Hamster Fiyatları 2022 – Pet Shop Yavru Hamster Fiyatı

Hamster fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hamster kafes fiyatları ve Pet shop hamster fiyatları işte detaylar.

Son dönemlerde en çok tercih edilen evcil hayvanların başında hamsterler gelmektedir. Hem sevimli hem de titiz bu hayvanları birçok hane halkı beslemek istemektedir. Hamsterlar keşfetmeyi çok seven oldukça meraklı canlılardır. Birçok insan hamster fiyatlarını merak edip araştırmaktadır. Hamster fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiye sitemizden ulaşabilir fikir edinebilirsiniz. Hamster fiyatları 2022 hamster cinslerine göre çeşitlilik gösterir. Çeşitlerine göre fiyatlarını şöyle listeleyebiliriz:

  • Gonzales Hamster Fiyatı: 75 TL‘dir.
  • Avrupa Hamsterı Fiyatı: 85 TL‘dir.
  • Çin Hamsterı Fiyatı: 88 TL‘dir.
  • Raborovski Hamster Fiyatı: 375 TL‘dir.
  • Cüce Rus Hamsterı Fiyatı: 110 TL‘dir.
  • Suriye Hamsterı Fiyatı: 45 TL‘dir.
  • Winter White Hamster Fiyatı: 1,125 TL‘dir.
  • Campbell Hamster Fiyatı: 1,875 TL‘dir.

Bu fiyat listesi ortalama olup yeni eklenen zamlara göre fiyat tarifeleri farklılık gösterebilmektedir.

Hamster Kafesi Fiyatları
Hamster Kafesi Fiyatları

Hamster Kafesi Fiyatları

Hamster kafes fiyatları malzeme kalitesine göre, içerisinde yer alan aksesuarlara ve oyuncaklara göre değişiklik gösterir. Kafes içerisindeki malzemeler isteğe göre tercih edilir. Sayaçlı ve kum havuzlu çeşitleri de vardır. Oyun parkurlu ve içerisinde tünel olan kafesler çoğunlukla daha fazla tercih edilir. Meraklı ve oyuncu hamsterler için uygundur.

Pet Shop Hamster Fiyatları

Pet shoplardan kolaylıkla sahiplenebileceğiniz hamsterların fiyatları değişiklik gösterir. Lâkin ortalama fiyatlar yukarıdaki listeye yakın ücretlerdir. Cinslerine göre fiyat farkları olan hamsterlar son zamanların en çok sahiplenilen canlılarıdır. Pet shop hamster fiyatları sayfamız aracılığıyla ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Gonzales Hamster Fiyatları
Gonzales Hamster Fiyatları

Gonzales Hamster Fiyatları

Gonzales hamster fiyatları uygunluğu hem de boyutlarının diğer hamsterlara göre daha küçük olmasıyla çoğunlukla tercih edilen bir türdür. Diğer hamsterlar gibi kısa ömürlüdürler. Ortalama yaşam süreleri 2 ila 2 buçuk yıl arasında değişir. Ortalama fiyatı ise 75 TL‘dir.

Suriye Hamster Fiyat
Suriye Hamster Fiyat

Suriye Hamster Fiyat

Oyuncu bir tür olan suriye hamsterları fiyat da ucuz olması göz önüne alındığında en çok tercih edilen hamster çeşididir. Tercih edeceğiniz hamster türü Suriye hamsteri olacaksa kafesinde mutlaka oyun parkuru bulundurmalısınız. Çünkü sürekli oyun oynamaktan keyif alırlar. Suriye hamsterlarının fiyatı ise 45 TL‘dir.

Tavuk Cinsleri isimleri

Kedi Cinsleri İsimleri

Köpek Cinsleri isimleri

Pomeranian Boo Köpek Özellikleri

Cane corso özellikleri

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

2 Yorum

  1. En sevimli ve size almanız için tavsiye edeceğim gonzales 1.5 senedir sahibim ve çok sevimli 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu