Son zamanlarda en çok merak edilen Hazar Bozkurt kimdir? ne iş yapar? sorularını detaylı bir şekilde cevaplayacağız. Hazar Bozkurt, Whatsapp Aero, Instagram Aero gibi birçok yazılımsal uygulamayı geliştiren ve kısa sürede ismini ülkeye duyuran genç bir yazılımcıdır. 

Hazar Bozkurt 1999 yılında dünyaya gelmiştir. 23 yaşında olan genç yazılımcı yaptığı işlerle ismini duyurmayı başarmıştır. Sarı renkten hoşlandığını ve kaykayla ilgilenmeyi sevdiğini dile getirmiştir. Hazar Bozkurt veri tabanı, C, C#, C++, Piton, PHP, HTML, CSS, Java gibi yazılımsal işlerde görev almaktadır. Sitede kodlayıcı, tercüman, satış temsilcisi, webmaster, UX tasarım ürünleri ve SEO optimizasyonu gibi birçok görevde faaliyet göstermektedir.  

Hazar Bozkurt Yaptığı İşler 

Hazar Bozkurt yaptığı işlerle ismini duyuran genç yazılımcıdır. Genç yazılımcının yaptığı işleri sizler için maddeler halinde ele aldık. Hadi gelin bu zamana kadar yaptığı başarılara bir göz atalım.  

Whatsapp Aero 

Normal Whatsapp’ın dışına çıkarak birçok farklı özelliklerin yer aldığı yazılımdır. Whatsapp Aero’yu indirmek için APK dosyasını bulmanız gerekir. Whatsapp Aero, mobil uygulama mağazalarında bulunmamaktadır.  

Whatsapp Aero

Instagram Aero 

Instagram uygulamasında yer almayan özelliklerin bulunduğu ve mümkün olmayan birçok şeyi kolayca yapabileceğiniz yazılımlardan biridir. APK dosyası olarak cihazınıza indirebilir ve kurulumunu tamamlayabilirsiniz.  

Twitter Aero 

Twitter uygulamasında bulunmayan kişiselleştirme ve gizlilik özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır. Orijinal Twitter uygulamasında yer almayan özelliklerin bulunduğu bir yazılımdır.  

StickerGO 

SticekGO ile uygulamalarda çıkartma kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Güncellenen çıkartmaları ile birçok kişinin tercihi olmaktadır. Uygulamayı bir kere indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirme imkanınız vardır.  

RakuOS, Fixar 

Google Play Store’da bulabileceğiniz iki farklı mobil oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. İkisi de beceri oyunu olarak bilinmektedir.  

Hazar Bozkurt Yaptığı İşler 

Hazar Bozkurt’un yaptığı işler bunlarla sınırlı değildir. Hostinger Adam, Bom Kodlama, Codester şablonları gibi üzerinde çalıştığı ve başardığı birçok iş bulunmaktadır.  

Hazar Bozkurt Telegram 

Hazar Bozkurt’tan herhangi bir konu hakkında destek almak istiyorsanız hangi kanallar üzerinden iletişime geçmeniz gerektiğini sizler için yazımızda detaylıca ele aldık. İletişime geçmek için kullanacağınız kanallar şu şekildedir; 

Hazar Bozkurt Telegram

GB Whatsapp Apk İndir Son Sürüm 

Aero Nedir? – Hileli Whatsapp ve Instagram Uygulaması Güvenli Mi?

AeroInsta Güncelleme 2022 – Hileli Renkli İnstagram İndir

Comments are closed.