Eriğin Kilosu Kaç TL (Şuan Ne Kadar)

Eriğin kilosu kaç TL? Kış aylarında bulunması çok güç olan eriğin kilosu da zor bulunmasından kaynaklı oldukça pahalı. İçerisinde bulunduğumuz aylarda eriğin çıkması ile birlikte uçuk fiyatların normalleşmesi başladı demek mümkündür.

Minimum250 TL
Maksimum350 TL

Yeşil Eriğin Kilosu Ne Kadar 2024

Eriğin kilosu kaç tl

Yeşil eriğin kilosu ne kadar 2024, yeşil eriğin kilosunun bu kadar pahalı olması ise kış aylarında yetiştirilmiyor olmasından kaynaklıdır. Fakat, yaz gelmesi ile birlikte yeşil eriğin kilosu ne kadar 2024 sorusunun yanıtını uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.


Daha fazla meyve içeriği;


Can Eriğin Fiyatı

Can eriğin fiyatı 250 gram 40 TL’den satışa sunulmaktadır. 1000 gramlık eriği satın almak için ise biraz aramanız gerekebilir. Can eriğine kış mevsiminde ulaşabileceğiniz en kolay kaynak internet aracılığı ile satın almaktır.

Can eriğinin fiyatları yaz mevsiminde düşmektedir. 2024 yazında can eriğinin fiyatlarının kilo başına 50 TL ile 80 TL arasında olması beklenmektedir. Kış aylarında erik almak istediğinizde bu fiyatlar neredeyse 10 katına kadar çıkabilmektedir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥