Muhabbet Kuşu Fiyatları 2022 – Konuşan Kuş Fiyatı

Muhabbet kuşu fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Konuşan jumbo muhabbet kuşu fiyatları işte detaylar.

Muhabbet kuşları en uygun fiyatlı evcil hayvan olduğu için evlerde bakılmak için en çok tercih edilen canlıdır. Bakımı çok kolay olan neşeli ve oyuncu kafes hayvanıdır.

Eğitildiği takdirde konuşma özelliğine de sahip bu akıllı kuşlar birbirinden güzel renk seçenekleriyle de çok sevilir. Uzun yaşam ömürleri de sahiplenilmesinde artı etkendir. Muhabbet kuşu fiyatları 2022 cinslerine göre listelenebilir.

  • Yavru Muhabbet Kuşu Fiyatı 90 – 150 TL’dir.
  • Jumbo Muhabbet Kuşu Fiyatı 350 – 1500 TL’dir.
  • Albino Muhabbet Kuşu Fiyatı 180 – 350 TL’dir.
  • Yerli Muhabbet Kuşu Fiyatı 100 – 150 TL’dir.
  • Rainbow Muhabbet Kuşu Fiyatı 300 – 1500 TL arasındadır.

Güncel muhabbet kuşu fiyatlarına ilgili içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ortalama olup yapılan zamlara göre farklılık göstermektedir.

Kedi Kumu Nasıl Temizlenir

Hamam Böceği Evden Nasıl Uzaklaştırılır?

Muhabbet Kuşu Kafes Fiyatları

Muhabbet kuşu kafes fiyatları malzeme kalitesine, büyüklük küçüklüğüne, içerisinde yer alan malzemelere göre değişiklik gösterir. 40 1000 TL arasında kafes fiyatları listelenebilir. Pirinç telli olan kuş kafeslerinin fiyatları daha yüksektir. İstediğiniz bütçeye uygun birçok kafes alternatifine sayfamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Jumbo Muhabbet Kuşu Fiyatları

Bilinen muhabbet kuşlarının aksine kafaları daha iridir. Arkadaş canlısı bu kuşlar oldukça konuşkandırlar. Yaşadıkları evi sahiplenirler bol muhabbetleriyle eve neşe katarlar. Jumbo muhabbet kuşu fiyatları ortalama olarak 350-1500 TL arasında değişir.

Muhabbet Kuşu Fiyatları Pet Shop

Evlerde beslenmesi en kolay hayvanların başında gelen muhabbet kuşları pet shoplarda da kolaylıkla bulunabilir. Son dönemlerde artan maliyetler ne yazık ki muhabbet kuşu fiyatlarına da yansımıştır. Her pet shop da ortalama bir fiyat listesi uygulanır.

Yavru Muhabbet Kuşu Fiyatları

Yavru olarak alınan muhabbet kuşları eve daha kolay uyum sağlamaktadır. Renk renk seçenekleriyle birbirinden güzel yavru muhabbet kuşları uygun fiyatlı olmasıyla sıkça tercih edilir. Yavru muhabbet kuşu fiyatları 90-150 TL arasındadır.

KONUŞAN MUHABBET KUŞU FİYATLARI

Konuşan Muhabbet Kuşu Fiyatları

Muhabbet kuşları eğitildiğinde belirli kelime sayısına kadar konuşabilmektedir. Oldukça zeki olan bu hayvanlar güzel sesleri ve muhabbetleriyle birer arkadaş gibidirler. Konuşan muhabbet kuşlarında fiyatlar cinslerine göre ve konuştukları kelime sayısına göre artar veya azalır.

Muhabbet Kuşu Yem Fiyatları

Beslenmesi en naz maliyetli canlılar olan muhabbet kuşlarının yem ücretleri de oldukça az maliyetlidir. Ortalama muhabbet kuşu yem fiyatları 30 – 80 TL arasında değişebilir.

Papağan Fiyatları 2021

Kedi Nasıl Kusturulur

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu