Metaverse arsa nasıl alınır ve Metaverse arsa nedir bilgilendiriyoruz. Metaverse arsa nereden alınır ve Metaverse arsa satın al işlemi nasıl yapılır, gelin birlikte inceleyelim.

Ülkemizin birçok şehri sanal arsa olarak satışa sunulmuştur. İstanbul, İzmir ve Ankara başlıca şehirlerdendir. İstanbul İlini sanal arsa olarak satın alma şansınız vardır. İstanbul şehrinden arsa almak istiyorsanız OVR, Sandbox ve Nexteart platformlarını kullanmanız gerekmektedir. Bizler OVR platformunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

  • OVR platformu üzerinden OVR coinini kullanarak arsa alabilirsiniz. Genel olarak İstanbul’da parsel fiyatları 5 dolar ve 100 dolar üzerindedir. Parsel fiyatları gün geçtikçe artmaktadır. Ve en önemli stadyum, cami ve köprülerin tamamı satılmıştır. Boğaz hattında yer bulmak neredeyse imkansızdır.
  • OVR üzerinden arsa satın alırken açık arttırma ile parsele sahip olacağınız için fiyatlar değişiklik gösterir. İstanbul’da açık arttırma yoksa parselin üzerinde ortalama fiyatı 4.05 OVR tokenine yani 132 TL ile bir parsel alabilirsiniz.

Metaverse Arsa Nasıl Alınır

Metaverse arsa nedir ve Metaverse arsa nasıl alınır sorunu ile sık sık karşılaşıyoruz. Bu konu hakkında kısaca anlayacağınız biçinde açıklama yapmak gerekirse, öncelikli alım satım işlemlerinde kullanacağınız kripto paraya sahip olmanız gerekmektedir. “Güvenilir kripto para siteleri” içeriğimizi inceleyip, güvenilir sitelerden kripto para piyasasına girmeniz gerekmektedir. Böylelikle Metaverse arsa nasıl alınır sorununun ilk adımını aşmış olacaksınız.

Metaverse Arsa Siteleri

Metaverse arsa nasıl alınır ve Metaverse arsa siteleri hangileridir, bilgilendiriyoruz. En güvenilir Metaverse arsa sitelerini sizler için derledik. Aşağıda madde halinde Metaverse arsa sitelerini bulabilirsiniz.

  • Decentraland
  • The Sandbox
  • Somnium Space
  • OVR
  • SuperWorld
  • Axie Infinity

Daha fazla Metaverse içeriği;

Metaverse Beşiktaş arsa

Metaverse Beşiktaş arsa

Metaverse Beşiktaş arsa, İstanbul şehrine sanal arsa da ilgi oldukça yoğun. En önemli alanlarda sanal arsa alma şansınız çok az. Beşiktaş’tan parsel almak isterseniz fiyatı 500 Dolar değerindedir.

Metaverse Kadıköy arsa

Metaverse Kadıköy arsa, Kadıköy de eğer alacağınız parselin müzayedesi yoksa 4.05 OVR ile satın alabilirsiniz. Ama müzayedesi olursa ona göre bir fiyat seçilir. 500 Dolar ile Kadıköy’de parsel sahibi olabilirsiniz.

Metaverse Bakırköy arsa

Metaverse Bakırköy arsa, Bakırköy’de parsel almak istiyorsanız harita üzerinden yerini aratabilirsiniz. Açık arttırma bulunmuyorsa yine 4.05 OVR tokeni ile satın alabilirsiniz. Açık arttırma bulunmuyorsa bu fiyat üzerinden açık arttırma başlatırsınız eğer kimse açık arttırmaya katılmazsa 24 saat sonun parsel sizin olur.

Metaverse Şişli arsa

Metaverse Şişli arsa, Şişli’den parsel almak isterseniz yine ayı şekilde arttırma bulunmuyorsa 40.05 OVR tokeni yani 450 Dolar ile parsele sahip olabilirsiniz.

Metaverse Sarıyer arsa

Metaverse Sarıyer arsa, Sarıyer’den sanal arsa almak istiyorsanız boş olan bir parseli seçerek üzerinde açık arttırma yoksa 10 Dolar ile parsele sahip olabilirsiniz.

Metaverse Üsküdar arsa

Metaverse Üsküdar arsa, Üsküdar’dan sanal arsa almak istiyorsanız boş olan bir parseli seçerek üzerinde açık arttırma yoksa 4.05 OVR tokeni ile bir tane parsele sahip olabilirsiniz.

Metaverse Adalar arsa

Metaverse Adalar arsa, Adalar’dan sanal arsa almak istiyorsanız boş olan bir parseli seçerek üzerinde açık arttırma yoksa 4.05 OVR tokeni ile bir parsele sahip olabilirsiniz. Açık arttırma ile 80.1 OVR tokeni ile satılan parsellerde vardır. Bunun karşılığı ise 750 Dolar değerindedir.

Comments are closed.