Whatsapp Web’in açık olduğunu nasıl anlarız hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Whatsapp hesabıma başkasının girdiğini nasıl anlarım işte detaylar.

Whatsapp Web’in açık olduğunu nasıl anlarız, Whatsapp uygulaması ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Whatsapp uygulaması son zamanların en çok kullanıcıya sahip sosyal medya platformlarının başında yer almaktadır. Whatsapp uygulamasına telefonlardan ve bilgisayarlardan erişim sağlayabilirsiniz. Dosyalarınızı, videolarınızı ve fotoğraflarınızı sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bir uygulamadır.

Whatsapp uygulamasına bilgisayardan bağlanmak için telefonunuzla bilgisayarınızı QR koduyla eşleştirmeniz gerekir. Whatsapp Web uygulaması ve web sitesi sayesinde uygulamayı bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Whatsapp Web’in açık olduğunu ve kapatmadığınızı nereden görebileceğinizi sizler için ele aldık. Hadi gelin bakalım.

WhatsApp Profilime Kim Baktı Ücretsiz

Whatsapp Hesabıma Başkasının Girdiğini Nasıl Anlarım

Whatsapp Hesabıma Başkasının Girdiğini Nasıl Anlarım

Whatsapp uygulaması kayıt olmanız için geçerli bir telefon numarasına ihtiyacınız vardır. Telefon numarasına gelen sms doğrulaması sayesinde Whatsapp uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Whatsapp uygulaması diğer uygulamalara göre daha güvenlidir. Eğer hesabınıza başkasının girdiğini düşünüyorsanız büyük ihtimalle Whatsapp Web açık kalmıştır. Whatsapp hesabınıza giriş yapılabilmesi için iki seçenek vardır;

 • Size ait bir hesap yeni bir cihazda kaydediliyor gibi uyarılar aldığınızda mutlaka yardım merkezinden yardım almanızı öneririz.
 • Whatsapp hesabınızın ele geçirilmesi için sms doğrulama koduna ya da eşleştirmek için QR koduna ihtiyaçları vardır.
 • Telefonunuza talep ettiğinizin dışında herhangi bir sms doğrulaması gelmediyse ve Whatsapp Web’ten cihazınızda herhangi bir bağlantı yoksa yüksek ihtimalle hesabınıza kimse giriş yapmamıştır.
Whatsapp Web Açık Olduğunu Nasıl Anlarız iPhone

Whatsapp Web Açık Olduğunu Nasıl Anlarız iPhone

Whatsapp Web sayesinde Whatsapp uygulamasını bilgisayar üzerinden kullanabiliriz. Bilgisayarda işlerinizi kolayca halledebilir ve iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmeniz için Whatsapp son zamanlarda kullanılan en çok sevilen sosyal medya platformudur. Whatsapp Web’i açtığınız zaman bazen çıkış yapmayı unutabiliyorsunuz. Whatsapp Web’in hangi bilgisayarda açık kaldığını görmek ve çıkış yapmak istiyorsanız sizler için derledik. İphone cihazlarda Whatsapp Web’in açık kaldığını şu adımları takip ederek anlayabilirsiniz.

 • Whatsapp uygulamasını telefonunuzdan açın ve Ayarlar seçeneğine tıklayın.
 • Ayarlar seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza gelen seçeneklerden Bağlı Cihazlar seçeneğine tıklayın.
 • Bağlı Cihazlar seçeneğinden hangi bilgisayarda Whatsapp hesabınızın açık olduğunu görebilirsiniz.
 • Çıkış yapmak istediğiniz cihazın üstüne tıklayın ve ardından ÇIKIŞ seçeneğine tıklayın.
Whatsapp Web’den Çıkış Yapmayı Unuttum

Whatsapp Web’den Çıkış Yapmayı Unuttum

Akıllı telefonlar için geliştirilen anlık mesajlaşma uygulamalarından birisidir. İnternet aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine mesaj, fotoğraf veya dosyalar Whatsapp aracılığıyla gönderilmektedir. Bilgisayarınızla Whatsapp uygulamasına bağlanabilirsiniz. Whatsapp Web uygulaması ve internet sitesi üzerinden bilgisayardan Whatsapp uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Whatsapp uygulamasına giriş yaptınız ama çıkış yapmayı unuttuysanız hiç endişelenmeyin. Whatsapp Web’den çıkış yapmayı unuttuysanız şu adımları izleyin.

 • Whatsapp uygulamasını açın daha sonra ekranın sağ kısımında bulunan üç nokta olan seçeneğe tıklayın.
 • Üç nokta seçeneğine tıkladıktan sonra Bağlı Cihazlar yazan seçeneğine tıklayın.
 • Bağlı Cihazlar seçeneğinden hangi bilgisayarda Whatsapp hesabınızın açık olduğunu görebilirsiniz ve çıkış yapmak istediğiniz cihazın üstüne dokunun ve ÇIKIŞ seçeneğine tıklayın.
WhatsApp Web Açık Olduğunu Gizleme

WhatsApp Web Açık Olduğunu Gizleme

Whatsapp uygulaması web sürümünü yayınlanalı çok uzun zaman olmuştur. Güvenlik sebebiyle birçok kullanıcıyı bilgilendirmek için gönderilen Whatsapp Web şu an aktif uyarısı birçok kişiyi rahatsız etmektedir. Whatsapp Web şu an aktif uyarısını gizlemek için birkaç yöntem derledik.

 • İlk olarak cihazınızdan Ayarlar seçeneğine gidiniz.
 • Ayarlar seçeneğinde yer alan Bildirim kısmına tıklayın.
 • Ardından Whatsapp uygulamasını bularak sadece Diğer Bildirimler yazan seçeneği kapatın. Bu işlemin ardından artık bu uyarı ile karşı karşıya kalmazsınız.

WhatsApp Aero Son Sürüm APK indir – Son Güncelleme

Birinin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim