Passiflora şurup fiyat hakkında güncel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Passiflora şurup ne işe yarıyor ve Passiflora eczaneden reçetesiz alınır mı, birlikte inceleyelim.

Passiflora şurup fiyat seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Nitekim son dönemlerde pek çok kişinin kullandığı Passiflora, Türkiye’nin dört bir yanında aynı fiyat üzerinden satışa sunuluyor. Güncel satış fiyatı aşağıda yer alıyor:

  • Passiflora Şurup 180 Ml: 162,05 TL

Güncel fiyat belirttiğimiz gibi olsa da dönemsel zam oranlarına göre farklılık gösterebilir.

Passiflora Şurup 180 Ml Fiyat

Passiflora şurup 180 ml fiyat ve gösterdiği etki bakımından kullananların çoğunun memnun olduğu bir ilaçtır. 180 mililitrelik cam şişedeki Passiflora şurubun güncel satış fiyatı 162,05 TL’dir.

Passiflora Şurup Ne İşe Yarıyor

Passiflora şurup ne işe yarıyor diye merak edenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Passiflora şurup çoğunlukla uykusuzluk, kaygı bozukluğu ve stres gibi sorunlar için kullanılıyor. Antidepresan etkisine de sahip olduğu için sakinleştirici olarak kullananların sayısı da epey yüksek.


Daha fazla ilgili içerik;


Passiflora Şurup Sakinleştirir mi

Passiflora Şurup Sakinleştirir mi

Passiflora şurup sakinleştirir mi sorusunun yanıtı pek çok hasta tarafından merak ediliyor. Sürekli olarak strese giren ve bu stres sebebiyle sakinliğini koruyamayan kişilere Passiflora tavsiye ediliyor. Nitekim Passiflora, yapılan araştırmaların sonucunda endişeyi, gerginliği ve bunlara bağlı olarak sükuneti sağlayan bir ilaçtır. Bu sebeple sakinleştirici olduğu söylenebilir.

Passiflora Eczaneden Reçetesiz Alınır mı

Passiflora eczaneden reçetesiz alınır mı sorusunun yanıtı hayır olacaktır. Antidepresan etkisine sahip olduğu için reçetesiz bir şekilde satın almak mümkün değildir. Bunun için bir devlet ya da özel hastaneye giderek muayene olmak ve doktorun onayı gereklidir. Sonrasında ise reçeteyle birlikte eczaneye giderek Passiflora alınabilir.

Passiflora Şurup Kaç Yaş İçin

Passiflora şurup kaç yaş için sorusunun yanıtı oldukça basittir. Passiflora, 11 yaş ve üzerindeki herkes tarafından kullanılabilir. Fakat bu tür ilaçlarda en önemli şey dozajdır. 11 yaş ve üzeri için yarım doz alınırken bu durum 18 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2 doza kadar çıkabilir. 11 yaşının altındaki kişiler ve 65 yaşının üstündeki kişiler tarafından kullanılamaz.

Passiflora Şurup Yan Etkileri

Passiflora şurup yan etkileri de merak edilen bir ilaçtır. Bilinen ve sık rastlanan bazı yan etkiler aşağıdaki gibidir:

  • Aritmi
  • Uyuşukluk
  • Kansızlık
  • Mide bulantısı
  • Zihinsel yavaşlama hissi
  • Hızlı kalp atışı
  • Kusma

Bu yan etkiler oldukça ciddi sonuçlar doğurabilir. O nedenle ilaç alımını hemen durdurup direk doktora bilgi vermeyi ihmal etmemeniz gerekiyor.

Comments are closed.