Hakmar sıvı yağ fiyatları 2024, ülkemizde yaşanan bazı ekonomik sıkıntılardan dolayı sıvıyağ fiyatları oldukça artış göstermiştir. Özellikle son bir sene içerisinde sıvıyağ fiyatlarına zam gelmiştir.

Hakmar sıvı yağ fiyatları
Kırlangıç Ayçiçek Yağı 5 LT199,75 TL
Komili Yemeklik Riviera Zeytinyağı 1 LT229,50 TL

Hal böyle olunca vatandaşlar ise internet üzerinden en uygun yağ fiyatını araştırmak istedi. Hakmar 2007 yılında faaliyete geçmiştir. Online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Online alışveriş sitesinde Ayçiçek yağı satılmamaktadır. İstanbul ve Kocaeli’nde şubesi olmaktadır. İlerleyen zamanlarda diğer İllere de yayılacağı düşünülmektedir. Hakmar sıvıyağ fiyatlarını merak eden vatandaşlarımız için detaylı bir araştırma yaptık. Gelin birlikte bakalım.

Hakmar 5 Lt Yağ Fiyatı

Hakmar 5 Lt yağ fiyatı, Hakmar market zincirleri İstanbul ve Kocaeli’nde şubesi olan bir markettir. Online olarak da alışveriş yapabilirsiniz. Fakat online sitesinde zeytinyağı bulunurken Ayçiçek yağı bulunmamaktadır. Hakmar marketlerde yer alan 5 litre yağların fiyatlarını sizler için derledik. Yağ fiyatlarına gelen zamlardan dolayı birçok vatandaş uygun fiyata yağ almanın yollarını araştırmaktadır. İnternet üzerinden fiyat karşılaştırması yapmak bu seçenekler arasında en iyisidir.


Daha fazla ilgili içerik;


Hakmar Ayçiçek Yağı 5 LT

Hakmar sıvı yağ fiyatları

Hakmar Ayçiçek yağı 5 LT, Hakmar marketlerinde yer alan Ayçiçek fiyatlarını sizler için derledik. Hakmar marketlerin çok fazla şubesi yoktur. 2007 yılında faaliyete geçen bu market zincirlerini yakın zamanda diğer şehirlerde faaliyet göstereceği düşünülmektedir. Hakmar marketlerde yer alan zeytinyağı fiyatları yukarıdaki gibidir.

/ 5.

Share.

1 Comment

Leave A Reply