Reels video profilde nasıl görünür ve Reels videosu ana sayfada nasıl görünür, bilgilendiriyoruz. Reels profilde gizleme ve Instagram Reels profilde gösterme işlemini birlikte inceleyelim.

Reels video profilde nasıl görünür sorusu yoğun bir şekilde merak ediliyor. Eğer çektiğiniz reels videosunun aynı zamanda postlarınızın arasında yani profilinizde de görünmesini istiyorsanız hemen detaylarını aktaralım. Reels videonuzu çekip yayınlayın. Bu adımdan sonra reels videonuz otomatik olarak profilinizde de görünecektir. Özel olarak profilden kaldırma işlemi yapmadığınız sürede tüm reels videolarınız profilinizde görünür.

Reels Video Profilde Gözükmüyor

Reels Video Profilde Gözükmüyor

Reels video profilde gözükmüyor sorunuyla karşılaşan çok sayıda kullanıcı bulunuyor. Reels videoları çekilip yayınlandığı zaman profilinizde ve ayrıca reels kategorisinde direk görünüyor. Nitekim reels videonuzu bilerek ya da yanlışlıkla profil ızgarasından kaldır derseniz profilinizde görünmez. Bu işlemi bir kere yapmanız halinde tekrardan o reels videosunu profilinizde göstermeniz ne yazık ki mümkün değildir.

  • Reels videolarınızın profilinizde görünmesini istiyorsanız profil ızgarasından kaldır ayarını yapmamanız gerekiyor.
  • Profil ızgarasından kaldırılan reelslerin yeniden profile eklenmesi için bir özellik bulunmuyor.
  • Ancak profil ızgarasından kaldırdığınız reelsleri yeniden paylaşırsanız profilinizde görünecektir.

Reels Video Nasıl Geri Alınır

Reels video nasıl geri alınır diye merak edenler için hemen ayrıntılarını aktaralım. Paylaştığınız reels videolarını profil ızgarasından kaldırırsanız ne yazık ki yeniden profilinizde gösteremezsiniz. Bunun tek yöntemi profilden kaldırılan reels videosunu yeniden yayınlamanızdır. Bunun dışında Instagram’ın bu konuda sunduğu başka bir alternatif özellik bulunmuyor.


Daha fazla ilgili içerik;


Reels Profil Izgarasına Geri Getirme

Reels Profil Izgarasına Geri Getirme

Reels profil ızgarasına geri getirme işlemi var mı, nasıl yapılır sorusuna cevap aranıyor. Reels videolarını profil ızgarasından kaldırma ayarı mevcuttur. Eğer bu ayarı kullanıp reels videonuzu profilinizden bir kere kaldırırsanız bu işlemi hiçbir şekilde geri alamazsınız. Ancak profilden kaldırdığınız reels videonuzu yeniden paylaşarak geri alma işlemi yapabilirsiniz.

Reels Profil Izgarasına Geri Alma Iphone

Reels profil ızgarasına geri alma Iphone telefonlarından nasıl yapılır? Bu sorunun yanıtı sıkça merak ediliyor. İphone ya da diğer tüm cihazlarda profil ızgarasından bir kez kaldırılan reels videolarını geri almak mümkün değildir. Instagram henüz bu özelliği sunmuyor.  Ancak yanlışlıkla profil ızgarasından kaldırdığınız reels videonuzu yeniden paylaşırsanız profil ızgaranızda görünecektir.