Domal Ne Demek Argo | Domal Küfür mü?

Domal ne demek argo anlamda kullanılır mı gibi soruların yanıtlarını hemen verelim. ‘’Domal’ kelimesi genel olarak cinsel içerikli argo bir kelime olarak kullanılıyor. Cinsel birliktelik sırasında ya da farklı anlamlarda kullanılabilen bir kelimedir. Anlam türevleri kısaca şöyledir;

  • Gerçek anlamı: Dizlerin bükük olduğu, çömelmiş vaziyette olma halin.
  • Argo anlamı: Cinsel ilişki sırasında partnerin dizlerine yaslanarak belini doğrultması pozisyonu.
  • Mecaz anlamı: Size kötülük yapan birine karşı sizin kötülük yapmamanız ve karşı tarafın istediği kötülüğü yapmasını beklemek.

Domal kelimesi gerçek, argo ve mecazi anlamlarda kullanılıyor. Bu anlam karşılıkları ise yukarıda sıraladığımız şekildedir.

Domal Küfür Mu?

Domal küfür mu

Domal küfür mu sorusu merak edilebilir. Domal kelimesi gerçek, mecaz ve argo anlamda kullanılabilen bir kelimedir. Argo anlamı olduğu için genelde küfür olarak algılanıyor. Ancak direk küfür olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Argo anlamı durum, eylem belirtme amacıyla cinsel birliktelik sırasında kullanılıyor.

Domalmak Ne Demek, Anlamı

Domalmak ne demek, anlamı nedir diye araştırma yapıyorsanız hemen cevabını verelim. Domal kelimesi öncelikle genelde cinsel birliktelik sırasında kullanılan bir argo kelimedir. Partnerin dizlerini bükerek belini eğimli şekilde bükme halini ifade eder. Dizini bükerek çömelme vaziyetine geçmek domalmak olarak tabir ediliyor.

R/Domal Ne Demek?

R/domal ne demek sorusuna hemen yanıt verelim. R/ domal kelimesi ters domalma halini ifade eder. Reddit forum sitesinde ‘’r/domal’’ topluluğunda jargon olarak kullanılan bir kelimedir. Hatta bu sözlük sitesinde ‘’napim’’ diye sorana ‘’r/domal’’ şeklinde esprili bir yanıt verilir.

Cinsellikte domal demek küfür mü?

Cinsellikte partnerler arasında bir dil bulunuyor. Domal kelimesi argo olsa da pek çok çift eylem belirtmek amacıyla kullanılıyor. Yani argo olduğu için küfür olarak algılanması kişiden kişiye göre değişir diyebiliriz.

Domalmak ayıp mı?

Domalmak argo anlamıyla cinsellik sırasında dizleri bükmek, bel bükey şeklinde durmayı ifade eder. Genelde partnerin arkadan yaklaşacağı pozisyonu ifade eder. Ayıp olup olmaması sizin bakış açınıza göre değişiyor. Ancak normal şartlarda cinsel bir pozisyon olarak sıklıkla tercih edildiğini söylemek mümkündür.

Cu Ne Demek Argo

Leğen Kemiği Misyoner Pozisyonu Nedir

Maksimum Zevk İçin Doggy Pozisyonu

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥