Haldun Demirhisar serveti son dönemde yoğun şekilde merak ediliyor. Haldun Demirhisar Aleyna Tilki ve Serenay Sarıkaya ile ismi anılında daha çok merak edilen isimlerden biri oldu. Pek çok eğlence merkezinin sahibi olarak bilinen İzmir’li Haldun Demirhisar’in mal varlığı da merak konusu oldu.

Haldun Demirhisar nereli?İzmir
Haldun Demirhisar kimdir ne iş yapar?Turizm, Tekstil
Haldun Demirhisar evli mi?Bekar
Haldun Boysan kimin oğlu?Durmuş Ali Boysan

40 yaşında olan Demirhisar’in net mal varlığının ne kadar olduğu ise bilinmiyor. Kendisi de bu konuya dair hiçbir açıklama yapmamıştır. Genelde ünlü isimlerle olan ilişkileri nedeniyle magazin gündemini sıkça meşgul ederek dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir iş insanıdır.

Haldun Demirhisar Eşi Kimdir Kiminle Evli?

Haldun Demirhisar eşi kimdir kiminle evli diye merakla araştırılıyor. Nitekim ünlü iş insanı Haldun Demirhisar evli ve 2 çocuk babasıdır. Ancak kimle evli olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor. The Stay Otel, Kuum Beach ve Plage Isolee gibi en ünlü eğlence mekanlarının işletmeciliğini yapıyor.

Sık sık aşk haberleri ile magazin gündemine düşen ünlü iş insanın adı en son Aleyna Tilki ve Seranay Sarıkaya ile anılmıştı. Ancak yaptığı açıklamada böyle bir şeyin söz konusu olmadığı sadece bu isimlerin yakın arkadaşları olduğunu vurgulamıştı.

Haldun Demirhisar Serveti Kimdir Kaç Yaşında?

Haldun Demirhisar serveti kimdir kaç yaşında soruları yoğun şekilde araştırılıyor. Haldun Demirhisar The Stay Otel, Kuum Beach ve Plage Isolee ve benzeri çok sayıda popüler eğlence merkezinin sahibi ve işletmecisidir.

Son dönemde pek çok ünlü kadın sanatçı ile ismi anılınca magazin gündeminden düşmüyor. Evli ve 2 çocuk babası olduğu bilinen Haldun Demirhisar 40 yaşındadır. Şu an hala kendisine ait olan eğlence merkezlerinin işletmeciliğini yapmaya devam ediyor. Magazin gündeminde bahsi geçen isimlerle arasında hiçbir ilişki olmadığını her defasında vurgulayarak aktarıyor.


Daha fazla ilgili içerik;