Metaverse de arsa nasıl alınır (Kolay Anlatım)

Metaverse de arsa nasıl alınır (Kolay Anlatım) hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Metaverse arsa almak istiyorum işte detaylar.

Metaverse de arsa nasıl alınır son dönemin en çok merak edilen konuları arasında yer alıyor. Arsa satın alma işlem ve detayları merak edenler için hemen aktaralım;

 • Metaverse üzerinden arsa satın almak için öncelikle bir proje seçmeniz gerekiyor. (Örneğin  Decentraland arsa projesi, Sandbox vb.)
 • Projeye karar verdikten sonra ilgili arsa projesinin yer aldığı siteyi ziyaret ederek satın alma işlemlerini oradan yapabilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra Metaverse arsa satışlarına aracılık eden yabancı şirketler üzerinden de işlem yapabilirsiniz. Ancak bu şekilde ekstra komisyon ödemeniz gerekebilir.

Metaverse Arsa Almak İstiyorum

Metaverse arsa almak istiyorum diyenlerin sayısı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. En çok talep gören arsa projesi ise Sandbox olarak dikkat çekiyor. Bu nedenle de Sandbox arsa satın almak sürecinin detaylarını aktaracağız;

 • Öncelikle opensea.io adresine ulaşın
 • Ana sayfada Marketplace ekranını aşağıya kaydırıp ‘’ Sandbox’’ yazan yere tıklayın.
 • Karşınıza çıkan ekranda satışa sunulan Sandbox arsa ve parselleri yer alıyor.
 • Bu alansan satın almak istediğinize karar verip tıklayın.
 • Daha sonra satıcısına teklif vermek üzere ‘’ Buy now’’ kısmına tıklayarak sonrasında ‘’ Make An Offer seçeneğine tıklayarak devam edin.
 • Buradan arsayı ya da parseli satın alacağınız coin birimini seçerek teklif tutarınızı girin. Teklifinizin ne kadar geçerli olduğunu saat ve tarih belirleyerek düzenleyebilirsiniz. Ardından onaylaya tıklayarak satıcının teklifinizi değerlendirmesini bekleyin.
 • Teklifinize onay geldiği zaman direk yeni buy now ardından confirm checkout kısmına tıklayıp onayla diyerek satın alabilirsiniz.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta arsa satış işlemlerinin sabit olmamasıdır. Yani her Metaverse arsa satış projesinde geçerli olan kurallar, sözleşme ve tutarlar tamamen farklılık gösterebilir. Proje seçimi yaparken kendi kriterlerinize en uygun olanı analiz ederek satın alabilirsiniz.

Metaverse Arsa Nasıl Satın Alınır
Metaverse Arsa Nasıl Satın Alınır

Metaverse Arsa Nasıl Satın Alınır

Metaverse arsa nasıl satın alınır diyen sayısız kişi bulunuyor. Metaverse arsa satın almak işlemleri gerçek arsa alma işlemleri gibi değildir. Tamamen sanal ortamda gerçekleşen işlemlerden oluşuyor. Alıcının öncelikle hangi projeden satın almak istediğine karar vermesi gerekiyor.

Metaverse arsa satış projeleri için çok sayıda alternatif mevcuttur. Her bir projenin içeriği ve kuralları da değişkenlik gösteriyor. Alıcılar bu projeler arasından seçim yaparak proje sitesi üzerinden hızlıca sanal arsa alım işlemlerini yapabilirsiniz.

Metaverse Arsa Alma Türkiye

Metaverse Arsa Ovr

Metaverse Arsa Fiyatları İstanbul

Metaverse de arsa nasıl alınır

En İyi Metaverse Projeleri

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir Yorum

 1. Şu an saçma geliyor ama yarın sanki ciddi ciddi herkes burada olacak gibi. Hadi hayırlısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu