Fashfed ürünleri orijinal mi, kimin markası ve ne kadar güvenilir gibi sorular yoğun bir şekilde araştırılıyor.Fashfed markası tarafından sunulan tüm ürünler tamamen orijinaldir. Çünkü Fashfed Türkiye’de yer alan sayısız markanın distribütörü olarak hizmet veriyor.

Orijinal markalarla anlaşmalar sağlayarak bu markaların ürünlerini tüketicilere sunuyor. Fashfed’un distribütörü olduğu belli başlı markalar Lacoste, Converse, Gant, Nautica, Burberry ve The Kooples gibi dünyaca ünlü büyük markalardır.

 Fashfed online alışveriş sitelerinde ya da fiziki mağazalarında bu markaların gerçek, tamamen orijinal ürünlerine ulaşarak güvenle satın alabilirsiniz. Fashfed’in Türkiye genelinde 300’den daha fazla fiziki mağazası bulunuyor. Bunun yanı sıra da yine Türkiye’nin farklı illerinde 500 ve üzeri de satış noktası mevcuttur. Online satış rekorları kırdığı 10 ve üzeri de e-ticaret sitesi mevcuttur. Eren Perakende tarafından kurulan FashFed markası aynı zamanda Fransız Devenlay Grubu ile de ortaktır. Kurulduğu günden bu yanan uluslararası ölçekte ciddi bir büyüme kaydedip tüketiciye güven vermeyi başarmıştır.

Fashfed Güvenilir Mi

Fashfed Ürünleri Orijinal Mi

Fashfed güvenilir mi, alışveriş yapılır mı ve benzeri sorular sön dönemde oldukça yoğun bir şekilde araştırılıyor. Fashfed Türkiye ve dünyada hizmet veren en güvenilir markalardan biri olmayı başarmıştır. Türk Eren Perakende ve Fransız Devenlay Grubu ortaklığında kurulan FashFed hakkında güvenilir olduğuna dair kısa bilgiler vermek gerekirse de;

  • FashFed Türkiye’de Lacoste, Converse, Gant, Nautica, Burberry ve The Kooples gibi büyük markaların distribütörü olarak hizmet veriyor.
  • Tüm ürünleri tamamen orijinaldir.
  • 20 farklı dünya ülkesinde faaliyet gösteriyor.
  • 300 ve üzeri fiziki mağazası mevcuttur.
  • 500’den fazla satış noktası mevcuttur.
  • 10 ve üzeri profesyonel e-ticaret sitesi mevcuttur.

Tüm güven veren bu özelliklerinin yanı sıra Fashfed 30 yılı aşkındır sektörde aktif olarak hizmet veren en güvenilir markalardan biri olmayı başarmıştır. Ayrıca Türkiye’de yer alan satış noktaları ya da online alışveriş mağazalarından yapacağınız alışverişlerin tümü Eren Perakende güvencesiyle sunuluyor.

Fashfed Kimin

Fashfed kimin, Türk mi yabancı mı gibi sorulara yoğun bir şekilde cevap aranıyor. Fashfed markası Türkiye ve dünya ülkelerinde hizmet veriyor. Türk kullanıcılar tarafından keşfedilen Fashfed markasına ilişkin tüm ayrıntılar yoğun bir şekilde merak ediliyor. Bu noktada özellikle markanın kime ait olduğu araştırılıyor. Fashfed markası Fransız Devenlay Grubu ve Eren Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş’den ortaklığı ile kurulmuş bir markadır.

30 yıldan uzun süredir sektörde aktif hizmet veren marka aynı zamanda dünya üzerinde Türkiye dahil 20 farklı ülkede hizmet vermeye devam ediyor. Fiziki mağaza, satış noktaları ve online alışveriş siteleri ile geniş bir ağa sahiptir. Tüm bunların yanı sıra Fashfed dünyaca ünlü orijinal markaların pek çoğu için de Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.

FashFed Mağaza

FashFed mağaza ve satış noktası en fazla olan markalardan biridir. 30 yıldan fazla süredir 20 dünya ülkesinde aktif hizmet sağlıyor. Türkiye dahil olmak üzere dünya ülkelerinin tamamında 300’den fazla fiziki mağazası, 500’den fazla satış noktası ve 10 adet de e-ticaret sitesi bulunuyor. Eren Holding ve Fransız Devenlay Grubu ortaklığı ile kurulan FashFed markasının Türkiye mağazası adres biligleri ise şu şekildedir;

  • FashFed Türkiye Mağaza Adresi: Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sk. Metropol İstanbul Sitesi C2 Apt. No:2A-14 Ataşehir-İstanbul

FashFed online alışveriş sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Eğer FashFed ürünlerini direk elden teslim almak isterseniz de yukarıda yer verdiğimiz mağaza adresini ziyaret ederek elden teslim alabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;

FashFed nerede var?

FashFed Maslak
FashFed Nişantaşı
FashFed Akasya Acıbadem

FashFed değişim var mı?

Evet, FashFed’de değişim ve iade hakkı bulunmaktadır. Ürünleri, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde FashFed mağazalarına veya FashFed’in resmi web sitesi üzerinden iade edebilirsiniz.

FashFed kargo ne zaman gelir?

FashFed, Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi yapmaktadır. Kargo gönderimleri, hafta içi her gün yapılmaktadır.