Kodsuz başkasının mesajlarını okuma işlemi nasıl yapılır ya da böyle bir şey mümkün mü diye merak ediliyor. Birinin whatsapp mesajlarını kodsuz olarak okumanız mümkündür. Eğer o kişinin bilgisi dışında mesajlarını okumak istiyorsanız tek seçeneğini whatsapp web sistemine ulaşmak ve giriş yapmaktır.

Bunun için sadece birkaç saniyeliğine mesajını okumak istediğiniz kişinin telefonuna ihtiyacınız olacaktır. Hızlıca kişinin whatsapp hesabına bağlanma ve mesajlarını okuma adımlarını sıralamak gerekirse de;

 • Whatsapp web sayfasına erişim sağlayın.
 • Açılan ekranda bir kod göreceksiniz.
 • Mesajlarını okumak istediğiniz kişinin whatsapp uygulamasını telefonundan açın.
 • Sağ üst kısımdaki üç nokta simgesine dokunun.
 • Çıkan seçenekler arasından bağlı cihazlar alanına tıklayın.
 • Ardından cihaz bağla kısmına tıklayarak devam edin.
 • Telefonu whatsapp web ekranındaki koda doğru tutun.

Bu adımları takip etmeniz halinde kişinin whatsapp uygulaması ve mesajları web üzerinden ekranınıza yansıyacaktır. Kişi durumu fark edip çıkış yapana kadar mesajlarını istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Kodsuz, Whatsapp Mesaj Okuma

Kodsuz, whatsapp mesaj okuma

Kodsuz, whatsapp mesaj okuma işlemi sadece Whatsapp Web sistemiyle mümkündür. Bunun için de kişinin telefonuna birkaç saniyeliğine QR kodu okutmak için ihtiyacınız olacaktır. İzlemeniz gereken adımlar ise kısaca şöyledir;

 • Bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine erişim sağlayın.
 • Whatsapp mesajlarını okumak istediğiniz cep telefonundan whatsapp uygulamasını açın.
 • Ana menüden ekranın sağ üst tarafında göreceğiniz üç nokta simgesine dokunun.
 • Bağlı Cihazlar bölümüne erişim sağlayın.
 • Daha sonra ise ‘’Cihaz Bağla’’’ yazısına tıklayarak devam edin.
 • Telefon kamerasından web.whatsapp.com adresinde göreceğiniz QR kodunu okutun.

Bu adımları takip ettiğiniz zaman kişinin whatsapp mesajları direk bilgisayarınızın ekranına yansıyacaktır. Kişi bunu fark edip çıkış yapmadığı sürece mesajlarını rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Başkasının Mesajlarını Okuma Programı Ücretsiz

Başkasının mesajlarını okuma programı ücretsiz
Başkasının mesajlarını okuma programı ücretsiz

Başkasının mesajlarını okuma programı ücretsiz seçenekler nelerdir diye merak edebilirsiniz. Ancak öncelikle böyle bir program olmadığını bilmesiniz. Kişisel bilgilerinizi çalmak isteyen casus yazılım ve programlar için mesaj okuma reklamları yapılabiliyor.

Ancak kesinlikle bu programlara ödeme yapmamanız ve kullanmamanız gerekiyor. Hem sonuç alamazsınız hem de kişisel bilgileriniz tamamen ele geçirilebilir.

Başka biri benim WhatsApp girebilir mi?

Başka birisi telefonunuzu birkaç dakikalığına eline geçirebilirse WhatsApp uygulamanızdaki mesajlarınıza erişebilir. Bunun için WhatsApp uygulamanızı açarak QR kod okutup kendi bilgisayarında WhatsApp web girişi yapabilir. Giriş yaptıktan sonra siz fark edene kadar WhatsApp web üzerinden tüm mesajlarınızı okuyabilir.

Başkasının WhatsApp’ıma girdiğini nasıl anlarım?

Başkası sadece WhatsApp web üzerinden hesabınıza giriş yapabilir. Bunu anlamanız ise oldukça basittir. Anlamak için; WhatsApp uygulamanızı açarak üst sağ kısımdaki üç nokta simgesine dokunup bağlı cihazlar alanına tıklayın. Açılan ekranda WhatsApp web üzerinden giriş yapılan cihaz görürseniz bu da birinin sizin WhatsApp webinize bağlandığını gösterir. Çıkış için üzerine dokunup çıkış yap alanına tıklamanız yeterli olacaktır.

Whatsapp Güncelleme Nasıl Yapılır – Son Sürüm İndir

Whatsapp Nasıl Para Kazanıyor – Whatsapp’tan Nasıl Para Kazanılır

Aero Whatsapp Son Sürüm İndir – Nasıl Kullanılır?

/ 5.

Share.

Comments are closed.