Feridun kunak detox çayı kullananlar hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Feridun kunak detox çayı eczane fiyatı ve feridun kunak detox çayı faydaları işte detaylar.

Feridun Kunak detox çayı kullananlar çeşitli forum ve sözlük sitelerinde etkisine ilişkin yorumlarını aktarıyor. Bildiğiniz üzere Feridun Kunak tarafından geliştirilen detox çayı sağlık ve kilo vermede etkisi ile uzun süredir gündemden düşmüyor. Bu detox çayı ile istediği forma kavuşanlar olduğu gibi olumsuz yorum yapanlar da olabiliyor. Kullanıcıları tarafında forum ve sözlük sitelerine yansıyan bazı yorumlar şu şekilde yansıyor;

 • Ürünün çok düzenli bir şekilde kullanmaya başladım. Neredeyse 45 gün oldu hem spor yapıp hem de kullanmaya devam edeli. Ancak 100 gram bile vermedim. Ben bu çağın faydalı olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Kimseye de tavsiye etmiyorum.
 • Bu çayı nerdeyse 1 aydan fazladır kullanıyorum. Kullanmaya başlamadan evvel baya bir forumlarda yorumları incelemiştim.  Ancak hiç iyi yorumlarda olduğu gibi bir faydasını ben göremedim. Kesinlikle paramı çöpe atmış gibi hissediyorum.
 • Üç dört haftadır çayı düzenli kullanmaya başladım. Ben çayla beraber aynı zamanda düzenli spor da yaptım. Ama kesinlikle hiçbir etkisini görmedim. Yani tek başına kullananlar boşuna hiç kullanmasınlar.
 • Bende metabolizmayı hızlandırmak amaçlı kullanmaya başladım. Gayet de memnunum. Kullanan arkadaşlarım da memnunlar.
 • Bu çay bende ödem atmak yerine daha fazla ödem yaptı. Sözde kilo vermek için ama bence herkesin bedenine uygun bir çay değil. Doktora danışmadan böyle şeyler kullanmama kararı aldım.

Feridun Kunak detox çayı hakkında kullanıcıların yaptığı bazı yorumlar bu şekilde yansıyor. Genel itibariyle kullanıcıların çok da memnun kalmadıkları yapılan yorumlardan anlaşılıyor.

Forx5 Kahve Kullananlar Yorumları

Feridun Kunak Detox Çayı Eczane Fiyatı

Feridun Kunak detox çayı eczane fiyatı ile online sitelerdeki fiyatları farklılık gösteriyor. Ancak bu çayı kullanmak isteyenler doğrudan Feridun Kunak detox çayı web sitesi üzerinden eczane fiyatı gibi uygun fiyata satın alabilirler. Genel itibariyle çayın güncel eczane fiyatlarını sıralamak gerekirse de;

 • Feridun Kunak detox çayı 30 günlük kutu: 119 TL
 • Feridun Kunak detox çayı 60 günlük kutu: 175 TL
 • Feridun Kunak detox çayı 90 günlük kutu: 235 TL

Feridun Kunak detox çayının eczane fiyatları yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Nitekim yer verdiğimiz bu fiyatlara kargo ücreti dahil değildir. Online olarak eczane fiyatı üzerinden satın alırken ekstra kargo bedeli de ödemeniz gerekecektir.

Feridun Kunak Detox Çayı Aç Karnına Mı İçilir

Feridun Kunak detox çayı aç karnına mı içilir, nasıl daha hızlı etki gösterir gibi sorular kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde merak ediliyor. FERİDUN Kunak tarafından hazırlanıp sunulan bu çay için kullanım detayları da yine Feridun Kunak tarafından sıkça açıklanıyor. Kunak çayı kullanmak isteyen kişilere günde 1 defa olmak üzere aç karna tüketilmesini öneriyor. Aç karna kullanımın nedeni ise metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olması ve tokluk hissi yaratarak çok fazla yememenizi sağlaması içindir.

Feridun Kunak Detox Çayı Nasıl Kullanılır

Feridun Kunak detox nasıl kullanılır sorusu çayı ilk kez satın alacak herkes tarafından merak ediliyor. Feridun Kunak detox çayı özel bitkilerden oluşuyor. Kişide metobolizmayı hızlandırarak tokluk hissi yaratıyor. Böylece kullanan kişinin formuna kavuşmasını ve formunu korumasını destekliyor. Kullanım şekli ise günde 1 defa olmak üzere aç karna içilmesidir. Tadını sevmeyenler dilerse bir kase yoğurt ile tozu karıştırarak da kullanabilir. Ya da doğrudan su ile karıştırıp içebilirsiniz.

Feridun Kunak Detox Çayı Zararları

Feridun Kunak Detox Çayı Zararları

Feridun Kunak detox çayı zararları olabilir. Bu zararlar genelde detox çayı kullanması yasak olan kişiler için geçerlidir. Eğer bu çayı kullanmak istiyorsanız öncelikle herhangi bir hastalığınızın ya da detox çayı kullanımına engel olacak bir sorununuzun olmaması gerekiyor. Şu kişiler detox çayı kullanırsa zararlarını görebilir;

 • Emziren anne adaylar
 • MS hastası olan kişiler
 • Tip 1 şeker hastalığı olan kişiler
 • Daha evvel mide ameliyatı olan kişiler
 • Tansiyon hastası olanlar
 • Kanser hastası olan kişiler
 • Organ yetmezliği olanlar

Yukarıda sıraladığımız rahatsızlıklardan herhangi biri siz de varsa Feridun Kunak Detox çayını kullanmanız tavsiye edilmez. Aksi halde ciddi yan etkiler yaratabilir ve hastalıklarınızın daha da tetiklenmesine neden olabilir.

Feridun Kunak Detox Çayı Faydaları

Feridun Kunak detox çayı faydaları oldukça fazladır. Bu çayı kullanacak kişiler genelde formunu korumak isteyen ya da kilo verip ödem atmak isteyen kişilerdir. Kısaca detox çayının faydalarını bilmeyenler için sıralamak gerekirse de;

 • Metabolizmanın normalinden daha fazla hızlı çalışmasını sağlar.
 • Kişide tokluk hissi yaratır.
 • İştahı keserek kilo alımını önler.
 • Kısa vadede sürekli yeme isteğini keser.
 • Kilo vermeye yardımcı olur.

Feridun Kunak detox çayının en yaygın faydaları yukarıda sıraladığımız şekildedir. Nitekim bu faydalarını görmek için çayı düzenli kullanmanız ve akabinde de egzersiz, spor ile desteklemeniz gerekiyor.

Pct Nedir Yüksekliği

Prostacare Nedir Eczanede Satılır Mı

Sarı Kantaron Yağı Nasıl Kullanılır

Kilo Aldıran Yiyecekler

Comments are closed.