Migrostaki en iyi şarap listesinde Yer alan birçok ürün bulunmaktadır. Bu sebeple pek çok kişi alkol içeren bir ürün almak istediğinde tercihini Migros marketlerden yana yapar.

Migrostaki En İyi Şarap Fiyatları

Migrostaki En İyi Şarap Fiyatları

Alkol fiyatlarının her geçen gün artması en iyi şarap fiyatları hakkında yapılan araştırmaların da aynı oranda artmasına neden olmaktadır. Genellikle üzümden üretilen şarapların kendilerine ait pek çok çeşitleri ve çeşitlerinde kendilerine ait özellikleri bulunmaktadır. Şarap, uzun yıllardır yalnızca ülkemizde değil dünyada en çok tercih edilen ve yaygın olarak tüketilen alkollü ürünlerin arasında yer alır.

Migrostaki en iyi şarap fiyatları özel günlerinde iyi bir alkol almak isteyen ya da hediye olarak şarap götürmeyi düşünen kişiler tarafından araştırılan ve merak edilen konuların arasında gelmektedir. Alkole ulaşımın en kolay olduğu zincir marketlerden biri olan Migros, pek çok farklı marka şarabın satışını gerçekleştirmektedir.

Doluca, Kavaklıdere, Kayra, Corvus ve Centum, Migros marketlerde satılan en iyi şarapların arasında yer almaktadır. 100 ila 12000 TL arasında fiyatlar ile satılan şarapların alkol değerleri ve içerikleri değişkenlik göstermektedir.

 • Biricik Meyveli 75 Cl Nar Vişne Fiyatı 105 TL
 • Biricik Poseidon Fiyatı 165 TL
 • Kavaklıdere Çankaya (Beyaz) – 75’lik 142 TL
 • Kavaklıdere Yakut (Kırmızı) – 75’lik  147 TL
 • Sebastian Galon Beyaz Cam 1,5 LT Fiyatı 115 TL
 • Bordo Sek Kırmızı-Beyaz-Blush Fiyatı 120 TL
 • Egeo Roze 2019 Roze Sek Şarap75 CL 396.48 TL
 • Egeo Roze 2020 Roze Sek Şarap 75 CL 198.24 TL
 • Egeo Blend 2019 Kırmızı Sek Şarap 75 CL 218.30 TL
 • Egeo Merlot 2017 Kırmızı Sek Şarap 75 CL 227.74 TL
 • Egeo Syrah 2018 Kırmızı Sek Şarap 75 CL 218.30 TL

Migros Şarap Markaları

Migros Şarap Markaları

Şarap özellikle özel günlerde kalabalık akşam yemeklerinde sıklıkla tercih edilen bir alkol ürünü olarak bilinmektedir. Ülkemizde de üretimi gerçekleşen ve pek çok farklı markanın satışının yapıldığı şarapların kendilerine has tatları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra günümüzde alkollü bir içecek satın almak isteyenlerin ilk tercihleri zincir marketler arasında bulunan Migros olmaktadır.

Migros şarap markaları arasında Doluca, Kavaklıdere, Kayra, Corvus, Centum gibi markalar yer almaktadır. Bu markalar günümüzde alkol tüketmeyi tercih eden kişiler tarafından en sık tercih edilen ve yaygın olarak tüketilen şarap markalarının arasında bulunmasının yanı sıra, Migros marketlerde satılıyor olması sebebiyle kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Farklı alkol değerleri ve içerikleriyle birbirinden farklı fiyatlarla satılmakta olan şarapların tatları da değişkenlik göstermektedir.

Şarap Yüksek Alkollü mü?

Şarap en sık tercih edilen alkollü içeceklerin arasında yer alsa da şarapların alkol miktarları ve değerleri özellikleri ve içeriklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Migrosta En Çok Satılan Şarap Hangisidir?

Migros marketlerde en sık tercih edilen şarabın Doluca markasına ait şaraplar olduğu bilinmektedir.

Amsterdam Bira Fiyat

RAKI FİYATLARI

Petrus Şarap Fiyat