Paribu iletişim numarası ve Paribu canlı destek hattı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Paribu müşteri hizmetleri mesai saatlerini gelin birlikte inceleyelim.

Paribu iletişim numarası sitenin aralıksız hizmet sunabilmek için kullanıcıları ile paylaştığı numaradır. Paribu, kripto para alım satımı yapmak isteyen kullanıcılara kolay, hızlı ve güvenli işlem yapma imkanı sunar.

Her hizmette olduğu gibi kullanıcı, Paribu’da da çeşitli sorunlar ile karşılaşabilir. Kripto para alırken ya da satarken, üyelik oluştururken, biriken hesabını çekerken, şifresini unuttuğunda veya başka bir hesaba kripto para transferi yaparken problem ile karşılaşan kullanıcı, sitenin kendine sunduğu destek hizmetinden yararlanabilir.

Paribu müşteri hizmetlerine en çok Paribu Hesap Silme nasıl yapılır sorulmaktadır. Kayıtlı mail adresinden talep göndermek yeterli oluyor.

Paribu Müşteri Hizmetleri Tel

Paribu kullanıcılarına 7 gün 24 saat kesinti olmadan destek hizmeti sağlar. Bu hizmet resmi tatiller ya da hafta sonlarında bile size destek sağlar. Paribu’nun kullanıcıları için sunduğu çeşitli destek hizmetleri listelenmiştir:

  • Destek Birimi’ne 0850 303 60 00 Paribu müşteri hizmetleri tel numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Sitenin en altında yer alan ‘Destek İste’ bağlantısının yardımı ile destek alabilirsiniz
  • Uygulama üzerinden, ‘Destek’ kısmından gerekli birime ulaşabilirsiniz.
  • Ayrıca @ParibuDestek Twitter hesabına mesaj atarak da gerekli, desteği alabilirsiniz.

Destek Birimi’ne başvurmadan önce destek.paribu.com linki üzerinden sorununuz ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Sitenin kurucuları kullanıcıların sık karşılaştığı sorunları cevapları ile birlikte derleyerek, bu site üzerinden sizinle paylaşmış.


Daha fazla ilgili içerik;


Paribu Telefon Numarası Kabul Etmiyor

Paribu telefon numarası kabul etmiyor sorunu ile karşılaşmış olabilirsiniz. Bu durumda öncelikle telefon numarasını doğru yazdığınızdan emin olmalısınız. Numaranızı doğru yazdığınız halde sistem kabul etmiyorsa internetinizin bağlı olup olmadığını kontrol ediniz.

Eğer tüm bunlarda sıkıntı yoksa daha önce bu numarayı kullanarak Paribu hesabı açıp açmadığınızı düşünmelisiniz. Çünkü Paribu her numara için yalnızca bir hesap oluşturmanıza izin veriyor. Yazdığınız telefon numarası ile bir hesap oluşturmamışsanız Destek Birimi’ne ulaşmalısınız. Sistemde bir hata olabilir.

Paribu Müşteri Hizmetleri Mesai Saatleri

Paribu, kullanıcılarının karşılaştığı sorunları çözebilmek için çeşitli destek hizmetleri sunmaktadır. Online destek hizmetleri 7 gün 24 saat size cevap verirken Paribu müşteri hizmetleri mesai saatleri 09.00 ile 21.00 arasındadır. Eğer destek hattı olan numarayı geçerli olmayan saatlerde ararsanız ulaşım sağlanamayacaktır. Destek Birimi’ne probleminizi doğru bir şekilde anlattığınızda size yardımcı olacakladır.