Metaverse Arsa Alma Siteleri

Metaverse arsa alma siteleri ve Metaverse de arsa nasıl alınır detaylı bilgilendiriyoruz. Next Earth ve Decentraland işte detaylar.

Metaverse arsa alma siteleri, Bitcoin’den sonra dünyayı sarsan sanal arsa alma çılgınlığı gittikçe büyüyor. Özellikle Metaverse arazi fiyatlarındaki yükseliş ve 16 ay içinde fiyatının 200 kat artacağı söylentileri insanları heyecanlandıran konular arasındadır.

Metaverse yeni bir dünya olarak sunuluyor. Bu dünyada yer alan dijital, sanal arsalara karşı gösterilen ilgi büyüyor.  Metaverse den arsa almak istiyorsak sanal arsa satışı yapan bir şirket bulunması gerekiyor. Geride bıraktığımız hafta içerisinde 100 milyon dolardan fazla Metaverse arsa satışı yapıldığı belirtiliyor. Level 1’den Level 21’e kadar sanal dünya üzerinden arsalar oluşturulup, arsa fiyatları da bu seviyelere göre şekil almaktadır. Metaverse arsa alma işlemini nasıl yapabiliriz. Gelin beraber bakalım.

  • İlk olarak Blocktopia jetonu olan block coin üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Level seçiminizi yaparsınız daha sonra ödemenizi gerçekleştirirsiniz.
  • Metaverse arsa fiyatları seçilen ortama göre belirlenmektedir. Gerçek dünyadaki gibi merkeze, ulaşım araçlarına, alışveriş merkezine yakınlığına göre fiyatlanmaktadır.
  • Diğer bir seçenek ise Metaverse yatırımının sanal arazisinde yatırımlık arazi alabilirsiniz ama çoğu kullanıcı bu işlemi zor olarak görüyor.

Metaverse arsa satışı yapan yatırım şirketlerinin token fiyatları, Binance gibi kripto borsalarında görülen talebe göre belirlenir. En ucuz Metaverse arsası ise Metahero (HERO) adlı token e aittir.

Peki bu çılgınlığa bizde atılmak istiyor ama nerden alabileceğimizi bilmiyor muyuz?  Gelin beraber bakalım. Metaverse arsalarını bu projeyi gerçekleştiren yerlerden alabiliriz. Decentraland ve Axie Infinity dahil olmak üzere farklı platformlar üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere alabileceğiniz birkaç site önerisinde bulunacağım.

Metaverse Arsa Alma Siteleri
Metaverse Arsa Alma Siteleri

Next Earth

Next Earth, ilk olarak nextearth.io sitesine giriş yaparak sanal ortamda arsa alabilirsiniz. Matic jeton ile arazi alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şu anda değeri tam olarak 32,49 TL’dir. İstediğiniz arsa seçimini yaptıktan sonra para tutarını ekranda görebilirsiniz. İsterseniz direk alabilirsiniz.

Decentraland

Decentraland, ikinci olarak sanal arsa alabileceğiniz site ise decentraland.org web sitesidir. Decentraland üzerinden arazi satın alabilirsiniz bu link sayesinde. Decentraland 3D sanal gerçeklik platformudur.  Linke tıklayarak giriş yapmanız gerekmektedir. Land olarak adlandırılan parselden özel koordinatlar sayesinde istediğiniz bölgeyi seçebiliyorsunuz. Chrome ve Firefox tarayıcı üzerinden giriş yapabiliyorsunuz. Decenterland’dan arazileri Land token isimli kripto para birimiyle satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mana isimli token kullanıcıları da sanal arsa yerine Decentraland’daki arsalardaki değer kazanma durumundan faydalanabilirler ama arsa satın alamazlar.

Axie Infinity

Axie Infinity, üçüncü olarak alabileceğiniz bir diğer site ise axieinfinity.com web sitesidir. AXIE token ile oyun içinde alım ve satım işlemleri yapabilirsiniz. Eğer yatırım amaçlı olarak bu sanal dünyaya giriyorsanız NFT sistemini tanımanız gerekmektedir. Oyunda para kazanmanın yolu NFT’den geçmektedir. Daha sonra yapacağınız işlem ise AXIE tokeni almanız gerekiyor. Coinbase ve BtcTurk gibi kripto borsalardan satın alabilirsiniz. Oyunda başarılı olup hedefleri tamamladıkça SLP tokeni biriktirmeye başlarsınız. Bu tokenleri Binance gibi borsalarda satabilme imkânınız vardır.

Dvision Network

Dvision Network, bir diğer web sitesi ise dvision.network web sitesidir. Dvision Network’un 3 farklı platformdan arsa alma imkânı sunuyor. Binance NFT, NFTb ve Dvision Marketplace üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirler. Kullanıcılar arsa lot ’unu kendi belirleyebileceklerdir. Land Lotu satın almak için DVI jetonlarınızı kullanmanız gerekmektedir. Daha sonra giriş yapın. Dvision Marketplace gelerek istediğiniz arsa lotunu seçin ve ilerleyin. Metamask cüzdanınızda DVI jetonlarınızın olduğundan emin oluktan sonra satın alabilirsiniz.

OVR

OVR, sonraki sitemiz  www.ovr.ai linkine tıklayarak giriş yapınız. OVR tokeni ile sanal arsa satın alabilirsiniz. Şu anda düşük fiyatta bir token çeşidi olarak gözüküyor.

Metaverse de arsa nasıl alınır? Decentraland Satılık Arsa Listesi ve fiyatları

En İyi Metaverse Projeleri 2021

Metaverse Coin Hangileri – Metaverse Coinleri

Metaverse Coin nasıl alınır?

Sanal Arsa Fiyatları

googlehaberler