Instagram Hesabım Çalındı 2022

Instagram hesabım çalındı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram hesabım çalındı telefon numaram değiştirildi işte detaylar.

İnstagram Hesapları yeterince güvenlikli şifreler koyulamadığı için çalınma vakaları yaşanabiliyor. Instagram hesabım çalındı diyen kullanıcılar ise bu sorunu nasıl çözeceğini tam olarak bilmediğinde büyük bir problem yaşayabiliyor. İnstagram şifreniz değiştirildiğinde şu adımları uygulayarak rahatça instagram hesabınızı kurtarabilirsiniz;

 • Öncelikle İnstagram uygulamanızı açın
 • Giriş yapmak için yardım al butonu göreceksiniz o butona tıklayın.
 • Önümüze gelen ekranda e-mail adresinizi, telefon numaranızı veya daha değiştirilmediyse kullanıcı adınızı yazabilirsiniz.
 • Bu adımı geçtikten sonra çeşitli adımlar ile kod gönderme seçenekleri çıkacaktır. Bunlardan birisini seçerek gerekli yenileme kodunu alabilirsiniz.
 • Eğer seçeneklerden hiç birine erişiminiz yok ise ‘’daha fazla yardım al’’ butonuna tıklayabilir, instagramın sizden istedikleri bilgileri tam ve eksiksiz olarak instagrama gönderip gelecek kodu bekleme geçebiliriz.
 • İnstagramdaki yoğunluğa bağlı olarak cevap maili 1 hafta içerisinde size gelecek ve hesabınıza tekrardan erişim sağlayabileceksiniz.

Instagram Hesabım Çalındı Telefon Numaram Değiştirildi

Instagram hesabım çalındı telefon numaram değiştirildi diyorsanız eğer yukarıda ki adımlarla sorununuza çözüm bulamazsanız. İnstagram hesabınızın telefon numarası değiştirildiyse eğer aşağıda sizin için hazırladığımız rehberdeki adımları takip ederek hesabınızın kontrolünü tekrardan elinize alabilirsiniz.

İnstagram Hesabım Çalındı Telefon Numaram Değiştirildi sorunu çözümü;

 • Tarayıcınızı açıp adres çubuğuna help.instagram.com bu adresi yazıp girin.
 • Karşınıza İnstagram Hesabım Donduruldu diye bir sayfa gelecek. Bu sayfada size sunduğu seçeneklerden ‘’hayır’’ seçeneğini seçerek ‘’gönder’’ butonuna basıyoruz.
 • Gönder butonuna bastıktan sonra karşınıza sizden hesabın bilgilerinin istendiği bir ekran ile karşılaşacaksınız. Doldururken e-mail kısmına o anda kullandığınız e-maili değil instagrama kayıt olurken girdiğiniz e-maili girin. Kalan bilgileri de doğru olacak şekilde doldurup ‘’gönder’’ butonuna basın.
 • Gönder butonuna bastıktan sonra ülke bölümünde ülkenizi Türkiye olarak seçmeniz gerekmektedir. Ülke olarak Türkiye’yi seçtikten sonra formu başarı ile göndermiş olacaksınız.
 • Formu başarı ile gönderdikten sonrainstagram size yoğunluğuna bağlı olarak 24 saat içerisinde cevap maili gönderecek ve bu mailde bir kod bulunacak. Bu kodun ve yüzünüzün görüneceği şekilde bir selfie çekilmenizi ve instagrama bildirmeniz istenecek sizden.
 • Instagramın bu istediğini yaptıktan sonra 1 hafta içerisinde size kurtarma kodu gönderecekler. Bu kodla hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
Instagram Hesabım Çalındı Telefon Numaram Değiştirildi
Instagram Hesabım Çalındı Telefon Numaram Değiştirildi

Instagram Hesabım Çalındı Formu 2022

Instagram hesabı çalışan kişilerin en sık sorduğu sorulardan birisi ise Intagram Hesabım Çalındı Formu olmaktadır. Instagram formunu sizler için yukarıda belittik. Belirttiğimiz form adresine tıklayarak formu doldurup instagram ile iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Instagram Hesabı Nasıl Kurtarılır

Reels Arşivleme Nasıl Yapılır

Çalınan Eski instagram Hesabı Kapatma

Instagram Hesap Çalma Yöntemleri

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

6 Yorum

  1. Geçmiş olsun,
   Bu durumda yapabilecek pek bir şeyiniz yok. Profili şikayet ederek kilitlenmesini sağlayabilirsiniz. Ancak hesabınızı geri almanız neredeyse imkansıza yakın.

 1. Merhaba arkadaşlar ücretli çözüm sağlıyor instagram ile ilgili sorun yaşayanlar @*** PM atsın yardımcı oluyor

 2. Sayın yetkili
  hidayetsahin457 adresli hesabımın şifresi ve hesabım çalındı. Bu hesap ile ilgili şikayette bulundum ancak hala aktif görünüyor.
  Bu hesabımı bana ya geri verin yada kapatın.
  Lütfen rica ediyorum

 3. Merhaba benim hesabımın hem e postası hemde kendime ait telefon numarası değiştirilmiş hiç birşekilde hesabıma ulaşamıyorum ne yapmam gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu