2024 İnstagram Güncelleme – Hesabıma Gelmiyor

İnstagram güncelleme yayınladığında hızlıca yüklemeniz gerekir. Instagram yeni özellikleri ile sorunsuz kullanım sağlamak için hızlıca güncelleyin. Kötü olan, sevilmeyen özellikleri değiştirmek uygulamayı geliştirmek amacıyla yapılan bu güncellemeleri manuel ya da otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. 2024 yılında Instagram uygulamasını nasıl güncelleyeceğinizi sizler için ele alacağız.

LisansÜcretsiz
Dosya Boyutu46 MB
DilTürkçe
ÜreticiMeta
SistemAndroid, İos
Kullanıcı Puanı4/5
İndirme Sayısı1 Milyar +
Instagram Güncelleme Linki

İnstagram Güncelleme Yap

İnstagram uygulaması belirli zaman aralıklarında güncellemeler getirerek uygulamayı geliştirmeye çalışmaktadır. 2024 yılında Instagram uygulamasını nereden ve nasıl güncelleyebileceğinizi yazımızda ele aldık.

İnstagram güncelleme
İnstagram güncelleme

Instagram uygulamasını ister manuel olarak isterseniz otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Instagram uygulamasını manuel olarak güncellemek isterseniz yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • Instagram uygulamasını cihazınızda yer alan mağazalarından açın. Ardından Instagram uygulamasının yanında yeşil renkte güncelle yazıyorsa bu seçeneğe tıklayın ve uygulamayı güncelleyin.

Instagram uygulamasının otomatik olarak güncellenmesini istiyorsanız yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • İlk olarak Instagram uygulamasına giriş yapınız. Ardından profilinize gelin ve sağ üst kısımda yer alan üç çizgiye tıklayın. Ayarlar seçeneğine tıklayın. Daha sonra Hakkında yazan seçeneğe tıklayın ve Uygulama Güncellemeleri yazan seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada tüm başlıkları aktif etmeniz yeterli olacaktır.

Instagram Güncelleme Linki

İnstagram güncelleme

Instagram uygulamasında bazı zamanlar gelen güncellemeleri cihazınıza yüklemeniz gerekir. Uygulamanın daha iyi olması için gerekli olan güncellemeyi manuel ve otomatik olarak yükleyebilirsiniz. Instagram uygulamasının en son güncellemesi yüklemek istiyorsanız ve güncelleme adresini merak ediyorsanız sizler için derledik.

Instagram Güncellemeleri Hesabıma Gelmiyor?

Birçok kişi Instagram uygulamasını güncellerken bazı sorunlarla karşılaşmaktadır. Son zamanlarda kullanıcıların karşılaştığı Instagram güncellemesi hesabıma gelmiyor sorunun detaylarını sizler için inceleyeceğiz. Instagram güncellemesi oldukça önem taşımaktadır. Güncellemelerin hesaba gelmemesi ise büyük bir sorun teşkil etmektedir. Hesabınıza Instagram güncellemesi gelmiyorsa yapmanız gereken işlemler şu şekildedir;

  • İlk olarak Instagram uygulamasına ait verileri ve önbelleği temizlemeniz sizlere yardımcı olacaktır.
  • Uygulamanın sürümü ile işletim sisteminin sürümünün uyuşup uyuşmadığını kontrol ediniz. Telefonunuzda Android 10 işletim sistemine sahiptir ve uygulama Android 11 sürümünden öncesini kabul etmiyor olabilir. Bu yüzden cihazınızın güncellemesini kontrol edin.
  • Uygulamayı silip tekrar yüklemek de alternatif çözümlerden birisidir.

Instagram uygulamasında karşılaştığınız sorunları ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İnstagram İndir Ücretsiz (Play Store 2. İnstagram Son Sürüm)

AeroInsta Güncelleme (instagram Aero indir)

Instagram Hesap Açma Linki (Yeni Kolay İnstagram Aç)

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥