İnstafest Spotify şarkılarınızdan oluşturabileceğiniz bir posterdir. Yıl sonunda tüm yıl dinlediğiniz şarkılarla oluşturulan bu poster için İnstafest uygulamasını indirmeniz yeterli. Aşağıdaki adımları takip ederek siz de kendi İnstafest görselinizi oluşturabilirsiniz. İnstafest Spotify kullanma;

  • instafest.app adresine telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan giriş yapın.
  • Açılan sayfada Spotify bilgileriniz ile giriş yapın.
  • Oturum açmadan önce sizden gizlilik bildirisini onaylamanız istenecektir. Kabul edin.
  • Oturum açılmış olacaktır. Kişiselleştirilmiş dizini görüntüleyin. Posteri özelleştirmek için özelleştir seçeneğini inceleyin.
  • Özelleştirmeyi dilediğiniz gibi yaptıktan sonra alt kısımda bulunan kaydet butonuna basın.
  • Festival görseliniz kaydedilmiş olacaktır.

İnstafest Spotify Nedir?

İnstafest Spotify Nedir

Instafest Spotify yıl boyunca dinlediğiniz şarkılarla bir yıl sonu görseli oluşturmanızı sağlayan bir platformdur. Yıl boyunca dinlediğiniz şarkıları size getiren bu platform üzerinden kendi Instafest posterinizi oluşturabilirsiniz.

Instafest posterini oluşturmak için yukarıda bahsedildiği gibi adrese giderek işlem yapabilir ya da doğrudan uygulamayı indirebilirsiniz.

Spotify Para Kazanma

Spotify Aile Paketleri ve Katılma

İnstafest Spotify App İndir

İnstafest Spotify App indirerek kendi yıl boyunca dinlediklerinizden bir poster oluşturabilirsiniz. Tamamen Spotify üzerinden dinlediğiniz parçalarla oluşturulan bu festival posteri sizin hakkınızda sandığınızdan daha fazla bilgi verebilir.

Spotify festival uygulamalarını uygulama marketlerden indirebilirsiniz. Aktif olarak Google Play Store ve App Store üzerinde ücretsiz olarak indirilebiliyor.

İnstafest Spotify App İndir

Spotify Festival 2022 Nasıl Yapılır?

Spotify festival 2022 için uygulama indirilerek kolayca yapılabilmektedir. İnstafest posterini oluşturmak için İstafest Spotify uygulamasını indirin ve kolayca posterinizi oluşturun.

Posterde sizin 2022 yılında en çok dinlediğiniz şarkılardan oluşan bir poster ile kendi festival görselinizi oluşturun. Uygulamayı daha sonra sildikten sonra posteriniz silinmez. Bu nedenle posteri yaptıktan sonra uygulamayı silebilirsiniz.

İnstafest Spotify Ne İşe Yarar?

İnstafest Spotify 2023 yılı boyunca en çok dinlediğiniz şarkılardan bir festival görseli oluşturuyor. Böylece yıl boyunca dinlediğiniz şarkıların özetini afiste görüyorsunuz. Kendi festivalinizi oluşturmak için ise uygulamayı indirmeniz gerekiyor. 

İnstafest Spotify Uygulaması İndiriliyor Mu?

Evet. İnstafest Spotify üzerinden kendi festivalinizi oluşturmanız mümkün. Yıl boyunca en çok dinlediğiniz şarkılar ile kendinize ait bir festival çalma listesi oluşturun.

Spotify Premium’a Nasıl Geçilir

Spotify İndirilen Müzikleri MP3 Yapma