Metaverse Arsa Fiyatları İstanbul

Metaverse arsa fiyatları İstanbul hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İstanbul metaverse arsa nasıl alınır ve Metaverse İstanbul arsa al işte detaylar.

Metaverse arsa fiyatları İstanbul, Sanal arsa olayı tüm dünya da en çok konuşulanlar arasına girmektedir. Metaverse dediğimiz sanal arsa alma olayını ilerleyen zamanlarda daha fazla yükselişe geçeceği tahminler arasındadır. Metaverse ile sanal dünyada kendi yerinizi alabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda gözlükler sayesinde sanal dünyaya geçilebileceği söylenmektedir.

Ülkemizde bu sanal dünya da sanal arsa olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizin birçok şehri sanal arsa olarak satışa sunulmuştur. İstanbul, İzmir ve Ankara başlıca şehirlerdendir. 30 binden fazla arsa alınmış bunlardan 15 bin arsa ise İstanbul şehri oluşturmaktadır. Ülkemizin şehirlerinden sanal arsa almak istiyorsanız Nexteart, Sandbox ve OVR platformlarını kullanabilirsiniz.

İstanbul şehrinde arsa fiyatları değişiklik göstermektedir.

 • Ortaköy de arsa almak isterseniz parsel fiyatı 500TL’dir.
 • Nişantaşı’nda arsa almak isterseniz ortalama olarak parsel fiyatı 250TL’dir.
 • İstanbul Boğaz hattından arsa almak istiyorsanız ortalama olarak parsel fiyatı 250TL’dir.
 • Kadıköy ve Üsküdar dan arsa almak isterseniz ortalama fiyat parsel fiyatı 250TL’dir.
 • İstiklal caddesinden arsa almak isterseniz ortalama fiyat parsel fiyatı 400 TL’dir.

En çok sevilen yerler tükenmiş durumdadır. Stadyum, camiler ve köprüler tamamen satılmış durumdadır.

Metaverse Nasıl Oynanır

İstanbul Metaverse Arsa Nasıl Alınır

İstanbul metaverse arsa nasıl alınır, İstanbul şehrimizi sanal arsa da yerini görmekteyiz. Türkiye’nin şehirleri şu anda belirli platformlarda yer almaktadır. Bu platformlardan bazıları ise şu şekildedir.

 • Nexteart
 • Sandbox
 • OVR

Bu platformları kullanarak sanal arsa işlemini yapabilirsiniz. İlk olarak hangi platformu kullanacağınıza karar verin.

 • OVR platformunu kullanacaksanız OVR tokenini satın almanız gerekmektedir. OVR tokenini fiyatı ise 32.29 TL değerindedir.
 • Sandbox platformunu kullanacaksanız SAND tokenini almanız gerekmektedir. SAND tokeninin fiyatı ise şu anda 79.27 TL değerindedir.
 • Nexteart platformu üzerinden arsa alma işlemini kullanacaksanız Earth coin almanız gerekir. Şu anda Earth coin desteklenmemektedir.

Platforma karar verdikten sonra sanal cüzdan elde edinmeniz gerekir. Metamask kullanarak sanal cüzdan elde edebilirsiniz. Sanal cüzdana hangi platform üzerinden arsa alacaksanız o arsaya ait coin ile yükleme yapınız. Daha sonra web sitesine giriş yaparak parselinizi belirleyiniz ve sanal cüzdanınızla beraber istediğiniz parseli alabilirsiniz.

Metaverse İstanbul Arsa Al
Metaverse İstanbul Arsa Al

Metaverse İstanbul Arsa Al

Metaverse İstanbul arsa al, Metaverse ile İstanbul’dan parsel almak istiyorsanız izleyeceğiniz yöntem çok basittir. Ülkemizin şehirleri belirli platformlar üzerinden satışa çıkmaktadır. Bu platformlar OVR, Sandbox ve Nexteart ’dır. Bu platformlardan hangisini seçerseniz seçin izleyeceğiniz yollar aynıdır. Gelin beraber bakalım.

 • İlk önce belirlediğiniz platformun web sitesine giriş yapınız. OVR platformu için www.ovr.ai linkine tıklayınız , Nexteart platformu için nextearth.io linkine tıklayın, Sandbox platformu için www.sandbox.game
 • Giriş yaptıktan sonra size lazım olan bir sanal cüzdan, bu cüzdanı Metamask üzerinden elde edebilirsiniz.
 • Daha sonra bu cüzdana hangi platformu kullanacaksanız ona ait coin bakiyenizi sanal cüzdana yükleyiniz.
 • Daha sonra harita üzerinden İstanbul’daki parselleri görebilirsiniz. İstediğiniz alanı seçerek sanal cüzdandaki bakiyenizi kullanarak İstanbul’da arsanızı alabilirsiniz.

Metaverse de arsa nasıl alınır

Metaverse Arsa Alma Türkiye

Metaverse Arsa Ovr

En İyi Metaverse Projeleri

googlehaberler