Shopier nasıl açılır ve Shopier nasıl satış yapılır, bilgilendiriyoruz. Shopier mağazaları ve Shopier üye olmadan sipariş nasıl alınır, birlikte inceleyelim.

Shopier nasıl açılır konusu internet üzerinden para kazanmak isteyen kişiler için merak edilen konulardan biri. İnternet aracılığıyla satış yapabileceğiniz program kullanıcılara oldukça kolaylık sağlıyor. Program Sabancı Üniversitesi öğrencileri tarafından geliştirilmiş.

Ürün satmak istediğinizde kendi şirketiniz olmasa bile bu programdan satış gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir nevi taşeron program görevi görüyor. Üyelik ücretli fakat bu ücreti satış yaptıkça veriyorsunuz.

Shopier Nasıl Açılır

Yukarıdaki görsel kaydolma ekranıdır. Shopier nasıl satış yapılır ve Shopier üye olmadan sipariş almak için buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Shopier Komisyon

Shopier komisyonu, Shopier programı üzerinden satış yaptığınız zaman ürün başına sizden %4,5 oranında komisyon alınır. Shopier komisyonu oranı da değişmemiştir. Bir ürün sattığınızda geriye kalan miktar direkt olarak sizin olur.

Ürünlerinizi Instagram uygulamasından satıyorsanız size program tarafından bir kod verilir ve bu kodu Instagram profilinize eklersiniz. Aynı durum internet sitesi üzerinden satış yapanlar için de geçerlidir. Koda tıklayan insanlar direkt olarak sayfanıza ulaşır.


Daha fazla ilgili içerik;


Shopier Order ID Sorgulama

Shopier programında bir sayfa oluşturmak için öncelikle üye olmanız gerekir. Üyeliğiniz için hangi alandan satış yaptığınızı bildirmeniz gerekir. Satış yapabileceğiniz alanlar şunlardır:

  • Instagram üzerinden satış
  • Pazar yeri satışı
  • İnternet satışı

Shopier order ID sorgulama bildirdiğiniz alana göre farklılık gösterir. Nerede satış yapıyorsanız program size o alana özel bir kimlik kodu gönderir. Bu kodu sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Shopier Vergi Cezası

Shopier vergi cezası, Shopier uygulamasını kullanacağınız zaman bir şirketiniz olmak zorunda değildir. Sizden vergi numarası ya da şirket bilgisi talep edilmez. Shopier vergi cezası fatura kesimi olmadığı için söz konusu değildir.

Satış yapabilmek için tek yapmanız gereken bir sosyal medya hesabı ya da pazar yeri hesabı sahibi olmaktır. Komisyon ücretini verdiğiniz sürece satışlarda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Shopier Kargo Takip Nasıl Yapılır

Shopier kullanıcısı iseniz ürünlerinizin gönderimini web sitesinden takip edebilirsiniz. Web sitesinden “siparişler” kısmına girdiğinizde burada hem kargo bilgileri hem de gönderinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Shopier kargo takip nasıl yapılır konusunda size bir kargo takip numarası verilir.

Dilerseniz kargonun kendi sitesinden de gönderi kodunu yazarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ürünler kapıdan teslim olur ve güvenle ulaşırlar.