Harçlık Avans Nakite Çevirme (Yöntemleri)

Acil ihtiyaçların karşılanması için banka hesaplarına harçlık avans limiti tanımlanır. Bu limit üzerinden acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Özellikle üniversite öğrencileri harçlık avansı kullanır. Peki harçlık avans nakite nasıl dönüştürülür?

Trendyol%3
Parapa%2,5
N11%2,65

Market; Market ya da bakkallardan belirli ücret karşılığında harçlık avansı nakit paraya çevirebilirsiniz. Genellikle bu işlemden %10 komisyon ücreti alınır.

Akbank Tosla; Uygulamayı cihazınıza yükleyin ve üyeliğinizi oluşturun. Hesaba bakiye yükle seçeneğini kullanarak nakit avansı aktararak nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Akbank ATM’leri kullanarak paranızı alabilirsiniz. Üstelik yüksek komisyon bedeli ödemenize gerek yoktur.

Papara; Harçlık avansınızı komisyon ödemeden harcayabileceğiniz bir diğer uygulamalardan biridir. Papara hesabınıza nakit avans hesabınızdan para gönderin. Ardından Papara kartınızla gidip nakit avansınızı nakit para şeklinde alabilirsiniz.

Harçlık Avansı Nakite Çevirme fastPay

Harçlık avans nakite çevirme

Harçlık avansınızı nakit paraya çevirebileceğiniz yöntemlerden biri de fastPay olarak karşımıza çıkar. Harçlık avans tahsilatı fastPay Denizbank tarafından şubesiz banka hizmeti sayesinde çevrilmektedir. Bu yöntemi kullanmak için alttaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • İlk önce cihazınıza Denizbank fastPay uygulamasını indirin.
  • Daha sonra hesap üyeliği oluşturun ve hesabınıza para ekle seçeneğine tıklayın.
  • Belirli tutar girerek nakit avansınızın tanımlı olduğu banka bilgilerini girin.
  • Para transferi gerçekleştikten sonra Denizbank atm’lerine giderek paranızı kolayca çekebilirsiniz.

Harçlık Avans Nakite Çevirme Trendyol

Harçlık avans nakite çevirme

Trendyol sayesinde harçlık avansınızı kullanmak için kolay bir şekilde nakite çevirebilirsiniz. Komisyon ödemeden ya da işlem ücreti ödemeden ücretsiz bir şekilde işlemi gerçekleştirmek için alttaki adımları uygulayın.

  • İlk olarak Trendyol uygulamasına gidin.
  • Harçlık avansınızı nakit paraya çevirmek istediğiniz oranda alışveriş yapın.
  • Sepetinize eklediğiniz ürünleri harçlık avansın tanımlı olduğu banka ile ödeme yapın.
  • Birkaç dakika sonra bu ürünleri iptal edin.
  • Trendyol cüzdanınıza en geç bir gün içerisinde paranız yatırılacaktır.
  • Bu parayı banka hesabınıza geri aktarın ve atm’lerden paranızı çekerek harcamaya başlayın.

N11 Harçlık Avans Bozdurma

N11 harçlık avans bozdurma, N11 ve birçok alışveriş sitesini kullanarak harçlık avansınızı kolayca nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Özellikle bu yöntemlerin kullanılmasının sebebi ise komisyon ücreti ve işlem ücretinin olmamasından dolayıdır. Peki N11 sayesinden nasıl harçlık avansınızı nakit paraya dönüştürebilirsiniz.

İlk önce nakit paraya dönüştürmek istediğiniz tutarda alışveriş yapın. Ardından alışverişin ödemesini harçlık avansın tanımlı olduğu karttan ödeyin. N11 alışverişinizi tamamladıktan sonra dakikalar içerisinde iptal edin ve ödemeniz hesabınıza nakit olacak şekilde yatırılsın.

Konu hakkında sormak istedikleriniz, merak ettikleriniz varsa lütfen bizlerle iletişime geçin.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥