Göbek Yağı Aldırma Fiyatları ne kadar oldu güncel bilgi. Devlet Hastanesi Ameliyatsız Yağ Alıyor Mu işte detayları.

Göbek yağı aldırma işlemi yaptırmadan önce muayene olunması ve yağ aldırma işlemine hazırlık sürecinin tamamlanması gerekir. Göbek yağlarından kurtulmak isteyenlerin hangi durumlarda SGK desteğinden faydalanabileceği ve operasyon maliyeti hakkında merak edilenleri yazımızın devamında derledik.

Ameliyat süresi2 saat
Tam iyileşme1 Ay
İş Raporu10 Gün
Fiyatı$3.000

Devlet Hastanesinde Yağ Aldırma Fiyatları

Devlet hastanesinde yağ aldırma SGK tarafından karşılandığı hali ile 13.000 TL’den başlamaktadır. SGK tarafından yağ aldırma ücretinin karşılanması için sağlık problemi kaynaklı yağ aldırma işlemi yapılması gerekir. Aksi takdirde SGK tarafından herhangi bir ücret karşılanması söz konusu değildir.

Devlet hastanesinde yağ aldırma işlemi yaptırmadan önce SGK ödemesi olup olmayacağını öğrenmek istiyorsanız SGK desteği sunulan aşağıdaki şartlardan birini taşıyor olmanız gerekir.

  • Bölgesel yağlanma kişinin yaşamında sağlık sorunlarına yol açıyor olmalı.
  • Vücutta meydana gelen yağ oranı bazı rahatsızlıklara sebep oluyor olmalı.
  • Kronik bir rahatsızlık vücuttaki yağ oranı kaynaklı olarak sürekli ortaya çıkıyor olmalı.

Göbek eritme içeriklerine bakabilirsiniz;


Ameliyatsız Yağ Aldırma Fiyatları

Ameliyatsız yağ aldırma fiyatları 14.000 TL ile 30.000 TL arasında değişmektedir. Yağ aldırma fiyatları yağ aldırma işlemi yapılacak bölge sayısı, bölgenin genişliği ve uygulanması gereken ek cerrahi işlemlere bağlı olarak belirlenir. Bu bağlamda tam anlamı ile ameliyatsız yağ aldırma fiyatı öğrenmek için ön muayene olmak şarttır.

Ameliyatsız yağ aldırma işlemleri Liposuction olarak da bilinir. Bu işlem sonrasında vücut hatlarının daha belirgin olması mümkün hale gelir. Yağ aldırma işlemi bir kilo verme uygulaması değildir. Yağ aldırmak isteyen kişilerin vücutlarının belirli bölgelerinde yoğunlaşan yağ tabakalarından kurtulmak istedikleri bilinmektedir.

Ameliyatsız yağ aldırma işlemi yaptırdıktan sonra yağ alınan bölgeye bağlı olarak incelme söz konusudur. Ancak bu incelme kesinlikle kilo verme kapsamında yapılmamaktadır. Vücut formunun düzgünleştirilmesi amacı ile yapılan bir işlemdir.

Göbek Yağı Aldırma Fiyatları Yorumlar

Göbek Yağı Aldırma Fiyatları Yorumlar

Göbek yağı aldırma fiyatları yorumlar itibari ile hastane özelinde değişiyor. Hastanenin devlet hastanesi olması halinde işlem özel de olsa daha uygun fiyatlar ile işlem yapıldığı bilinmekte. Göbek yağı aldırma yorumları ise fiyat yönünden aşağıdaki gibidir;

  • Göbek yağı aldırma fiyatları ne kadar yağ alınacağına göre de değişiyor. Devlet hastanesinde sıra beklemek istemediğimden özel hastanede yaptırdım. Devlet hastanesine göre biraz daha tuzluydu.
  • Göbek bölgesinde mevcut olan fazla yağlar alındığında kendimi gerçekten hafiflemiş hissettim. O kadar ağırlığı sürekli üzerimde taşıdığıma inanamıyorum. Göbek yağı aldırmak için devlet hastanesinde operasyona girdim. Benim sağlık sorunum olmasına rağmen biraz sıra bekledim. Yine de daha uygun fiyatlar ile yaptırdığım için memnunum.
  • Göbek yağı aldırma fiyatları hem hastanenin çıkardığı fiyat listesine hem de şehre göre değişiyor. Ben daha uygun fiyatlı olması için Ankara’da yaptırdım. İstanbul’da fiyatlar çok daha yüksekti. Arada aynı operasyon için yaklaşık 2.500 TL gibi bir fark oluştu. Her iki hastane de özel ve adını duyurmuş bir hastaneydi. Sonuç olarak operasyon başarılı geçti.
  • Göbek yağı aldırma fiyatlarının en yüksek olduğu şehir İstanbul. Bu yüzden operasyon yaptırırken farklı hastanelerden ve farklı şehirlerdeki özel doktorlardan fiyat almakta fayda var.

Bölgesel Yağ Aldırma Yaptıranların Yorumları

Bölgesel yağ aldırma yaptıranların yorumları işlem yapılan yer ve doktor uzmanlığına göre şekilleniyor. Bölgesel yağlardan kurtulmak hastalara daha düzgün vücut hatları ve vücudun yağ oranında denge haline yaklaşma imkanı tanıdığından genel itibari ile hastalar memnun olmaktadır. Son zamanlarda bölgesel yağ aldırma yaptıranların yorumları;

  • Göbeğimdeki yağlar vücudumun yağ oranını ciddi şekilde bozuyordu. Küçük yaştan beri obezite sorunu ile baş etmeye çalışıyorum. 18 yaşımı beklerken de bu yüzden psikolojik sorunlar yaşadım. Yaş sınırını geçer geçmez bölgesel yağ aldırma işlemi yaptırdım. Göbeğimdeki fazla yağlardan kurtulmak vücudumun daha derli toplu görünmesine imkan tanıdı.
  • Doktor tavsiyelerini dinleyince süreç gayet başarılı geçti.  Bölgesel yağlardan kurtulduğumda ufak da olsa kilo kaybım oldu ama asıl önemli olan vücudumun daha sağlıklı görünmesi oldu. Hem sağlık hem estetik açısından bölgesel yağ aldırma operasyonundan memnun kaldım.
  • Gıdı aldırma işlemini devlet hastanesinde yaptırdım. 13.000 TL civarı bir ödeme ile özel bir operasyon yaptırdım. Gıdı konusunda takıntılı olduğumu söylemem gerek. İşlem sonunda beklediğim görüntüye ulaştım. Estetik olarak memnun oldum ama sıra beklemek tam bir zulüm. Biraz daha fazla para verip özelde yaptırmak beklemekten daha iyi.

Comments are closed.