Feridun Kunak Detox çayı Kaç Kilo Verdirir

Feridun Kunak detox çayı kaç kilo verdirir, kilo verme yönünden rahat ve kolay bir süreci mümkün kıldığından çayı oldukça sevmektedir. Metabolizmanın çalışmasına izin vermesinin yanı sıra iştah kesmesi nedeni ile de detox çayı tercih edilmektedir. Yazımızın devamında kullanıcı yorumları ve çay hakkında merak edilen bazı soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

  • 1 ayda 3 kilo verebildim. Diyet yapmadım, sporla da aram yoktur. İşe yarıyor gibi.
  • Herhangi bir diyet yapmadan 1 aylık kullanımda yaklaşık 2 kilo kadar verebildim. Başta kilo verme süreci hızlıydı ama sonra durdu. Belki de ödem atmış olabilirim. Tam olarak nasıl etkiliyor bilmiyorum ama iştahımda aşırı kesilme oldu.
  • Yemek yeme ihtiyacının ortadan kalktığını düşünün. Aç hissetmediğim için yemek saatlerinde gerekli olduğu için yemek yiyordum. Biraz işe yaradı. 3 ayda 10 kg vaadini yerine getiremedi ama yarısı da benim için yeterli oldu.

Feridun Kunak Detox Çayı Eczane Fiyatı

Feridun Kunak detox çayı özellikle eczanelerde satılan bir karışım değildir. bitkisel bir karışım olduğundan Feridun Kunak ürünlüre satılan ticari platformlarda doğrudan bulunabilmektedir. Feridun Kunak detox çayı güncel fiyatı ise 100 TL’dir.

Amazon, Trendyol, Hepsiburada benzeri online satış kanalları üzerinden de çayı satın alabilirsiniz. Dönemsel indirimler ile 70 TL’ye kadar fiyat düşebilmektedir. Güncel ve indirim olmadan satılan fiyatı ise 110 TL’dir.

Feridun Kunak Detox Çayı Aç Karnına Mı İçilir?

Evet. Feridun Kunak detox çayı her gün sabahları aç karın ile tüketilmesi gereken bir çaydır. Ödem atma ve vücudun çalışmasının hızlandırılması için kullanılmaktadır.

Feridun Kunak tarafından oluşturulan Detox karışımının sporsuz ve diyetsiz bir şekilde kilo verme vaadi olması kilo vermek isteyen herkesin ilgisini çekmektedir. Detox çayı günde bir kez tüketilmelidir. Fazla tüketilmesi halinde işlevlerinde bozulma ve vücüdun işleyişine zararı olabilir. 

Feridun Kunak Detox Çayı Nasıl Kullanılır?

Feridun Kunak detox çayı kullanımı itibari ile her gün aç karın ile günde 1 kez tüketilmelidir. Her bir çay poşedi bir bardak çay içindir. Sıcak su ile çay poşetinin birleşimi sonrasında birkaç dakika demlendikten sonra tüketilebilir.

Feridun Kunak detoks çayını mutlaka sabahları aç karın ile tüketmeye ve gün atlamamaya özen göstermelisiniz. İştah kesen özelliği ile kilo alımını durdurma konusunda da oldukça başarılıdır. Bu yüzden doğru kullanım ile kilo vermek mümkündür.

Detox çayını tüketirken düzenlilik önemlidir. Her gün sabahları aç karın ile 3 ay boyunca tüketmeniz halinde 10 kilo kaybı vaadi bulunmaktadır.

Feridun kunak detox çayı kaç kilo verdirir
Feridun kunak detox çayı zararları

Feridun Kunak Detox Çayı Zararları

Feridun Kunak detox çayı zararları yanlış kullanımı ile ortaya çıkabilmektedir. Çayın her gün 1’den fazla kez tüketilmesi halinde ortaya çıkabilen zararlarından biri de mide rahatsızlıklarıdır. Midesi hassas kişiler için detox çayının yan etkileri görülebilmektedir.

Çayın doğrudan doğruya zararlı olmadığı bilinmektedir. Yanlış kullanım ile birlikte mide rahatsızlığına neden olabildiği biliniyor. Detox çayını tüketirken aynı zamanda bol su tüketmeye özen göstermelisiniz. Su tüketiminin artışı beraberinde daha sık tuvalete çıkmayı da getireceğinden bu bir zarar değil, tüketimin doğal sonucu olarak değerlendirilmelidir.

Feridun Kunak Detox Çayı Faydaları

Feridun Kunak Detox çayı faydaları itibari ile genellikle kilo verdirmesi ve iştah kesmesi yüzünden tercih edilmektedir. Kilo vermek isteyen ancak diyet ve spor ile arası olmayan kişilerin detox çayını kullanabiliyor olması olumlu değerlendirmelerin ana nedenidir. Çayın faydaları ve zararları değerlendirildiğinde kilo vermek bir şans verilebilir.

Çayın olumlu yorumları olduğu kadar işe yaramadığını düşünen yorumlardan oluşan bir kitlesi olduğunu da söylemek gerekir. Her bünye kendine özel olduğundan bünyeye göre farklılık da söz konusu olabilir. Feridun Kunak Detox çayı başlıca faydaları;

  • Metabolizma hızlandırma,
  • İştah kesme,
  • Sık tuvalete çıkma,
  • Kilo verme sürecini kolaylaştırma,
  • Uzun süren tokluk hissi,
  • Daha dinç bir vücut ile güne başlama.

Aloe Vera Bitkisi Nasıl Kullanılır – Aloe Vera Yüze Nasıl Uygulanır

Soap Cover Sabun Nedir

Watsons Güzellik Ödülleri

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥