İzmir Demir Fiyatları 2022 – İzmir Demirin Tonu Ne Kadar?

İnşaat demirindeki fiyatlar gün den güne değişiyor. Dolara bağlı olan bu demir fiyatları son zamanda düşmeye başladı. Demir’in üretildiği yerler şehir şehir değişmektedir. Gebze’de, Paysa ’ta, Karabük’te, İstanbul’da, Ankara’da ve İzmir gibi ülkemizin belirli yerlerinde demir üretilmektedir.

Üretildiği yere göre ve demirin cinsine, boyutuna göre fiyatlar değişmektedir.  İzmir de üretilen demir genellikle Ege bölgesinde bulunan İzmir, Aydın, Muğla gibi şehirlerde kullanılır. İzmir de bulunan depolardaki demirler başka şehirlere yollanır. Nakliye ücreti üstüne eklenerek farklı iller için fiyatlar belirlenir.

Q8 mmQ10 mmQ12 mm ve Q32 mm arası
İzmir12,550 TL12,350 TL12,200 TL

İzmir günlük demir fiyatı

Günlük olarak değişen demir fiyatlarında son bir haftalık İzmir demir fiyatlarını size aktarmaya çalıştık.

Görüldüğü üzere dolara bağlı olarak değişmeler yaşanmıştır. 2022 yılında demir fiyatlarının 2021’e göre daha az olması beklenmiyor. Verilen veriler genel olarak verilmiştir. 10mm bir demir kullanıyorsanız fiyatlar üzerine +40TL ilave etmeniz, 8mm bir demir kullanıyorsak verilen değerlere +80TL ilave etmeniz gerekmektedir.

İzmir 1 ton demir fiyatı 2022

İzmir demir fiyatları genel olarak yükselişteyken son bir hafta içinde düşüş yaşadı. Şu anda alacağınız bir ton demir’ in karşılığı 12.500 TL’dir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu