Lazerle Yara İzi Sildirme Fiyatları (Seans Ücreti)

Lazerle yara izi sildirme fiyatları ne kadar, bilgilendiriyoruz. Yara izinin büyüklüğüne göre yara izi sildirme fiyatları değişiklik göstermektedir. Lazerle yara izi sildirme aslında silgi ile silmiş gibi olursunuz. Tıpkı silginin kağıttan izi silmesi ile birlikte aslında o iz hiç olmamış gibi olmamasına benzetilen bir durum söz konusudur.

Lazerle yara izi sildirme yara izinin deri ile uyumlu hale gelmesini sağlarsınız. Bu daha az görünürlük anlamına gelmektedir. Yara izi sildirme fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Sildirme işlemi yapılacak yara izinin büyüklüğü,
  • Yara izinin cildin hangi bölgesinde bulunduğu,
  • Yara izinin derinliği,
  • Yara izinin kaç seansta tedavi edilebileceği,
  • Skar lazer tedavisi hizmeti sunan firmanın fiyat politikası.
  • Skar tedavisi fiyatı;
    • Mininmum; 2.500 TL
    • Maksimum; 150.000 TL

Skar Lazer Tedavisi Fiyatları

Lazerle yara i̇zi sildirme fiyatları

Skar lazer tedavisi fiyatları uygulanacak seans sayısı, yaranın derinliği gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Tedavi fiyatları üzerinde hangi merkezden hizmet aldığınız da etkilidir. 2.500 TL ödeme ile de 150.000 TL ödeme ile de lazerle yara izi sildirme mümkündür.

Lazerle yara izi sildirme için skar lazer tedavisi kullanmak günümüzde en sık başvurulan yöntemlerden biridir. Lazerle daha önce meydana gelmiş olan yanık, kesik izlerini gidermek mümkündür. Ancak unutulmamalıdır ki yara izlerinden tamamen kurtulmak mümkün değildir.

Yara izleri yavaşça seanslar halinde cildin uyarılması ile skar tedavisi yöntemi kullanılarak cilt ile uyumlu bir hale getirilir. İşlem sonunda neredeyse görünmez olan yara izleri ile skar tedavisi tamamlanmış olur.


Daha fazla ilgili içerik;


Jilet İzi Sildirme Fiyatları

Lazerle yara i̇zi sildirme fiyatları

Jilet izi sildirme fiyatları sildirme yapılacak alanın büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Sildirme için kullanılan yöntem de fiyat üzerinde etkili olmaktadır.

Jilet izi vücudun hangi bölgesinde olursa olsun Skar lazer tedavisi ile silinebilir bir tedavidir. Aşamalı olarak uygulanan jilet izi silme uygulamaları sonrasında deri sürekli uyarılarak eski görüntüsüne kavuşturulabilir.

Ciltte meydana gelen izleri sildirmek için lazer tedavisi ya da ameliyatlı tedavi seçenekleri arasından birini seçmeniz gerekir. Seçenekler arasında lazerle tedavi en sık tercih edilen jilet izi sildirme yöntemlerinden biridir.

Lazerle Yara İzi Silinir Mi?

Lazerle yara izi silinir mi? Evet. Lazer uygulaması ile yara izi silinebilmektedir. Ciltte meydana gelen yara izlerinin tamamen kaybolması için kademeli bir lazer uygulaması gereklidir. Lazerle yara izi silinmesi sonrasında deride renk farklılıkları meydana gelmez.

Lazerle Dikiş İzi Geçer Mi?

Lazerle dikiş izi geçer mi? Evet. Dikiş izleri ameliyat sonrasında vücutta kalabilen izlerdir. Bu izleri geçirmek için dikiş izlerinin üzerine lazer uygulaması yapılabilmektedir. İşlem sonrasında lazer izi kalmaz.

Lazerle yara izi sildirenler

Lazerle yara izi sildirenlerin yorumları; 2 yıl önce guatr ameliyatı oldum be boğazımdaki iğrenç kesik izi Skar tedavisi yaptırarak geçmesini sağladım. Herhangi bir iz kalmadığını sizlere söylemem mümkündür.

Lazerle dikiş izi nasıl geçer?

Herhangi ameliyat, jilet, kurşun, yara, alerji ve daha falası gibi izleri ve lekeleri lazer seansları ile işlem üzerine lazer atışları yapılarak eski halini aldırmak mümkündür.

Dikiş izinin geçmesi için ne yapılmalı?

Operasyon sonrası iyileşen yaranın dikiş izlerini yok etme işlemi estetik olarak sayılmaktadır. Cilt üzeri hafif derinlikte soyulur ve doktor kontrolü ile pansumanı yapılır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥