Instagram Nasıl Güncellenir 2022 (Hesabıma Güncelleme Gelmiyor)

Instagram nasıl güncellenir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram güncelleme 2022 ve Instagram güncelleme linki işte detaylar.

Instagram uygulaması ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformlarının ilk sırasında yer almaktadır. Instagram uygulaması ile kullanıcılarla iletişime geçebilir, mesajlaşabilir, fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşabilir hatta para bile kazanabilirsiniz. Instagram uygulamasının özelliği ve güvenilir olmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Instagram uygulaması daha iyi hizmet vermek amacıyla belirli zamanlarda uygulamasını güncelleştirmektedir. Kötü olan, sevilmeyen özellikleri değiştirmek uygulamayı geliştirmek amacıyla yapılan bu güncellemeleri manuel ya da otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. 2022 yılında Instagram uygulamasını nasıl güncelleyebileceğinizi sizler için ele alacağız. Hadi gelin detaylı bir şekilde inceleyelim.

Instagram Aero Son Sürüm

Instagram Güncelleme 2022

Instagram uygulaması birçok kişi tarafından tercih edilen ve oldukça sevilen platformlar arasında yerini hızlı bir şekilde almıştır. Instagram uygulaması belirli zaman aralıklarında güncelleme getirerek uygulamayı geliştirmeye çalışmaktadır. 2022 yılında Instagram uygulamasını nereden ve nasıl güncelleyebileceğinizi yazımızda ele aldık.

Instagram uygulamasını ister manuel olarak isterseniz otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Instagram uygulamasını manuel olarak güncellemek isterseniz yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • Instagram uygulamasını cihazınızda yer alan mağazalarından açın. Ardından Instagram uygulamasının yanında yeşil renkte güncelle yazıyorsa bu seçeneğe tıklayın ve uygulamayı güncelleyin.

Instagram uygulamasının otomatik olarak güncellenmesini istiyorsanız yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • İlk olarak Instagram uygulamasına giriş yapınız. Ardından profilinize gelin ve sağ üst kısımda yer alan üç çizgiye tıklayın. Ayarlar seçeneğine tıklayın. Daha sonra Hakkında yazan seçeneğe tıklayın ve Uygulama Güncellemeleri yazan seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada tüm başlıkları aktif etmeniz yeterli olacaktır.
Instagram Güncelleme Linki

Instagram Güncelleme Linki

Instagram uygulamasında bazı zamanlar gelen güncellemeleri cihazınıza yüklemeniz gerekir. Uygulamanın daha iyi olması için gerekli olan güncellemeyi manuel ve otomatik olarak yükleyebilirsiniz. Instagram uygulamasının en son güncellemesi yüklemek istiyorsanız ve güncelleme adresini merak ediyorsanız sizler için derledik.

  • Yapmanız gereken işlemlerden biri Android telefonlar için GooglePlay linkine tıklayarak Güncelleme yazan seçeneğe tıklayın. Linki açtığınız zaman güncelleme seçeneği değil direk Aç seçeneği geliyorsa cihazınız günceldir.
  • İos telefonlar için de AppStore linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Instagram Güncellemeleri Hesabıma Gelmiyor

Birçok kişi Instagram uygulamasını güncellerken bazı sorunlarla karşılaşmaktadır. Son zamanlarda kullanıcıların karşılaştığı Instagram güncellemesi hesabıma gelmiyor sorunun detaylarını sizler için inceleyeceğiz. Instagram güncellemesi oldukça önem taşımaktadır. Güncellemelerin hesaba gelmemesi ise büyük bir sorun teşkil etmektedir. Hesabınıza Instagram güncellemesi gelmiyorsa yapmanız gereken işlemler şu şekildedir;

  • İlk olarak Instagram uygulamasına ait verileri ve önbelleği temizlemeniz sizlere yardımcı olacaktır.
  • Uygulamanın sürümü ile işletim sisteminin sürümünün uyuşup uyuşmadığını kontrol ediniz. Telefonunuzda Android 10 işletim sistemine sahiptir ve uygulama Android 11 sürümünden öncesini kabul etmiyor olabilir. Bu yüzden cihazınızın güncellemesini kontrol edin.
  • Uygulamayı silip tekrar yüklemek de alternatif çözümlerden birisidir.

Instagram uygulamasında karşılaştığınız sorunları ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Instagram Magazin Sayfaları

Erkek Instagram Fenomenleri

Instagram Kombin Sayfaları Kadın

Instagram Giyim Sayfaları Kadın

Instagram’da İsim Nasıl Değiştirilir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu