Netflix Aylık Ne Kadar 2022

Netflix aylık ne kadar 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Netflix aylık ücret 2022 ve Netflix 1 ay ücretsiz işte detaylar.

Dijital medya platformlarından biri olarak bilinen Netflix dünyada ve ülkemizde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Netflix platformunun içerisinde birçok içerik bulunmaktadır. Netflix platformunda bulunan içerikler kaliteli ve değişik konularından dolayı birçok kişi tarafından ilgiyle izlenmektedir. Televizyondaki genel yayınlardan sıkılan kişiler için en iyi platformlardan birisidir.

Netflix kullanmanız için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Ücret ödemeden Netflix üyesi olamazsınız. Aylık olarak ödenen bu tutarların 2022 yılında en güncel hallerini sizler için derledik. Netflix platformuna üye olarak keyifli vakit geçirmek istiyorsanız işte fiyat listeleri.

Netflix Oscar Ödül Adayları

Netflix Aylık Ücret 2022

Netflix, yerli ve yabancı birçok içeriğin yer aldığı bir platformdur. Netflix üyesi olduğunuz zaman belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Netflix ile can sıkıntınızı giderebilir ve sizleri bağımlı yapan içeriklere ulaşabilirsiniz. Netflix 2022 yılında ücret listesi şu şekildedir;

TemelStandartÖzel
Aylık ücret* (Türk lirası)37,99 TL57,99 TL77,99 TL
Aynı anda izleyebileceğiniz ekran sayısı124
İçerik indirebileceğiniz telefon veya tablet sayısı124
Sınırsız dizi, film ve oyun
Dizüstü bilgisayarınızda, televizyonunuzda, telefonunuzda veya tabletinizde izleyin
HD mevcut
Ultra HD mevcut

Temel paketlerde bir kişi için ücret alınmaktadır. Temel planı seçtiğiniz takdirde sadece bir cihazdan giriş yapabilirsiniz. Standart planı seçtiğiniz takdir de 2 kişi aynı anda Netflix platformuna girebilir. Özel planı seçtiğiniz takdir de aynı anda 4 farklı kişi bu platformu kullanabilmektedir.  

Netflix 1 Ay Ücretsiz

Netflix 1 Ay Ücretsiz

Netflix platformu ile taahhüt olmadan istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal etme şansınız vardır. İstediğiniz her cihazdan Netflix platformuna ulaşabilirsiniz. Netflix platformunda sürekli internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Çevrimdışı olarak da istediğiniz içeriğe sahip olabilirsiniz. Netflix platformu üyelerinden aylık olarak ücret talep etmektedir. Bazı zamanlar yeni üyelik oluşturan kişiler için 1 ay kullanımı ücretsiz olarak veren Netflix platformunda maalesef bu durum yoktur. İlerleyen zamanlarda yine 1 ay ücretsiz kullanım yapabilme ihtimalleri olsa da şimdilik bu durum söz konusu değildir.

Bergen Filmi Netflix Ne Zaman Çıkacak

Netflix Party Nasıl Yapılır

Netflix Uysallar 1. Sezon Ne Zaman

Netflix Squid Game 2. Sezon Ne Zaman

googlehaberler