Kiwi Katı Meyve Sıkacağı Yorum (Bim’e Ne Zaman)

Kiwi katı meyve sıkacağı, kullanıcılar tarafından genel olarak olumlu yorumlar alıyor. Kullanıcılar, ürünün fiyatına göre performansının iyi olduğunu, meyveleri kolayca sıktığını ve meyve suyunu az posa ile elde ettiğini belirtiyor.

Müşteri memnuniyetine çok önem verilmektedir. Birçok küçük ev aletleri üreten Kiwi markasının katı meyve sıkacağının hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olduğu kullananların çoğunun memnun kaldığı bilinmektedir. Kiwi markasına ait katı meyve sıkacağını kullanan kişilerin yorumlarını sizler için derledik. Gelin birlikte bakalım.

Bim Kiwi Katı Meyve Sıkacağı Yorumları

Kiwi katı meyve sıkacağı yorum

Kiwi Katı Meyve Sıkacağı Bim aktüel kataloglarında zaman zaman yerini almaktadır. Birçok markaya ve mağazaya göre Kiwi katı meyve sıkacağı Bim marketler de daha uygun fiyata satılmaktadır. Kullanan kişilerin yorumlarını sizler için derledik.

Ceren Yıldız

“Fiyatına göre çok iyi bir ürün. Meyveleri kolayca sıkıyor ve meyve suyunu az posa ile elde ediyor. Tavsiye ederim.”

Pınar Irmak

“Önceki katı meyve sıkacağım daha pahalıya mal olmuştu ama bu kadar iyi performans göstermiyordu. BİM’de satılan bu ürün çok daha iyi. Fiyatı da uygun.”

Seda Topçu

“Her gün meyve suyu içiyorum ve bu ürün sayesinde çok rahat ediyorum. Meyveleri kolayca sıkıyor ve çok az posa bırakıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.”

Kullanıcıları tarafından çok beğenilmiştir. Tek sorunun köpüklü olması ve zor temizleniyor olması dışında başka da olumsuz yorum almamıştır. Fakat çoğu katı meyve sıkacağında köpük süzgeci bulunmamaktadır ve elektrikli aletler genelde köpük çıkartmaktadır. Ayrıca bütün katı meyve sıkacağı zor temizlenir. Orta boyda olan ürün çok fazlada yer kaplamamaktadır.

Bu ürünü daha pahalı ürünlerle karşılaştırdığımızda motor gücü hemen hemen aynıdır. Damlamayı önlemek için de damlama ağzının olması birçok kullanıcı tarafından sevilmiştir. İki aşamalıdır. Yumuşak meyveler için birinci aşama sert meyveler için ikinci aşama kullanılmaktadır. Diğer katı meyve sıkacaklarıyla kıyaslandığında fiyat olarak uygun kalite olarak aynı gibi duruyor.

Kiwi Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

Kiwi katı meyve sıkacağının fiyatlarını sizler için araştırdık. Fakat farklı internet sitelerinde satıldığı ve indirimli günlerinde alışveriş yapmanız durumunda fiyatlarda farklılıklar olabilir. Biz sizlere en uygun fiyatlı hallerini sunacağız. Sadece ön bilgidir.

Hepsiburada1,471 TL
Trendyol1,899 TL
n111,399 TL
PttAVM1,227 TL
Çiçek Sepeti1,399 TL

Kiwi Kj-1935 Katı Meyve Sıkacağı Yorumları

Kiwi katı meyve sıkacağı yorum

Meyve suyunu evde kendiniz yapabilirsiniz. Doğal hemde sağlıklı meyve sularını elde etmek için sizlere gerekli olan tek şey katı meyve sıkacağıdır. Kiwi markasına Kj-1935 modeline ait katı meyve sıkacağının yorumlarını sizler için derledik.

Yumuşak meyvelerin posasını biraz kaçırabiliyor. Bardağa doldurulurken süzülmesi ile bir sorun kalmaz. Yarım saat çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıp dinlenmeye geçmektedir. Arada bir meyvenin suyunun geldiği ağzı kontrol etmelisiniz, tıkanma olabiliyor. Tabi üründen memnun kalanlar kadar memnun kalmayanlar da var. Fakat çoğunluk kullanıcı memnun kalmıştır.

Kiwi Kj-1904 Katı Meyve Sıkacağı Yorumları

Son zamanlarda sağlıklı beslenmenin insan hayatı için ne kadar önemli olduğu bir kez daha anladık. Bağışıklığınızın güçlenmesi için sağlıklı ürünler tüketmeniz gerekir. Kiwi markasına ait katı meyve sıkacağı ile sağlıklı meyve sularınızı kendiniz elde edebilirsiniz. Kiwi markasına ait Kj-1904 modeline ait katı meyve sıkacağını kullanan kişilerin yorumları şu şekildedir;

  • Fiyatına göre gayet kaliteli olan Kiwi Kj-1904 katı meyve sıkacağı biraz ağır çalışsa da görevini gayet başarılı yapmaktadır. Çok parçalı olduğu için doğal olarak temizliği biraz uğraştırabiliyor. Fazla zorlanmadığı sürece hiçbir sıkıntısı yoktur. Yarım saat sonra ısındığından dolayı kendini korumaya alıyor. Kullananlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Bim Kiwi Ne Zaman Gelecek

BİM, her hafta Salı ve Cuma günleri aktüel ürünler kataloğu yayınlıyor. Bu kataloglarda, farklı kategorilerde birçok ürün yer alıyor. Kiwi ürünleri de zaman zaman bu kataloglarda yer alıyor.

BİM’de Kiwi ürünlerinin ne zaman satılacağına dair kesin bir tarih vermek mümkün değil. Ancak, geçmişte Kiwi ürünlerinin Salı ve Cuma günleri yayınlanan aktüel ürünler kataloğunda yer aldığı görülüyor. Bu nedenle, gelecek haftalarda yayınlanacak aktüel ürünler kataloğunda Kiwi ürünlerinin yer alma ihtimali yüksek.


Daha fazla ilgili içerik;

Kiwi katı meyve sıkacağında neler sıkılır?

Kiwi katı meyve sıkacakları, sert meyve ve sebzeleri sıkmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, elma, portakal, mandalina, limon, greyfurt, havuç, kereviz, çilek, üzüm, ananas gibi meyve ve sebzeleri sıkmak için kullanılabilir. Bununla birlikte, bazı modellerde narenciye sıkma aparatı da bulunur. Bu aparat sayesinde portakal, mandalina, limon, greyfurt gibi narenciyeleri de sıkabilirsiniz.

Katı meyve sıkacağı en iyisi hangisi?

Katı meyve sıkacağı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörler, güç, hız, sıkma oranı, gürültü seviyesi ve temizleme kolaylığıdır. Güçlü bir motor, daha sert meyve ve sebzeleri daha kolay sıkmanıza yardımcı olur. Yüksek hız, daha hızlı sıkma sağlar.

Hangi meyve sıkacağı iyi?

Kiwi KJ-1950 Yavaş Meyve Sebze Presi
Braun MultiQuick 9 MQ9045X
Arçelik K 1192 Rossa
Bosch MES3000

Katı meyve sıkacağı en az kaç watt olmalı?

Katı meyve sıkacağının en az kaç watt olması gerektiği, sıkmak istediğiniz meyve ve sebzelerin türüne ve sertliğine bağlı olarak değişir. Sert meyve ve sebzeleri sıkmak için, en az 700 watt gücünde bir motora sahip bir katı meyve sıkacağı tercih etmeniz gerekir. Bu sayede, meyve ve sebzeleri kolayca sıkabilir ve daha fazla meyve suyu elde edebilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥