Disney Plus Türkiye ye Ne Zaman Gelecek

Disney Plus Türkiye ye ne zaman gelecek hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Disney Plus Türkiye’ye neden gelmedi ve Disney Plus Türkiye kaç TL işte detaylar.

Dijital platformlardan birisi olan Disney Plus artık Türkiye de yayın yapacaktır. Birçok ünlü ismin yer alacağı bu platform hakkında birçok konu merak edilmektedir. Sizler için merak ettiğiniz tüm konuları yazımızda ele almaya çalıştık.

Disney Plus platformuna 10 süre ile yayın yapma hakkı tanıyan lisans verilmiştir. 2022 yılında artık Türkiye de görebileceğimiz dijital platformda birçok yabancı içerik bulunmaktadır. Yabancı içeriklerin yanında yerli içeriklerde yer alacaktır. Disney Plus, Netflix platformu gibi hızlı bir giriş yapacağı ve popüler platformlardan biri olacağı düşünülmektedir. Peki Disney Plus ülkemize ne zaman gelecek sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim.

  • Disney Plus ülkemize 14 Haziran 2022 tarihinde gelecektir. Kısa bir süre sonra Disney Plus içeriklerini ülkemizde izleyebiliriz.

Netflix Aylık Ne Kadar

Disney Plus Türkiye’ye Neden Gelmedi

Son zamanlarda dijital platform sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Dijital platformlardan birisi olan Disney Plus ülkemizde yayın hakkına sahip değildi. Ancak RTÜK ile 10 boyunca yayın yapılması için Disney Plus’a lisans verilmiştir. Sonsuz eğlence ve sonsuz mutluluğun keyfini çıkartabilirsiniz. Netflix ve Amazon Prime platformları gibi içerisinde birçok yabancı ve yerli içerik bulunduran Disney Plus 14 Haziran tarihinde artık ülkemizde yayınlanacaktır. Yerelleştirme ve alt yazıların iyileştirilmesi için izin verildiği halde ülkemizde yayın yapmamaktadır. 14 Haziran tarihinde tüm çalışmalar bittiği zaman yayına girecektir.

Disney Plus Türkiye Kaç TL

Disney Plus ile hiçbir yerde izleyemeyeceğiniz içeriklere ve tüm dünyada yayınlanmış içeriklere ulaşmak istiyorsanız Disney Plus dijital platformuna üye olmanız gerekir. Her dijital platformda olduğu gibi Disney Plus için belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Disney Plus dijital platformunun ne kadar olduğu ise birçok kişi tarafından merak konusu olmaktadır.

  • Disney Plus 8 ay öde ve 12 ay izle kampanyası ile karşımıza çıkmaktadır. İlk yıl indirimli ödemeden faydalanabilirsiniz. Bu indirim için ödemeniz gereken ücret 279.90 TL olmaktadır.
  • Disney Plus dijital platformunu kullanmanız için aylık ödemeniz gereken ücret 34.99 TL olacaktır.
Disney plus türkiye ye ne zaman gelecek
Disney plus türkiye kaç tl

Disney Plus Türkiye’de Nasıl İzlenir

Dünya da yayınlanan en iyi dizileri ve filmleri izlemek kim istemez ki? İstediğin zaman ve istediğin yer de izleyebileceğin Disney Plus dijital platformu Türkiye’de yayın hayatına giriş yapacaktır. 14 Haziranda yayına açılacağı bilinen Disney Plus dijital platformunu bu tarihe kadar herhangi bir yerden ve kanaldan izleyemezsiniz. Disney Plus dijital platformuna üye olabilir ve 14 Haziran gününde içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Disney Plus’ta Neler Var

Disney Plus ülkemizde yer alan dijital platformlardan birisi olacaktır. Ülkemizde birçok dijital platform vardır. Disney Plus yayına başladığı tarihten itibaren popüler dijital platformlardan birisi olacağı kesindir. Disney Plus’ta yabancı içeriklerin yer aldığı gibi yerli içeriklerinde yer alacağı söylenmektedir. Aras Bulut İynemli, Beren Saat, Kerem Bürsin gibi isimlerin yer alacağı söylenenler arasındadır. Peki Disney Plus dijital platformunda yer alan içeriklere bir de yakından bakalım.

  • Cruella, Enkanto gibi animasyon filmlerini izleyebilirsiniz.
  • Luka ve Soul gibi Pixar yaratıcıları tarafından gerçekleşen yapımları izleyebilirsiniz.
  • Marvel Studios tarafından oluşturulmuş muhteşem yapımları izleyebilirsiniz. Loki, Hawkeye ve WandaVision gibi orijinal içerikler sizleri beklemektedir.
  • Galaksi ve bilim kurgu türlerinden oluşan Obi-Wan Kenobi ile The Mandalorian gibi içerikler sizleri beklemektedir.
  • National Geographic tarafından yayınlanan belgeselleri keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • The Kardashians, The Dropout, How I Met Your Father, The Walking Dead gibi herkes tarafından konuşulan popüler dizi ve filmler Disney Plus’ta sizleri bekliyor.

Dizipal güncel Giriş Adresi

Exxen Filmleri

Tivibu Abonelik Fiyatları

Teleparty Nasıl Kullanılır

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥