Morhipo üye olmadan sipariş vermenize sağlıyor. Boyner Holding tarafından kurulan Morhipo e-ticaret sitesi Türkiye’nin en büyük online alışveriş merkezleri arasında yer alıyor. Giyimden kozmetiğe, kozmetikten ev tekstiline kadar binlerce ürün gamına yer veriliyor.

Morhipo sitesi üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız mobil uygulamasını ya da direk morhipo.com sitesini kullanabilirsiniz. Site üzerinden alışveriş yapmak isterseniz üyelik açarak ya da üyelik açmadan kolayca satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kısaca üyeliksiz alışveriş için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • Morhipo.com sitesine erişim sağlayın.
 • Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin.
 • Ardından ekranın sağ üst kenarında yer alan sepetim alanına tıklayın.
 • Daha sonra yine ekranın sağ kenarında yer alan satın al alanına tıklayarak devam edin.
 • Açılan ekranda ‘’üye olmadan satın al’’ kısmına tıklayarak gerekli alanları doldurun.

Bu adımları takip ederek üye olmadan kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz. Üyeliksiz alışverişinizi yaparken herhangi bir sorun yaşarsanız morhipo müşteri hizmetlerini arayarak ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Morhipo Canlı Destek

Morhipo canlı destek üzerinden tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Morhipo.com sitesi Boyner Holding tarafından kurulan bir e-ticaret sitesidir. Bu site üzerinden giyim, kozmetik, ev tekstili veyahut da takı-aksesuar gibi sayısız ürün satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız tüm ürünler için sipariş detayı, sipariş oluşturma süreci, iade ya da değişim gibi konular için canlı destek ile irtibata geçebilirsiniz. Morhibo canlı destek ekibine çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. İletişim-irtibat bilgileri kısaca şu şekildedir;

 • Morhipo müşteri hizmetleri numarası: 0850 222 30 90 (müşteri hizmetleri haftanın 7 günü saat 08:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.)
 • Morhipo faks numarası: 0212 335 83 93

Bu irtibat numaraları üzerinden belirtilen çalışma saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını ve süreçler hakkında destek alabilirsiniz.

Morhipo Sipariş Numarası

Morhipo sipariş numarası ile kargolarınızı takip edebilirsiniz. Morhipo e-ticaret sitesi üzerinden üyelik açarak ya da üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz. Her iki durumda da yaptığınız alışverişe istinaden sipariş numarası oluşturulur. Bu sipariş numaranız ile kargolarınızı ve siparişlerinizin mevcut durumunu takip edebilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • Morhipo.com sitesine erişim sağlayın
 • Ardından ise siparişlerim kısmına tıklayarak ilerleyin.
 • Bu adımdan sonra sipariş detayı kısmına tıklayın.
 • Ardından ise kargom nerede alanına tıklayarak devam edebilirsiniz.

Morhipo siparişlerinizi takip ederek nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun yerine dilerseniz Morhipo müşteri hizmetleri numarasını arayarak da kolayca siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Morhipo.com Siparişlerim

Morhipo Üye Olmadan Sipariş

Morhipo.com siparişlerim sayfasından kolayca verdiğiniz siparişleri takip edebilirsiniz. Morhipo.com sitesin üzerinden üyelik açarak ya da açmayarak kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişleri site üzerinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinizi takip etmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • Morhipo.com sitesi üzerinden hesabınıza giriş sağlayın.
 • Daha sonra ise siparişlerim kısmına tıklayarak devam edin.
 • Ardından ise sipariş detayı alanına tıklayın.
 • Son adımda ise kargom nerede alanına tıklayarak siparişinizi kargo durumu ve detaylarını kolayca görebilirsiniz.

Siparişlerim sayfasından belirttiğimiz adımları takip ederek kolayca sipariş süreçlerinizi inceleyebilirsiniz.

Morhipo Sipariş Takip

Morhipo sipariş takip işlemlerinizi birkaç adımda kolayca yapabilirsiniz. Öncelikle dilerseniz morhipo sitesi üzerinden siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra morhipo müşteri hizmetlerini arayarak da irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Sipariş takibini direk siteden yapmak için morhipo.com adresine erişim sağlayın. Hesabım ve siparişlerim sekmesine tıklayarak ilerleyin. Ardından ise sipariş takibi ve kargom nerede alanlarına tıkladıktan sonra kolayca siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;