Metaverse Arsa Ovr 2022 – Metaverse OVR Giriş

Metaverse arsa Ovr 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ovr token nedir ve Ovr metaverse arsa fiyatları işte detaylar.

Metaverse arsa Ovr 2022, Metaverse bildiğiniz üzere sanal arsalara verilen bir isimdir. Metaverse ’un amacı sanal bir dünya oluşturmak. Facebook’un kurucusu tarafından fikri üretilen bir yapımdır. Tüm dünyadaki herkesin araştırdığı ve merak ettiği konulardan birisidir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber sanal gerçekliği şimdi de sanal dünya şeklinde yapmak için ilk adımlar atıldı. Bu sanal dünyada payınızın ve yerinizin olmasını isterseniz sanal arsa satın alabilirsiniz. Türkiye’deki illeri de sanal arsa da görmeniz artık mümkün. Sanal arsayı almak için Kripto para kullanmanız gerekmektedir.

Ovr metaverse ise sanal arsa alabileceğiniz şirketlerden bir tanesini oluşturmaktadır. Ovr coin üzerinden parsel satın alabilirsiniz. Ovr platformunda özellikle İstanbul ve birçok mekân bulunmaktadır. Şimdiden sahiplerini bulmaya başladı bile. Sanal arsa almak istiyorsanız eliniz çabuk tutmanızı öneririz.

  • Ovr platformu ile Türkiye de özellikle İstanbul’dan arsa satın alabilirsiniz. 20 parselden yarısını İstanbul ili oluşturmaktadır. Türkiye’ de ilgi odağı olarak şu an da OVR platformu üzerinden arsa satın almak var.

Peki biz bu OVR platformu üzerinden arsa alma işlemini nasıl gerçekleştireceğiz gelin bakalım.

Ovr Token Nedir

Ovr token nedir, Ovr token AR ve VR deneyimi için kullanılır. OVR görselleştirmeye izin vermektedir. Coğrafi konumları içinde barındırmaktadır. Bu yüzden de sanal arsa da kullanılan bir coindir.

  • Ovr tokeni satın almak istiyorsanız Gate.io MEXC borsa ve Uniswap uygulamaları üzerinden satın alabilirsiniz. OVR tokenin şu anlık fiyatı 32.29 TL ve 2,48 dolar değerindedir.

Ovr Metaverse Arsa Fiyatları

Ovr metaverse arsa fiyatları, Türkiye ‘de sanal arsa almak istiyorsanız OVR platformunu kullanabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi illerde ilgi gittikçe büyümektedir. Büyük çoğunluğunu İstanbul oluşturmaktadır.

Ortaköy’de parsel almak isterseniz bir parseli 500 liranın üstüne çıkmış durumdadır. İstiklal caddelerinin ara sokakları ise 400 TL değerinde satışa çıkartılmıştır. Kadıköy ve Üsküdar 125TL değerinde ve Nişantaşı ise 250 TL değerinde satışa çıkartılmıştır.

  • Genel olarak sanal arsalar 250TL veya 20 bin TL tutarında değişmektedir.
Ovr Metaverse Arsa Fiyatları
Ovr Metaverse Arsa Fiyatları

Ovr Arsa Almak

Ovr arsa almak, Ovr platformundan sanal arsa almak istiyorsak ilk önce https://www.ovr.ai/ linkine tıklayınız. Web sitesine giriş yaptıktan sonra altta bulunan OVRLand satın al seçeneğine tıklayınız. Karşınıza çıkan yazı da minimum tutarın 10 dolar olduğunu ve açık arttırma sistemiyle sanal arsaya sahip olabileceğinizi anlatır. Daha sonra karşınıza NFT marketi çıkacaktır. Marketplace ziyaret etme seçeneğine tıklayınız. Bu aşamada üye olmanızı isteyecektir. Gerekli yerleri doldurarak üye olunuz. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra MetaMask ile NFT pazarını denk getirmeniz gerekmektedir. Açık arttırma sistemiyle istediğiniz arsaya teklif verebilirsiniz. Açık arttırma teklifinizi verirsiniz daha sonra 24 saat içerisinde sistem kapanır, eğer kazanırsanız OVRLand simgeleyen NFT basılarak sizlere iletilir. Unutmayın minimum tutarı 10 dolar olarak kabul etmektedir.

  • MetaMask dediğimiz yapı ise; tokenlerle yapacağınız işlemler için cüzdan görevini gören uygulamaya verilen isimdir. Uygulamayı yükleyerek kolayca tokenleriniz için cüzdanınızı oluşturursunuz.

Metaverse Arsa Fiyatları İstanbul 2022

Metaverse de arsa nasıl alınır

En İyi Metaverse Projeleri 2022

Metaverse Arsa Alma Siteleri

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu