 TL (3 kişilik oda) /6720 TL (4 kişilik oda)5220 TL   6960 TL
M Blok Oda Seçenekleri3570 TL (2 kişilik oda) / 8700 TL (5 kişilik oda)3720 TL (2 kişilik oda) / 9000 TL (5 kişilik oda)
Didim Polis Kampı Fiyatları

2024 yılında kamp için sunulan güncel fiyatlar ve ayrıntılar bu şekildedir. Didim polis kampına katılım sağlamak isteyenlerin başvuru yapması gerekiyor. Bu tarihten önce başvurusunu yapmış olanların yeniden müracaat etmesi gerekiyordu.

Didim Polis Kampı ücretleri

Didim polis kampı

Didim Polis Kampı ücretleri yukarıdaki tabloda sizlere aktardığımız gibidir. Didim polis kampı ücretleri şuandaki güncel rakamlarını sizlere aktardık. Katılım sağlamak isteyen emniyet çalışanları, emniyet çalışanlarının eşleri çocukları ya da şehit yakınlarının başvuruda bulunması gerekiyor. Polis kampı başvurularını online olarak kolayca yapabilirsiniz.

 • Başvuru yapmak istiyorsanız açıklanan başvuru başlangıç tarihinde pmem.egm.gov.tr adresini ziyaret edin.
 • Açılan ekranda ‘’kamp başvurusu yap’’ alanına tıklayarak devam edin. Dilerseniz erken rezervasyon ekranından başvurunuzu takip ede edebilirsiniz.
 • Karşınıza çıkan ekranda başvuru için sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girin.
 • Bilgilerin doğruluğundan emin olunca kaydet kısmına tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bu adımları takip etmek için başvuru başlangıç tarihlerinin duyurusunu ve detaylarını takibe almanız gerekiyor. Başvuru tarihleri açıklandıktan hemen sonra başvuru ekranları da açılıyor.


Daha fazla ilgili içerik;


Didim Polis Kampı Telefon

Didim polis kampı

Didim polis kampı telefon ve adres bilgileri yoğun bir şekilde merak ediliyor. Kamp alanına gitmek için önceden rezervasyon yaptırmanız, başvuruda bulunmanız gerekiyor. Kampa dair tüm her şey hakkında bilgi almak istiyorsanız da irtibat bilgileri ve detayları şu şekilde yansıyor;

Kamp başvurusu ve konaklama için iletişim bilgileri:

 • E-posta adresi: didimpmemkonaklama@egm.gov.tr
 • Telefon Numaraları: (0256) 502 7107/ (0256) 502 7108/ (0256) 835 37 54/ (0505) 318 09 48
 • Fax Numarası: 0256835 34 78

Didim Polis Moral Eğitim Merkezi iletişim bilgileri:

 • Adres Bilgileri: Altınkum Mah. İnönü Bulvarı. No:1 Didim-Aydın
 • E-Posta Adresi: didimpmem@egm.gov.tr
 • Telefon Numaraları: 0256 835 34 77/ 0505 318 09 49
 • Fax Numarası: 0256 835 34 76

Bu adres ve irtibat bilgilerini kullanarak ihtiyacınız olan her anda kolayca Didim Polis kamp merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

Didim Polis Kampı Yorumları

Didim polis kampı

Didim polis kampı yorumları daha evvel bu kamp alanına giden kişiler tarafından aktarılıyor. Çeşitli forum ve sözlük sitelerinde bu kullanıcı yorumlarını görebilirsiniz. Alanı daha evvel ziyaret ederek keşfeden bazı kullanıcıların yorumları kısaca şu şekilde yansıyor;

 • Türkiye’de hizmet veren en güzel ve en büyük polis kampı. Biz gayet güzel zaman geçirip oldukça memnun kaldık.
 • Ücretli olsa bile o küçük ücretlere çok fazla hizmet sığdırılan benzersiz bir kamp. Herkese öneriyorum biz ailece her yıl burayı tercih ediyoruz.
 • Keyifli zaman geçirmek, dinlenip tatil yapmak için benzersiz bir yer.
 • Kocaman bir kamp alanı ve içinde yok yok. Herkes mutlaka bir kere denemeli diye düşünüyorum

Polis kampına ilişkin yapılan bazı kullanıcı yorumları bu şekildedir. Genel olarak Didim polis kampına gidenlerin yorumlarına bakılınca oldukça memnun kaldıkları görülüyor.

Polis Kampına Kimler Gidebilir?

Polis kampına görev ve çalışma yönetmeliğinin 32-49. Maddeleri gereğince sadece emniyet teşkilatı şehit mensuplarının yakınları, emniyet teşkilatı mensupları ve aileleri katılım sağlayabilir. Bunun yanı sıra emniyet teşkilatı görev malulleri ve aileleri de katılım sağlayabiliyor.

Didim Polis Kampı Kaç Kişilik?

Didim polis kampı alanında tam 359 adet oda mevcuttur. Ayrıca 1326 kişilik yatak kapasitesine sahip oldukça büyük bir tesistir. Odalar 2 kişilik, 3 kişilik ve 4-5 kişilik şeklinde tercih edilebiliyor.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr