Yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen ve son zamanlarda oldukça popüler olan kripto para borsasıdır. Ülkemizde ve dünyada birçok kripto para borsası vardır. Kripto para borsasını oynayan birçok ünlü vardır. Artık herkes kripto para ile ilgilenmektedir. Ünlüler arasında gerçek kripto meraklılarının sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ünlülerin birçok kişi üzerinde etkisi vardır. Kripto para oynayan ve paylaşımlarda bulunan yabancı ünlüler ise merak edilmektedir. Sizler için yazımızı ele aldık.

Kripto Para Neden Düşüyor Son Dakika

Bitcoin Reklamında Oynayan Yabancı Ünlüler

Bitcoin dünyada en popüler yatırım araçlarından biri haline gelmiştir. Bitcoin oynayan ve paylaşımlar da bulunan yabancı ünlüleri sizler için derledik. Hadi gelin bakalım.

  • Listenin ilk başında Lionel Messi yer almaktadır. Dünyanın en ünlü insanlarından biri olan Lionel Messi, Sirin Labs için paylaşımlarda bulunmuştur. Akıllı telefon ve bilgisayar geliştiricisi olarak bilinmektedir.
  • Luis Suarez ise Stox piyasasının paylaşımını yapmıştır. 25 milyon takipçisi olan Luis Suarez birçok takipçisini bu platforma davet etmiştir.
  • Stox piyasasını sadece Luis değil Floyd Mayweather paylaşımlarda bulunmaktadır. Desteğini açık bir şekilde paylaşmıştır.
  • Lothar Matthaus ise TokenStars paylaşımlarında bulunmuştur.
  • Ashton Kutcher dünyaca bilinen en ünlü oyunculardan biridir. Esports bahis dijital platformu olan Unikrn desteklediğini açıklamıştır.
  • Bilinen en ünlü hip-hop sanatçılarından biri olan Nas CoinBase dahil olmak üzere birçok girişimde kendini göstermiştir.
  • Mel B ise Bitcoin müziği için ödeme kabul eden ilk müzisyen olarak tarihe geçmiştir.
Lionel Messi
Luis Suarez
Floyd Mayweather
Lothar Matthaus
Ashton Kutcher
NAS
Mel B

crypto.com Reklamında Oynayan Adam

Kripto para borsalarından biri olan Crypto.com büyük bir reklam anlaşmasına gitmiştir. Borsanın küresel reklam için 100 milyon dolarlık bir bütçe ayırdığını açıklamıştır. Küresel reklam 20 ülkede yayınlanacaktır.

  • Crypto.com borsasının reklamında ünlü aktör olan Matt Damon yer alacaktır. Reklamın yönetmenliğini ise Wally Pfister çekmiştir. Sosyal medya üzerinden yayımlanan reklam büyük bir ilgi ile izlenmiş ve bazı tarışmalara yol açmıştır.
Matt Damon

Bitcoin Oynayan Türk Ünlüler

Ülkemizde birçok kişi kripto para yatırımı yapmaktadır. Kripto para yatırımı yapan kişiler arasında ünlüler de yer almaktadır. Dünyada ve ülkemizde birçok kişi bitcoin oynamaktadır. Bitcoin ile ilgilenen Türk ünlüleri sizler için derledik.

  • Uğur Akkuş listenin ilk sırasında yer almaktadır. Bitcoin oynamakla kalmayıp borsa kurmayı düşündüğünü dile getirdi.
  • Bitcoin oynadığı düşünülen ünlüler arasında Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ, Kerem Bürsin, Gülben Ergen, Ebru Şallı, Alişan, Demet Akalın, Hülya Avşar ve Defne Samyeli yerlerini almaktadırlar.
Uğur Akkuş

Kripto Para Borsası Coinbase Kritik Dönemeçte

Kripto Para Odaklı Finansal Hizmet Şirketi Babel Son Durum

Sizi Milyoner Yapabilecek En İyi 7 Kripto Para Birimi

Kripto Para Grafik Okuma