Just Hair Kullananlar Yorumları (Şikayet ve Faydaları)

Just hair kullananlar hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Just hair saç düzleştirici sprey ve saç düzleştirici sprey kullananlar işte detaylar.

Just hair kullananlar temelde saçlarını bir ısı gerektirmeden sprey yardımı ile düzleştirmek isteyen kişilerdir. Saç düzleştirmenin birçok yolu olabilir. Eski zamanlarda ütü ile saç düzleştirmek artık kullanılmayan bir yol olsa da yerini alan saç düzleştiriciler sıkça kullanılıyor.

Saç düzleştiricilerin saça yüksek ısı vererek zarar vermesi nedeni ile farklı yollar aranmaktadır. Just Hair saç düzleştirici sprey de tam da bu noktada tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Just Hair hakkında merak edilenler, saç düzleştirici sprey kullananların yorumları ve daha fazlasını yazımızda derledik. 

  • Web sitesinden satın aldım. Ürün yerine dalga geçer gibi açacak yollamışlar. Durumu izah edip iade istedim ama kimseye ulaşamadım.
  • Just Hair pişmanlıktır. Siparişten saçma sapan bir şey çıktı. İstediğim ürün bir yana dursun bunun iadesini bile yapamadım. Bir daha asla web sitesinden sipariş etmem.
  • Just Hair spreyi denedim ama saçlarım dalgalı olmasına rağmen pek fazla işe yaramadı. Tam anlamı ile düzleştiricinin verdiği performansı vermiyor.
  • Saçlardaki kabarıklığı alıyor ama düzleştirme olayı kıvırcık saçlar için hayal.
  • Tek başına hiçbir işe yaramıyor.
  • Saçıma yağ sıkmışım gibi düzleştirmiyor ama biraz olsun kabarıklığını aldığı doğru. Sadece bunun için saçıma ürün sıkmam. Yani ürün çöp.

Bayram İçin Saç Modelleri

Just Hair Saç Düzleştirici Sprey

Just Hair saç düzleştirici sprey arayışlarında sıkça insanların karşısına çıkan bir üründür. Saçlarını düzleştirmek için sprey tercih eden insanların yaşadıkları en büyük sorunlardan biri de web sitesi üzerinden yapılan siparişlerde yanlış ürün gönderilmesidir.

Just Hair saç düzleştirici sprey de tam bu noktada sorun yaşatmaktadır. Siteden verilen siparişlerde yanlış ürün gönderilmesi ve ardından para iadesi yapılmaması gibi durumlar söz konusudur. Saç düzleştirici sprey ürünü olarak Just Hair markasının yorumlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Just hair kullananlar yorumları (şikayet ve faydaları)
Saç düzleştirici sprey kullananlar

Saç Düzleştirici Sprey Kullananlar

Saç düzleştirici sprey kullananlar genellikle spreylerin başarılı olduklarını ancak vadesinin çok da uzun olmadığını söylemektedir. Saçları düzleştirmek için sprey kullanmak da saçlara zarar verir. Saçlara ısı kadar zarar verdiği düşünülmese de tam anlamı ile düzleştirici etkisi oluşturmadığını da söylemek gerekir. Saç düzleştirici sprey kullananların yorumları;

  • Tek başına işe yaramayan ancak fönden önce sıkıldığında saçların kabarmasını engellen bir ürün. İş görür.
  • Saç düzleştirici sprey deyince dalgalı saçlarımı dümdüz yapacak sanmıştım. Hayal kırıklığına uğradım. Sadece dalgalar arasındaki kabarık görüntüyü gideriyor.
  • İşe yarıyor. Saçlarım kısa ve fönsüz dışarı çıkamıyorum normalde. Bunu sıkıp tarayınca dümdüz olmasa da doğal durdu.
  • Abartı fiyatları hak etmeyen bir ürün. Saçlar için düzleştirici öncesi bir kabarıklık önleyici gibi değerlendirilebilir.

Just Hair Anti Frizz Keratin

Just Hair anti frizz keratin ürünü aslında çok büyük vaatlerde bulunuyor. Saçları fön çekmeden düzeltmeyi sağlaması, yıpranmış saçları onarması, 3 ayda kesin sonuç alınması ve yıkama sonrasındaki kabarıklığın önlenmesi gibi vaatleri bulunuyor.

Just Hair markasının ürünlerini kullananlar genellikle olumsuz yorum yapmaktadır. Anti frizz keratin ürünü saçlarda devrim düzleştirici etki gibi bir ifade ile satılsa da böyle bir sonuç alındığı pek görülmüş değil.

Just Hair anti frizz keratin ürünü saç düzleştirici sprey olarak satılıyor. Firmanın web sitesinden değil de Trendyol gibi güvenilir aracı firmalar eşliğinde ürün satın almanız tavsiye edilmektedir.

Erkek Saç Modelleri

Saçtaki Kızıllık Nasıl Geçer

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥