Metaverse Arsa Fiyatları İstanbul 2022

Metaverse arsa fiyatları İstanbul hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Metaverse Beşiktaş arsa ve Metaverse Kadıköy arsa işte detaylar.

Ülkemizin birçok şehri sanal arsa olarak satışa sunulmuştur. İstanbul, İzmir ve Ankara başlıca şehirlerdendir. İstanbul İlini sanal arsa olarak satın alma şansınız vardır. İstanbul şehrinden arsa almak istiyorsanız OVR, Sandbox ve Nexteart platformlarını kullanmanız gerekmektedir. Bizler OVR platformunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

  • OVR platformu üzerinden OVR coinini kullanarak arsa alabilirsiniz. Genel olarak İstanbul’da parsel fiyatları 500 TL ve 55.000 TL üzerindedir. Parsel fiyatları gün geçtikçe artmaktadır. Ve en önemli stadyum, cami ve köprülerin tamamı satılmıştır. Boğaz hattında yer bulmak neredeyse imkansızdır.
  • OVR üzerinden arsa satın alırken açık arttırma ile parsele sahip olacağınız için fiyatlar değişiklik gösterir. İstanbul’da açık arttırma yoksa parselin üzerinde ortalama fiyatı 4.05 OVR tokenine yani 132 TL ile bir parsel alabilirsiniz.

Metaverse Beşiktaş arsa

Metaverse Beşiktaş arsa, İstanbul şehrine sanal arsa da ilgi oldukça yoğun. En önemli alanlarda sanal arsa alma şansınız çok az. Beşiktaş’tan parsel almak isterseniz fiyatı 1.500 TL değerindedir.

Metaverse Beşiktaş arsa
Metaverse Beşiktaş arsa

Metaverse Kadıköy arsa

Metaverse Kadıköy arsa, Kadıköy de eğer alacağınız parselin müzayedesi yoksa 4.05 OVR ile satın alabilirsiniz. Ama müzayedesi olursa ona göre bir fiyat seçilir. 1.500 TL ile Kadıköy’de parsel sahibi olabilirsiniz.

Metaverse Bakırköy arsa

Metaverse Bakırköy arsa, Bakırköy’de parsel almak istiyorsanız harita üzerinden yerini aratabilirsiniz. Açık arttırma bulunmuyorsa yine 4.05 OVR tokeni ile satın alabilirsiniz. Açık arttırma bulunmuyorsa bu fiyat üzerinden açık arttırma başlatırsınız eğer kimse açık arttırmaya katılmazsa 24 saat sonun parsel sizin olur.

Metaverse Şişli arsa

Metaverse Şişli arsa, Şişli’den parsel almak isterseniz yine ayı şekilde arttırma bulunmuyorsa 40.05 OVR tokeni yani 1.320 lira ile parsele sahip olabilirsiniz.

Metaverse Sarıyer arsa

Metaverse Sarıyer arsa, Sarıyer’den sanal arsa almak istiyorsanız boş olan bir parseli seçerek üzerinde açık arttırma yoksa 310 TL ile parsele sahip olabilirsiniz.

Metaverse Üsküdar arsa

Metaverse Üsküdar arsa, Üsküdar’dan sanal arsa almak istiyorsanız boş olan bir parseli seçerek üzerinde açık arttırma yoksa 4.05 OVR tokeni ile bir tane parsele sahip olabilirsiniz.

Metaverse Adalar arsa

Metaverse Adalar arsa, Adalar’dan sanal arsa almak istiyorsanız boş olan bir parseli seçerek üzerinde açık arttırma yoksa 4.05 OVR tokeni ile bir parsele sahip olabilirsiniz. Açık arttırma ile 80.1 OVR tokeni ile satılan parsellerde vardır. Bunun karşılığı ise 2.620 TL değerindedir.

Metaverse de arsa nasıl alınır

En İyi Metaverse Projeleri 2022

Metaverse Arsa Alma Siteleri

Metaverse ile GameFi

Metaverse Coin List

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu