Gilaburu suyunun birçok faydası vardır. Genellikle böbrek taşının düşmesi için kullanılır. Gilaburu suyu böbrek taşı için nasıl kullanılır sorusunun yanıtını merak ediyorsanız sizler için yazımızda ele aldık. Hadi gelin birlikte bakalım.  

 • Gilaburu suyunu her akşam ve sabah içmeniz halinde böbrek taşınızın düşürülmesine yardımcı olacaktır.  
 • Yemeklerden önce içmeniz tavsiye edilmektedir.  
 • Gilaburu suyunu bir bardak civarında kullanınız.  
 • Bu suyu düzenli kullanmanız halinde etkisini göstereceğini unutmayınız.  

Böbrek enfeksiyonu yaşıyorsanız Hematüri hastalığına yakalanmış olma ihtimaliniz yüksektir. Bu yüzden bu suyu kullanmadan önce sıkıntınızdan emin olun. Böbrek taşının birçok zararlı etkisi kişilerde görülmektedir. Zararlarından biri ise idrar yollarını tıkamasıdır. Bu yüzden kullanabileceğiniz Flessi 5 Mg ilacı işinize yarayacaktır. 

Gilaburu Suyu Faydaları 

Gilaburu suyu vücudunuzda meydana gelen birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Birbirinden farklı birçok faydası olan bu su genellikle böbrek rahatsızlığı için kullanılmaktadır. Diğer faydalarını da şu şekilde sıralayabiliriz; 

 • Ödem atılması için kullanılır. 
 • Bağırsak çalışmasını düzenler. 
 • Böbrek taşında meydana gelen ağrılarınızı hafifletir. 
 • Kalp sağlığınızın korunması için kullanılır 
 • Yüksek tansiyonuz varsa dengelenmesine yardımcı olur. 
 • Uyku sıkıntılarınız için kullanabilirsiniz. 
 • Cilt problemlerinde kullanıldığı zaman iyileştirme özelliği göstermektedir.  
 • Stres azaltır ve özellikle regl ağrılarında kullanılır. 
 • Kabızlık sorunu yaşıyorsanız sorununuzun çözülmesinde yardımcı olacaktır. 
Gilaburu Suyu Faydaları 

Gilaburu Suyu Böbrek Taşını Eritir Mi 

Evet. Bu suyun kullanılması böbrekte oluşan taşların erimesini sağlayarak ağrıların hafifletilmesini sağlar. Gilaburu suyu sağlığınızın iyileşmesi ve belirli bir düzene oturması için saymakla bitmeyen faydası vardır. Bu suyun ana amaçlarından biri böbreklerin sağlıklı çalışmasını sağlamaktır.  

Böbrek taşı oluşan kişiler günlük yaşam faaliyetlerini gerçekleştiremezler. Böbrek taşının meydana getirdiği ağrı zaman geçtikçe dayanılmaz bir hal almaya başlar. Bu yüzden de kişiler zor duruma düşer. Bu yüzden ağrılarınızın azalması ve böbrek taşının daha kolay düşürülmesi için Gilaburu suyunu düzenli olarak kullanmanız gerekir. Böbrek taşını eriten bu su vucuttan kolay bir şekilde atılmasına yardımcı olmaktadır.  

Gilaburu Suyu Böbrek Taşını Eritir Mi 

Gilaburu Suyu Kullananların Yorumları 

Gilaburu suyunun oldukça faydalı bir yapısının olduğunu sizlere anlatmaya çalıştık. Bu yüzden Gilaburu suyunu kullanmak istiyor ve hala kafanızda bazı soru işaretleri kaldıysa bu suyu kullanan kişilerin yorumlarını araştırdık. Olumlu ya da olumsuz tüm yorumları inceledik. Dolayısıyla kullanan kişilerin yorumları şu şekildedir; 

Birçok kullanıcı böbrek taşı düşürmek için kullandığını ve olumlu sonuçlar aldığını dile getirmiştir. Bu suyun tadını ve aromasını beğenmeyen kişilerde vardır. Bu yüzden berbat bir kokusunun olduğunu ve kokudan dolayı içilmesinin zorlaştığı söylenmektedir. Çok fazla tuvalete çıkmanız gerektiğini söyleyen ve bu durumdan rahatsız olan kişilerde vardır. Tadı, kokusu hakkında olumsuz yorumlar çok fazla olsa da bunu içen kişilerin böbrek taşlarının düştüğü ve ağrılarının gittiği yorumlarda açıkça görülmüştür. 

Eğer bu suyu kullandıysanız deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.  

Etna Combo 100 mg 8 mg Tablet Ne İşe Yarar

Kreatinin Nedir, Kreatinin Belirtileri ve Kritik Seviye

İdrarda Hemoglobin Pozitif Ne Demek