Ülkemizde yayınlanan Hekimoğlu dizisini birçok izleyici çok sevmiştir. Hekimoğlu dizisi yabancı bir diziden uyarlanarak ülkemizde yayına girmiştir. Sıra dışı bir doktorun başındaki olayları konu alan bu dizi çok sevilirken bazı kesim tarafından sevilmemiştir. Salı akşamları televizyonlarımızda olan bu Hekimoğlu dizisi final yapmıştır. Son bölümünü kaçıran kişiler son bölümünü izlemek için yollar aramaktadır.

Baba Dizisi İzleyici Yorumları

Hekimoğlu Final Bölüm

Kanal D kanalında karşımıza çıkan Hekimoğlu dizisi ekranlara veda etmiştir. 51. Bölüm ile final yapan bu dizinin son bölümü merak edilmektedir. Kanal D ve Teve2 kanallarının web sitelerini ziyaret edere dizinin bölümlerini izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu dizisinin 51.bölümde izleyeceklerinizi sizler için kısa bir şekilde özetledik. Ateş, İpek ve Orhan eğlenceli bir gün geçirmektedirler. İrem ise kadavraları incelerken bir anda kadavranın canlanıp onu saldırdığını görmeye başlar. Çok korkan İrem bir anda nöbet geçirmektedir. Hekimoğlu ise İrem’le ilgilenmeye başlamaktadır. İrem’in neyi olduğunu anlamaya çalışırken İrem’in durumu ciddileşmeye başlar. Hayaletlere alışmış olan İrem’in gördüğü halüsinasyonların sebeplerini bu ekip bulabilecek mi? Hangi olaylar ile karşı karşıya kalacaklar izleyerek öğrenebilirsiniz. Dizi hakkında fikirlerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Hekimoğlu 3. Sezon Olacak Mı

Hekimoğlu dizisi birçok kişi tarafından sevilerek izlenmekteydi. Dizi 51.bölüm ile ekranlardan ayrılmıştır. Diziyi severek izleyen kişiler ise başka bir yerde yayınlanacak mı merak etmektedir.

Hekimoğlu dizisi çılgın bir doktorun ve arkadaşlarının başlarından geçen hikayeleri konu almaktadır. Hekimoğlu dizisinin 3.sezonu olmadan 2.sezonda bitmiştir. 25 Mayıs 2021 tarihinde final bölümü ile karşımıza gelen dizinin 3.sezonu olmayacaktır. Hekimoğlu dizisini sürekli aynı şekilde ilerlemesinden dolayı izleyiciye farklı gelmemektedir. Reytinglerin düşmesiyle Hekimoğlu final yapmıştır.

Hekimoğlu dijitale mi geçiyor

Hekimoğlu dizisi izleyici tarafından sevilse de yeterli tepkiyi alamamasından dolayı 2021 yılında final yapmıştır. Hekimoğlu dizisi sosyal medya da yaptığı paylaşımlarla birçok kişide dijitale geçtiklerini düşündürttü. Sosyal medyada paylaşılan bir tweet’de “Zaten önümüzdeki sezon dijitalde ya da sonraki seneler başka bir platformda göreceğimize inanıyorum” açıklaması yapılmıştır.

Bu açıklamalar yapılsa da herhangi bir karar yoktur. Dijital platforma geçmek isteseler de bunu hakkında bir bilgi veya net bir açıklama gelmemiştir.

Kuruluş Osman Dizisi İzleyici Yorumları

Mahkum Dizisi İzleyici Yorumları

Emanet Dizisi İzleyici Yorumları

Sadakatsiz Dizisi İzleyici Yorumları