LinkedIn hesap silme işleminin nasıl yapıldığını sizlerle paylaşıyoruz. LinkedIn hesap silme linki ve LinkedIn hesap dondurma işlemini birlikte inceleyelim.

LinkedIn hesap silme işlemini yaptığını zaman hesabınız kalıcı olarak silinir. Hesap silme işlemini gerçekleştirmek için önce ayarlar ve gizlilik sayfasına erişmelisiniz. Hesap yönetimi bölümünü göreceksiniz. Buradan hesap tercihleri bölümüne tıklamalısınız.

Bu bölümden sonra açılacak olan sayfada hesabı kapat ve yanında bulunan değiştir butonları göreceksiniz, tıklamalısınız. Hesabınızı kapatma nedeninizi bildirmelisiniz. İleri butonuna tıklayarak devam etmelisiniz. Hesabınızın şifresini isteyen bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Şifrenizi girmelisiniz. Daha sonra hesabı kapat butonuna tıkmalısınız. Bu sayede hesabınız kapanacaktır.

LinkedIn Hesap Silme Linki

LinkedIn Hesap Silme Linki

LinkedIn hesap silme linki burada bulunmaktadır. Hesap silme bağlantısını tıkladıktan sonra önünüze çıkacak olan aşamaları teker teker yapıp hesabınızı kapatabilirsiniz.

LinkedIn Hesap Kurtarma

LinkedIn hesap kurtarma işlemi için 20 gününüz bulunmaktadır. Eğer hesabınızı kapatmak için bir talepte bulunduysanız ve hesabınıza 20 gün boyunca giriş yapmadıysanız bu durumda hesabınız otomatik olarak geri dönüşü olmayacak biçimde silinir. Ama 20 gün içerisinde hesabınıza kapatma talebi vermiş olsanız bile tekrar yukarıda bahsedilen oturum açma işlemlerini uygulayarak giriş yapmanız sonucunda hesabınız kurtulacaktır. Bu işlemler kesin çözüm bildiren kolay ve süre almayan işlemlerdir.


Daha fazla ilgili içerik;


Linkedin Silinen Hesabı Açma

Linkedin silinen hesabı açma işlemi için öncelikle 20 günden az bir süre geçmiş olması lazım. 20 günden fazla süre kapalı olan hesaplar tekrar açılmamaktadır. Hesabınızı tekrar açmak için;

  • Oturum açma sayfasına girmelisiniz.
  • Linkedin hesabınıza ait olan e-posta adresinizi girmelisiniz.
  • Linkedin hesabınıza ait olan şifrenizi girmelisiniz.
  • Daha sonra oturum aç butonuna basmalısınız.
  • Bunun sonucunda hesap açma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Başka bir yöntem olarak hesap kapanması için mailinize gelen e – postayı kullanabilirsiniz. Bu e – posta içerisinde link olmaktadır. Linki tıkladığınız zaman sizi hesap açmak için yönlendirecektir. Eğer link çalışmıyorsa zaten direkt olarak yukarıda bahsedile oturum açma sayfasına yönlendirileceksiniz. İşlemi başlatma için yeniden etkinleştir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu tıklamanın ardından kayıtlı olan maile bir hesabı yeniden açma isteği için onay gelecektir. Onaylamanız sonucunda hesabınız açılacaktır.