Para almayan hocalar, çeşitli dini veya manevi geleneklerden gelen ve manevi rehberlik veya yardım sunarken ücret talep etmeyen kişilerdir.

Eskiden beri ruhlar alemiyle iletişime geçebilen hocalar araştırma konusu olmaya devam ediyor. Cinci hoca tercih ederken dikkatli olmalısınız. İlk önce neden cinci hocaya ihtiyaç duyuyorsunuz? Eğer ruhsal sıkıntı yaşıyorsanız depresyon, anksiyete gibi sağlıksal probleminizi kontrol ettirmeniz gerekir. Sağlıksal açıdan fayda görmediyseniz maneviyatınızı güçlendirmeyi deneyebilirsiniz. Piyasada oldukça fazla medyum ya da cinci hoca var. Ancak bunlardan birçoğu iyi niyet barındırmaz. Güvenilir olmayan, dolandırıcı kendini cinci hoca olarak tanıtan kimseye inanmayın. Cinci hocalara insanlar kötü cinlerle mücadele etmesi ve büyü varsa büyünün bozulması için başvururlar.

Para Almayan Medyumlar

Para almayan hocaları genellikle insanlar güvenilir bulur. Ancak hocanın içerisinde kötü niyet varsa sadece para alıp almamasından anlayamazsınız. Çevrenizde daha önce deneyimleyen ve giden kişiler varsa bu kişilerden tavsiye almanızı öneririz. Hocanın kullandığı yöntem, yazdığı ayetler ve davranışlarını tek tek sorun. Eğer büyü yapmıyorsa, manevi açıdan güçlüyse ve davranışları resmiyse tercih edebilirsiniz. Ancak yine de dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Hocaya başvurmadan önce evde kendi yöntemlerinizle sorunlarınızı hallettiğinizden emin olun. Büyü bozma gibi işlemleri tercih etmeden önce birkaç adımı tamamlayın. Sağlıksal, psikolojik açıdan herhangi bir sıkıntınızın olmadığını anlamak için alanında uzman bir doktor ile görüşme sağlayın. Eğer herhangi bir sıkıntı yoksa evinizde bol bol Kuran okumalı, ibadet etmeli ve telefondan Kuran dinlemeye çalışın. Maneviyatınızı güçlendirmek kendi başınıza hocaya gitmeden sıkıntılardan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Memlik Köyü Hatice Hoca Yorumları

Cinci ve medyum hocalar arasında Memlik Köyü’nden Hatice Hoca birçok kişi tarafından seviliyor. Hatice Hoca’ya daha önce giden ve deneyimleyen kişiler olumlu yorumlarda bulundu. Hatice Hoca hakkında yapılan yorumlardan bazıları şu şekildedir;

  • Geri getirme büyüsü konusunda birçok farklı kişiyle çalıştım. Ancak hepsi tarafından dolandırıldım. Memnun kaldığım tek bir insan var.
  • Eşim evden gitti ve bana karşı soğudu. Bu yüzden bağlanma büyüsüne başvurdum. Gayet memnun kaldım. 15 günde her şey değişmeye başladı.
  • Bunlara inanmayın. Büyü yaptıranın yatacak yeri yok. Evinizde ibadetinizi edin ve Allah’a sığının bu hocaların hepsi dolandırıcı.
  • İç sıkıntısı yaşıyordum yıllardır ne yapsam çare olmadı. Cinci hocalara başvurdum. Çoğu dolandırıcı dikkatli olun.

En İyi Büyü Yapan Hocalar

Büyü yapmak ve yaptırmak İslam aleminde en büyük günahlar arasında yer alır. Büyü yaparak kaderi değiştirdiğiniz gibi karşıdaki kişinin rızası yoktur. Bu yüzden büyü yaptırmadan önce sonuçlarına ve risklerine dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca büyü yaptığını iddia eden birçok hoca sizi dolandırabilir. Büyü yaptırmak yerine Allah’a sığınarak dileklerinizin hayırlı bir şekilde gerçekleşmesini isteyebilirsiniz.

Çok istediğimiz bir şey bizim için hayırlı olmayabilir. Ne demişler hayırdan şer, şerden hayır doğar. Israrla istemenize rağmen Rabbiniz size vermiyorsa daha iyisinin olacağından dolayıdır. Sabretmek, Allah’a güvenmek İslam inançları arasında yer alır. Nefsinize ve şeytana uyarak acele karar vermeniz sizin için iyi olmayacağını unutmayın.

Cinci hocalar konusu hakkında yorumlarınızı, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak bizlere iletmeyi unutmayın.